Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
20. lis 2009

jinak holky,zvlast svoji a amal...levnejsi varianta bepanthenu je sudokrem,skoro o pulku..pry je snad i ucinejsi..akorat je trosku tuzsi ,ale da se pouzit i na jiny defektiky kuze nez na prdelce...my vemem oboji a vyzkousime... 😀

luciebx
20. lis 2009

holky vite co me docela mrzi ze nam nedali v pondeli zadnou fotecku mimiska v brisku... ☹ asi sem si mela rict i kdyz tam nebylo skoro nic videt ze jo.. ale i tak.. no na dalsi kontrole uz se prihlasim..

cat79
20. lis 2009

Sudokrém znám Carcul, je to super na jakýkoliv problém s kůží ať už miminka nebo maminky..taky vezmu oboje, jak bepanthen tak tohle.

Nás nákup v lékárně teprve čeká, asi za týden, ještě je čas, seznám mám tak což🙂))

luciebx
20. lis 2009

cat .. mam fotecku v albicku kdyz ji byli 3-4 mesice ted uz ji bude v prosinci rok... ale zase se tak nezmenila.. je to yorkshirek.. rikame ji terrinka.. a je uzasna.. furt by si jen hrala.. takze dite se nam hodi hihi.. kdyz dojde pritelova sestra s malym co mu budou 3 tak tu litaji jak blazni.. a pak oba krasne spi hihi

cat79
20. lis 2009

Luci musíš si říct, oni to automaticky nedávají nebo málokde a já vždy platila 100kč, ale tu první dutinku taky nemám, až v tom 8tt, to už je tam ta malá rybička, pak medvídeček, je to rozkošný🙂))

luciebx
20. lis 2009

jejda ono se za to plati? to si delas srandu? no uvidime jak je to tu v anglii.. nastesti v cr manzel sestrenky dela na ultrazvuku takze kdyz druha sestrenka byla tehu tak jim nadelal plno snimku zdarma... to se taky hodi ne? hihi

cat79
20. lis 2009

Luci Terinka je ňuňu, já tyhle yorkshirky ráda, a když mají ty hadříky!!no úžasný🙂)))

..tak holky jdu koukat na sněženky a dát si kus té bábovky🙂)
Zítra si nafotím pupíka na baby párty a dám vám sem něco pro zasmání🙂))
tak hezký víkend všem!!!
papapapapapapappapa

luciebx
20. lis 2009

jojo na hadriky se chystam teda pritelovi se to moc nelibi ale v zime by ji byla zima.. a to teda ne.. my taky nosime svetry ne? hihi

hlavne se chystam koupit vanocni oblecek pod stromecek.. takze pak nafotim a ukazu hihi

cat79
20. lis 2009

Luci, já za to platila, holky taky, někdo 50, někdo 100, někdo nic, ale to fakt záleží, ani nevím podle čeho se ta cena stanovuje☹(ale já bych dala i víc, hlavně když máme celou ledničku foteček malýho🙂)hihihihi

............................paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

carculka
20. lis 2009

luci,si reknes priste o fotecku,to uz bude i krasne znat 😀
a za fotky jsme taky platili jako cat

cat...jojo strelkyne se nezaprou,vid 😀 😀 😀 no ja uz si to dnes porucila co chci (ete naky dve veci nemeli z ty biodermy,jelikoz byli pred zbozim),tak mi vse sakumprdum pripravi do pristiho tydne at mame aspon neco z krku 😀 ..chtela bych mit do konce roku nakoupeno a pak jen vse uz doladit...nebo pokoupit jen malickosti..

holky po porodu se musi mimi prihlasit na pojistovnu do deseti dnu(pra tam dojit)jsem cetla..je to pravda?ja zila v tom ze ho hlasi automaticky tam kde je matka

carculka
20. lis 2009

paaa cat

cat79
20. lis 2009

Carcul jojo, je to tam kde je maminka, ale musíš tam donést rodný list, stačí asi tatínek když tam zajde s tvou OP a rodným listem malý....i na matriku stačí když zajde tatímek.
Ale bez rodného listu nelze vystavit kartičku, víš🙂
A pro rodný list si na matriku musíš myslím do 3 dnů🙂 nevím jak to dělaj matky samoživitelky třeba s dalšíma dětma...nechápačka☹((

Tak a už to fakt vypínám🙂)hihihihihihi PAPAAPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAAPAPAPPAPAAPA

hehena
autor
20. lis 2009

čus bus ženy... ještě musím makat, tak jsem na vás na chvíli přišla mrknout... záda mi už pomalu odpadají... ble...

