Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
20. lis 2009

SVOJI já ti na to odepsala, ale omylem jsem na začátku napsala SAC 😀 tak na to mrkni 😉 je to prostě ode mě myšleno tak, že nechci dítě, kterýmu je rok a pláče když se matka zvedne ze sedačky... a to takový děti znám, věř mi 😉 tak takový dítko nechci.... a doufám, že se tomuhle vyhneme 😉 nemám vůbec nic proti chování a mazlení a tulení a tak 😉 naopak si myslím, že to maličké děti potřebují..... i ty větší 😉

ahooj CAT 😵

svoja
20. lis 2009

Taky se mi nabizi pomoc rodiny...i manzel se na peci o malou doslova trese(asi se budeme prat)...ale ja si zatim nejak neumim predstavit, ze ji nekomu sverim 😅 Jako az tady budou na navsteve, tak pochovat, pomazlit, ano....ale pujcit ji nekomu....neeee 😅

prosteja
20. lis 2009

já jsem tu pomoc od rodiny pochopila tak, že SAC se věnovala maličké a ostatní ji pomáhali s tím ostatním 😀 to bych taky brala... mě se pomoc nabízí taky, od babičky, ale to už jsem tu psala myslím včera, že naše babička to je takovej generál, že si myslím, že bychom se brzo pohádali 😀

svoja
20. lis 2009

Hm...PROSTEJ...to jak popisujes...to je otazka, do jake miry je to cim zpusobeno....ze 😒

CAT taky bych mela zacit neco delat🙂

svoja
20. lis 2009

Jinak vzhledem k tomu, co vyrostlo z manzelova syna z prvniho manzelstvi (nemaji moc dobry vztah), tak my rozmazlovat teda nebudeme....mame dost odsrasujici priklad...ale na to je cas... 😉

cat79
20. lis 2009

No u nás se moje ségrušky třesou na hlídání, a těm ráda malýho dám a bez pochyb..
Babičkám a dědečkovi taky, ale v šestinedělí chci být sama, asi by mě kleplo kdyby mi pořád někdo do toho kecal..jsem na to háklivá, asi by babičky od nás utíkaly🙂))

ale až to bude možné, hlídání v pohodě a vození🙂)to je jasné🙂))
Tak já jdu luxovat holky, je to tu krásný jak se všechno leskne a voní...ale teda dalo to fušku🙂))

prosteja
20. lis 2009

no právě SVOJI, čím je to způsobeno....... toť otázka, proto říkám, že doufám, že se tomu vyhneme a upustila jsem tedy od definice, že takové dítě je rozmazlené...... já mám třeba takový konkrétní případ od kámošky, je to už teda asi 4 roky, ale její synek byl fakt v tomhle dáreček......... že spal s rodičema v posteli od narození, budiž, někdo to tak praktikuje, že ho jako malýho chovali a tak, souhlas, to já budu určitě taky.... ale kde se to pak zlomilo, že jsme tam byli na návštěvě a ona se zvedla, že si odskočí na záchod a on začal řvát a lezl za ní až na ten záchod, že chce maminku 😲 no tak něco takovýho bych nechtěla, aby se stalo u nás...... ale kdoví, čím to bylo způsobeno.... 😕

prosteja
20. lis 2009

CAT taky z toho mám strach, že bychom se ještě s babičkou pohádaly..... ono čím je starší, tím je to s ní horší, nemyslí to zle, ale prostě někdy mám pocit, že dřív něco plácne, než nad tím přemýšlí a je to takovej ten generál, jak není po jejím.... 😀

cat79
20. lis 2009

Myslím že i prarodiče udělají svý, těm je taky třeba říct bacha...můj miláček má sestřenku a té totálně jednoho syna rozmazlil děda, ale totálně..a teď už je pozdě a má s ním strašný trápení☹(ona se strala o druhého a dávala toho staršího k dědovi a babi a bum, oni jí ho totálně rozmazlili.

No my teda se ségrama měly dost tvrdou výchovu...alespoň já teda...a co se týká nakupování čehokili malýmu, tak asi stejně nebudu mít tolik peněz abych mu mohla během nákupu koupit na co si ukáže..takže asi tak🙂))no holky uvidíme časem🙂))
ale názor na to máme všechny stejný, to je dobře🙂))

cat79
20. lis 2009

to u nás jsou babičky v pohodě, ale já se znám a já nesnesu od mala když mi někdo radí a poučuje, já na to radši přijdu sama stylem pokus omyl, ikdyby mě to mělo stát nervy, ale mít tu tchýňku nebo mamku, bude ze mě uzel nervů🙂)))hihihi, obě miluju, ale já si věci prostě ráda dělám sama a po svým....🙂))střelkyně, no🙂

svoja
20. lis 2009

ja chci byt tak vzorna tehulka jako CAT🙂 ale uz si aspon cistim zuby 😀 😀

cat79
20. lis 2009

Svoji hihihihihhi, dobrej začátek🙂))))

