Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
30. čer 2009

Holky už to tu řešily a dávaly odkaz na stránky, kde jsou ty zkratky..zkusím to najít 🙂

misa_1
30. čer 2009

ja vim, ze na to nesmim myslet, ale kamaradce vysel screening naprosto v poradku a v 17 tydnu ji prave diky tripple testum objevili nejake vazne postizeni a sla na potrat. tak tomu prave nerozumim, ze to nekde nedoporucuji.

verled: ja si taky vzdycky prala jenom holcicku, ale ted si rikam, hlavne at je vsechno v poradku a miminko je zdravy a ma vsechno tak jak mam mit.
jinak drzim palecky, at to spolu zvladnete a at ti dela jenom samou radost na rozdil od tatinka!

angetha
30. čer 2009

http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska...

Misi, tripple nenajde to, že je mimi postižené..jen ukáže, že MŮŽE být postižené 😖

verled
30. čer 2009

ange.aha.-))))
misa_1.děkujeme:-)))tak tos vystihla.-)))))jo doufám že mi to vynahradí, už bych ho chtěla pomuchlat🙂))jinak já bych šla na vč´šechna vyšetření,i když mě na ten screen teď neposlal🙂

svoja
30. čer 2009

ANG jsi uzasna...dik🙂
takze my jsme v 13+3, od prdylky po hlavicku mame 73,2, BPD (hlavicka?) nam meri 24, 8...FHR 150 b/mm(nechapu), plac ZS (nechapu)...pupecnik 3 cevy a norm inzeruje (??)...NT i NB 2,5 ...pry v poradku

VER no...ja bych se ty plodovky trochu bala asi....je tam riziko potratu ....

verled
30. čer 2009

ange.už jí mam v oblíbenejch a hned zejtra na to vlítnu🙂

angetha
30. čer 2009

plac ZS - placenta je na zadní stěně..to znamená, že budeš dobře cítit pohyby miminka

svoja
30. čer 2009

ANG byla jsem mrknout v jedny prodejne na kociky....a docela se me zalibil ten V-cross....ten zatacel uplne sam....

angetha
30. čer 2009

a to FHR může být srdeční akce...

verled
30. čer 2009

svoja:já vim, ale nemyslim si že by to dělali, kdyby to bylo tak hrozně nebezpečný jak se toho všichni bojí..... 😒 ale prostě kdyby tripplle vyšli blbě, jdu tam......no vidíš hned jsi o kousek chytřejší🙂

verled
30. čer 2009

svoja:hmm píšu si.-)))ten kočár.-)ale já stejně chci ten x-jumper🙂)))

svoja
30. čer 2009

FHR...taky me to napadlo anget

svoja
30. čer 2009

VER ja bych asi taky sla....
x-jumper tam meli taky....taky hezkej!!!

verled
30. čer 2009

a je širší než v-cross🙂 já jdu hlavně po rozměrech korbičky, páč budu mít zimní mimi🙂 tak tan ci🙂 😀

verled
30. čer 2009

holky mi padla, takže páčko a zejtra sem zas vlezu🙂))) 😲

svoja
30. čer 2009

holky ja stahnu fotky a neco pridam do alba...

svoja
30. čer 2009

VER jasne, prijd!!!!!!! papa

blahovka.cz
30. čer 2009

Kuk ahojky,jdu se na vas podivat,naposledy v celku vic uz se sem asi do porodu nedostanu!!! 😀

angetha
30. čer 2009

Blahu a Ondrášku ahoooj
Verled ahojky..
Svoji, stahuj stahuj

nitenka
30. čer 2009

teda holky 🙂 vy dneska jedete 🙂 vás se nedá dočíst 🙂 tak jen všechny moc zdravim,mám tady elektrikáře a dodělávají nám kuchynskou linku 🙂 tak jsem furt venku děsnbě tu řvou vrtačky a to nesnášim 🙂
Hehenko bud v klídku všechno bude v pohodě,tu nervozitu dělají také hormony a tak ,pozdravůj od nás miminko a usměj se ...upřímě já jsem klidnější tak od tohop 23tt jinak furt strach..Já na fandu nekoupila ani ponožku prostě jsem se snažila nepřivolat nic špatného..Od 24tt už nakupuju a už se cítím klidnější..
Ale od každého vyšetření k dalšímu to byl nervík... každej to má jinak hormony dělají své... Já se dneska rozbrečela pod stromem na zahradě jen proto že v domě se vrtalo prášilo ,vyplá elekrřina a já byla hladová a neměla ten svůj klid 🙂 tak jsem se chovala jak fracek rozmazlenej a bulelela naštěstí mě nikdo neviděl,za chcilku už jsem v tom randálu chodila jak sluníčko 🙂

angetha
30. čer 2009

Ahoj Nitenko 🙂

blahovka.cz
30. čer 2009

Tak jak se tu mate prvosenky??? 😀 😀 😀

angetha
30. čer 2009

Blahu holky plodí ostošest 🙂 🙂 Prostějka jde ve čtvrtek na kontrolu, Hehenka až 14. 7., Leni a Zuzi myslím čekají až budou moci udělat test a Svoji s Cat byly dnes na screeningu a dopadly výborně..

angetha
30. čer 2009

A co ty? Zítra jdeš na to kardio?

blahovka.cz
30. čer 2009

Je to je parada!!! 😀 😀

blahovka.cz
30. čer 2009

JJ Ange zitra nakardio,tasku mam pro jistotu zabalenou a bez terminu hospitalizace se jim z ordinace nehnu 😀 😀 ale uz se tesim,co mi tam povi noveho,ale jinak uz na sobe pocituju takovou nervozitu,lehkou! 🙂 zaroven se tesim ,ze z nas uz treba budou pristi tyden rodice

jo a o vikendu se stehujeme,huraaa

svoja
30. čer 2009

Holky to je fuska....ty fotky🙂 trochu pracuju na albicku...
NITEN ahooooj...ja taky obcas takhle nesmyslne brecim🙂
BLAHU jeeee ahoooj jeste v celku koukam🙂

blahovka.cz
30. čer 2009

svojui v celku,ale doufam,ze uz jen na kratko 😀

angetha
30. čer 2009

Blahu tak dej vědět 😉 to je super, že se stěhujete, že jste to krásně stihli 🙂

blahovka.cz
30. čer 2009

jo ange,tak at jsem spravedliva,ted jsem dvakrat psala info prostejce,tak zitra pisnu tobe,ju 🙂

to jsme jeste stihli vykastrovat nasi NellYnku,ale byl to zahul holky,videt ji jak nic nemuze,kdyz ji manza prinesl,tak jsem 15minut jen koukala a brecela,jeste,ze zustal pak chvili doma 🙂 ale uz je dobra