AMALLI co to čtu??? fuj tajbl... :(((((( dobrej saďour teda... nebo tohle je snad běžná praxe??? pánaboha...

jinak 4 hoďky - na monitoru asi normál ne? aspoň teda jsem to četla, že se to stává právě i v Podolí... takže se docela netěším.. :(

svoja
20. lis 2009

CAR hoooj...na pojistovnu se chodi az budes mit rodny list si myslim...a nechas si udelat pro mimi karticku pojistence...
co vubec studujes?? a kde cely dny litas?

za fotku jsme platili 50kc a dostali ji jen na pozadani, LUCI...ahojky

svoja
20. lis 2009

HEHE flakas dochazku🙂ahoj

carculka
20. lis 2009

a dyt tri dni jsem ete v porodce tak jak to delaj maminky kterym tam tatinek nemuze dojit?

takze repete...papir na materskou dam ucetni-ta to zaridi,optat se na vitani obcanku
po porodu-dojit na matriku vyridit rodny list,pak na pojistovnu(s rodny listem),zazadat o porodny,rodicak vyridit pak

tot vse nebo jsem zas na neco zapomnela?

svoja
20. lis 2009

CAR tak jsem to pochopila taky!!!

luciebx
20. lis 2009

hehena cauko.... 😀

carculka
20. lis 2009

joooa ete pry prihlasit (jako nak na mesto nebo co-na odpad nebo na co)nebo je tam pokuta..prej..jsem vycetla na konovi..

svoji..no mezinarodni vztahy a evropsky studia dalkove 😀 v zime prerusim a nastoupim zas pristi rok v zime-uz mam domluveny 😀
jinak jsem dnes mela kopec zarizovani,pak jsem se domluvila v lekarne at mi vse pripravi na pristi tyden,byla vyreklamovat dvere(oblozky se nam rozlezli)-mam poslat mail s fotkou a prijedou opravit,byla obhlidnout postel nahoru do loznice(ale jeste toho chci obehnout vic -pristi tyden),pak jsem zaridila dalsich x veci,pak tehu cvico a prednaska a pak kolem sedmy jsem dorazila domu(od rana od deviti jsem byla fuc),zitra skola od rana do 4..v nedeli zacne manzilek delat pokojik a pak dame asi prochazku a kino,v pondeli poradna pak kurz(pece o mimi-i s tatinkem),utery oslava vyroci,streda litacka od rana do vecera,patek totez 😀 ..takze tak ve ctvrtek budu mit asi volno 😀

carculka
20. lis 2009

svoji a jakpak se mate vy?kolik strudle ete zbylo 😀 ?

carculka
20. lis 2009

hehe,zada?protahni se a pak bez zalehnout

luciebx
20. lis 2009

no nic holky ja se taky loucim.... pritel padi do prace takze ja se jdu natahnout k telce..s psikem.. 😀 😀 relax jako kazdy jiny vecer.. takze papapa a zitra se tu opet ukazu.. 🙂 🙂

hehena
autor
20. lis 2009

mno jo SVOJI, zrovna doděláváme zakázku, tak je to zas nic moc... :((( chodí nám podklady ještě teď a dneska to ještě musíme poslat do tiskárny :( sem tam se protáhnu a na chviličku natáhnu, ale stejně to musím dodělat... :( a už fakt zdechám...

koukám, že tu byla jedna čerstvá maminka - tak se připojuju ke gratulacím a ten fofr porod - to je sen! 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
20. lis 2009

tak papírování... no to je humus :((( ježkovo oko, něco se vyřizuje do tří dnů??? si dělají srandu ne?

no nejlepší je, že já si hlavně musím vyřídit trvalý bydliště tady v praz (TCH mě konečně přihlásí k ní), abych kvůli těmhle věcem nemusela na vysočinu...

LUCI taky jsem za foto z UTZ platila - 80.- za jednu...

svoja
20. lis 2009

CAR to jsi teda akcni ty vogo...ja dneska taky byla akcni-ve dve hodiny jsem se vykopala z domu 😅 😅 😅 , byla jsem v knihovne vratit knizku, v lekarne pro vitaminy a cestou nakoupila nejaky jidlo...a pak jsem udelala strudl (mela jsem asi 3 kousky jenom-zatim) 😀 si delam prdel...oproti vam vsem tady jsem lemra lina 😎

Me zas muz zmizel na trenink a pak na pivko, takze se asi pujdu umyt a prectu nejakou hodnotnou literaturu...asi nejaky bulvarni casopis 😀 😀 😀 😀

HEHE smarja matko se setri trochu 😉 ....a ty taky CAR 😉

LUCI koukala jsem do albicka...krasnej pesanek🙂...a ty jsi kocka🙂

carculka
20. lis 2009

jinak nam pry dnes dorazil kocarek 😀 😀 😀

carculka
20. lis 2009

luci..jsi fakt krasna baba 😉 a pejsanek je krasnouckej...

svoji,tak ja byla vcera lemra lina... 😀 ...proste jak kdy,nekdy se vic valim a nekdy je toho dost-ted se nam teda toho seslo ,ze i manzilek ma fofry..ä jinak svoji ty uz jsi zas dal..to ja pak beztak nevytahnu paty 😀

carculka
20. lis 2009

jo ale uklid nam vzne,nestiham a vecer uz jsem grogy 😀 a vcera jsem lenosila,jedla a spinkala 😀

carculka
20. lis 2009

svoji a co planujete na vikend?

svoja
20. lis 2009

CAR no jsou dny, kdy uz me to doma leze na mozek, ale nejak dvakrat nemam do ceho pichnout no...si rikam, ze bych nejradsi chodila do prace, ale to uz bych fakt nedala...tak se proste poflakuju doma, varim, obcas neco upecu, mam porad uklizeno, obcas jdu ven s nejakou kamoskou nebo k nasim...a kdyz je muz doma, tak chodime na prochazky nebo se poflakujeme spolu 😎 😎 😎
...jeee, kocik 😵 pujdes se na nej podivat? myslim, ze tys rikala, ze ho budete vyzvedavat az po porodu? nebo snad ne?