prosteja
20. lis 2009

CAT to jsme na tom podobně 😀 .... já si i poradit nechám, ale problém je, že některý lidi (třeba moje babička nebo tchýně) to neumí říct diplomaticky.... třeba: já to dělám takhle a osvědčilo se mi to, nechceš to zkusit? tak bych to třeba i zkusila..... ale nesnáším takový to, když přijdou: já to teda dělám takhle a to je nejlepší, dělej to taky tak 😠 😠 😠 a just nééééééééé 😀

svoja
20. lis 2009

uz jsem umytaaa🙂 ted se postupne pomalu ustrojim a pripravim se na ven...knihovna, nakup....postavili nam tady u tesca nejaky obchudky - jakoze nakup.centrum...tak to asi pujdu okouknout...vcera to otevirali, holky, to byl provoz....to vite, maly mesto 😅

cat79
20. lis 2009

Prostěj přesně..já to ještě navíc v sobě chvíli držím a držím a pak vyletim...a to je mazec.-))hohihihhi

prosteja
20. lis 2009

SVOJI no vidíš, jsi dobrá 😀 ... já bych taky takhle zvlčela, kdybych byla doma 😅 už se vidím v poledne v pyžamu 😀

CAT jj, to máme fakt stejný 😀

svoja
20. lis 2009

chichi just neee🙂 to znam🙂

ja se treba moji mamky hodne ptam jak to delala se mnou a tak, hodne si z toho beru...stejne si to budu delat po svym, ale aspon mam predstavu. mamka me nabizela, ze kdyz budu potrebovat, tak treba prijde, ale ze ji to je blby se nam sem nasackovat jak vuci manzelovi tak vuci me...to se me strasne libi....radi, kdyz se zeptam, jinak ne...

svoja
20. lis 2009

prostej...kdyby v poledne 😅 😅 ...jako mam se jak prase v zite, to nepopiram, ale rikam si, uz at je tady mala....

prosteja
20. lis 2009

to má tak asi každej, že když mu někdo něco vnucuje, tak akorát to tak dělat nechce 😀 no u tchýně jsem na to alergická úplně 😀

s mamkou to mám podobně jako SVOJA..... že prý když budu potřebovat, klidně přijede, ale sama mi řekla, že spousta věcí se teď dělá úplně jinak a že ona mi po 26 letech nebude kecat do toho, co s miminkem... 😅 babička se nám sem taky nebude sáčkovat sama od sebe, jen nenápadně už sondovala, že kdybychom ji pozvali třeba na týden, tak že by ráda přijela...... já ji zase chápu, bydlí hrozně daleko, takže jak často vnouče uvidí, když už přijede tak asi ne na hodinu že 😅 ... ale bude se to muset vyšpekulovat, abychom se nezabily 😀

SVOJI no jako já se chci vidět v lednu a únoru 😀

zuzka.o
20. lis 2009

Ahoj PRVUŠKY .... jdu vás jenom pozdravit. Volala jsem na výsledky genetiky a jsou negativní. Jupí 😵
Jo a mám krev 0- (prý je vzácná)

svoja
20. lis 2009

ZUZI jupiii 😵 😵 😵 to chce odmenu!!!

zuzka.o
20. lis 2009

SVOJI...viď? Taky jsem si říkala.... ale kdo si tu odměnu zaslouží ... já nebo dětičky???

prosteja
20. lis 2009

ahoooj ZUZI 😵 paráda, gratulace 😉 jinak já mám taky 0 ale + 😉 takže teď co má manžel?

svoja
20. lis 2009

ZUZI ty i deticky!!! To je bez debat!!! 😉

luciebx
20. lis 2009

ahojky holky... tak sem opet tu.. venku nam sviti krasne slunicko... jen tak pofukuje vetricek a je tam docela prijemne.. takze se chystame na nakup a pak asi na prochazku.. jupii...

zuzi taky gratuluji...

zuzka.o
20. lis 2009

PROSTEJ:manža má AB-
O+ je prý běžná, ale 0- je už vzácná.... jsem čučela jako puk. Si z biologie pamatuju, že 0 je nejčastější. Jsem se zase poučila.

Děkuju všem za gratulace... jsem fakt ráda. Jste musely slyšet ten šutr, co mi spadl ze srdce. 😀

SVOJI: dobrej nápad... s tím se bude muset něco udělat 😉

prosteja
20. lis 2009

jj ZUZI 0+ je běžná.... u tebe je to vzácné i v tom, že ty můžeš brát jen 0- 😖 jinak je dobře, že manža je taky minus, to hlídání bych ti nepřála... si pamatuju jak hlídali kámošku 😅

prosteja
20. lis 2009

ahooj LUCI 😵

luciebx
20. lis 2009

ahojky prosteja.. tak jak je.. uz sis udelala ten chleba ve vajicku? me se nakonec vcera nechtelo.. tak sem si udelala jen omeletku.. mnamka.. taky dobry... a jak se dneska mame?

prosteja
20. lis 2009

LUCI ještě ne, chystám se udělat dneska večer 😉 a jinak se máme fajne.... prcek se nějak vrtí, asi si hledá nějakou vhodnou polohu nebo co 😀 a co vy?