Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
23. lis 2009

Fakt při porodu...to je hnus☹((

Sac 3kg to je dobrý, to vykpjíš, nebooj.
Jinak fotka teda ještě bříško viditelné, musím mrknout jaké jsi měla před......ale jsi kočka, neboj🙂))

Holky tak psali z rodina.cz že miminko je teď ve 35tt njepohyblivější, hraje si prej se vším co najde, ručička, nožička a pupeční šňůra na který se přitahuje🙂)hihihihi, to bych chtěla vidět🙂))

amallie
23. lis 2009

ty jo ivuš já mám ale břicho ještě nahoře............

sacvi
23. lis 2009

no cat to bych musela kojit 😢 ☹

amallie
23. lis 2009

to chce spíš mazat než kojit, ne???

cat79
23. lis 2009

aha Sac, to je škoda, tak šup zkus pilates, dvd koupíš všude, a hezky zeleninku k večeři🙂)))
Amal neboj, ve středu je to domluvené, ne?🙂

Holky jdu si dát další léky a čaj, pak na žáhu a pak jdem hajat, snad už to zítra bude dobré, ale teď mám zacpanej total nos☹(((

tak hezký večer a papa zítra

sacvi
23. lis 2009

já taky tipuju Lacha 😀

Mně mudra tlačila na břicho ale popraskané v těch místech není..jen den po porodu sem přemýšlela proč mě to břicho bolí tak navrchu a pak si vzpomněla že je to od toho jak mudra tlačila..a taky bylo pěkně modré 🙄

amallie
23. lis 2009

modré??????????? tak moc tlačila??? no mě jebne asi 😲 😲 😲 😲

sacvi
23. lis 2009

no amali ona mně na to břicho tlačila celou svoji vahou 😅

svoja
23. lis 2009

Zeny nestraste s tema striema...ja to tady slysim ze vsech stran...znama me dokonce rikala, ze i kdyz ted nemam ani jednu, tak ze tam stejne jsou, jen to neni videt, kdyz je ta kuze napnuta. Dneska me zas extremne pne bricho...nekdy bych prisahala, ze citim, jak me ta kuze praska....

amallie
23. lis 2009

ty vogo, to muselo bolet 😲

hehena
autor
23. lis 2009

SAC to je spíš než tloušťka vytažená kůže... to se spraví neboj, nemůžeme chtít zázraky hned...

jo sím vás babička mi tvrdila, že si to břicho mám po porodu stahovat.. slyšely jste o tom něco?

hehena
autor
23. lis 2009

ty jo holky už tu AMALL nestrašte nebo nedá nohy od sebe..... 😅

amallie
23. lis 2009

hehe: já šlyšela, že máš lehat na polstár, aby se zatahla deloha

amallie
23. lis 2009

no dneska nerodím!!!! modrý a popraskaný břicho, jako nechci, dnes ne

sacvi
23. lis 2009

jo hehenko já slyšela že se má lehat na srovovanej ručník,,akorát sem to slyšela až teď

eeefffaaa
23. lis 2009

holky tak vas tak ctu a co blbnete 🙂 jste vsechny kocky se striema i bez strii nebo s vice nebo s min kilama...hlavne ze mate zdravi deticky a to ostatni neni tak dulezity,vzdyt co vic si prat,tohle bych vubec neresila

a amal abych te uklidnila ja mela pri tehu tak dve strie takovy tecky a ty mam i ted dalsi jiny se mi neobjevily,takze ja jsem bez strii...

tak Davidek usnul s usinackem sice v kocare,ale usnul skoro bez houpani,coz je pokrok,aspon neco..

a taky tipuju Lacha,vubec se mi nelibi

carculka
23. lis 2009

holky me hrozne blbne net,jen nez mi nabehne prispevek ☹

sac,casem se to spravi..ale brisko je ete znat,bych zkusila naky cviky treba ten pilates nebo power jogu

cat..papa a uzdrav se nam brzy 😉

hehe..jojo je to pravda..po porodu je dobry mit stahovaci kalhotky a ja budu kupovat i stahovaci pas(v cizine ho doporucuji dr normalne),a taky je dobry lehat na bricho po porodu-napr na srolovany rucnik-prej

eeefffaaa
23. lis 2009

a taky me dve PA mackali bricho a nic mi to neudelalo,takze amal niceho se neboj,to je fakt individualni,kazdy porod neni stejny 😉

sacvi
23. lis 2009

a je to Lacho..mně se to strašně seká :( Tak holky ahoj doufám že se to odešle :( Dobrou

amallie
23. lis 2009

efi: díky 😉

už jsem zase podělaná, musím teda ještě pár dní počkat 😲

eeefffaaa
23. lis 2009

jupiii Lacho!!!ted uz bych nevyhodila asi nikoho 😀

taky mam porad povisli bricho,zacnu po vanocich cvicit,ted na Vanoce to nema vubec cenu 😀 a zhubnout musim,musim se vejit preci do tech svatebnich satu 😵

svoja
23. lis 2009

NENENENENE spatne si to rikate. porod bude hracka, za moment bude mimi venku, zadny modry a popraskany bricho, nabrana kila nechame uz v porodnici ...zadny stresy a soky!!!...AMAL vsak to mas takhle naplanovany, strie a modriny na brichu nebyly v planu, tak nesil....

carculka
23. lis 2009

brou sac...

eef..budes urco krasna nevesta 😉

holky se mi to furt seka,ale pernamentne a nemuzu ani odesilat az na podesaty..mejte se hezky.paa 😉

vendelinka1
23. lis 2009

Tak a Lacho je venku 🙂
Holky, jak vás tak poslouchám, kolik jste která přibraly, tak se těším 🙂 Ale jako opravdu 🙂
Ale myslím, že za chvilku po porodu budete všecky zasejc štramandy 🙂

Od kterého týdne jste začly břichoňe mazat? A čím?

Jo a nevíte jak to dopadlo s Romikem?

eeefffaaa
23. lis 2009

vendel ja nemazala nicim...koupila jsem si sice olejicek od Saloosu,ale tak po tydnu me to prestalo bavit a nemazala jsem...

taky by me zajimalo jak romi 😵 😵 treba uz je v porodce

holky jdu spat...mejte se krasne a preju vam klidnou noc 🙂

svoja
23. lis 2009

VENDY ja zacala mazat od screeningu...cca od 14 tt, elasi-q...a jeste jsem dostala vzorek oleje od hippu, tak jsem ho vyplacala

vendelinka1
23. lis 2009

A nevíte, jestli existuje něco přímo proti popraskání bříška - jako něco přímo pro budoucí maminky? Mi zatím ještě neroste vůbec, tak je na to asik ještě čas 🙂 No ale obávám se, že stejně dopadnu jak Eeefffaaa 😀 jsem na takové věci lump 🙂 kolikrát jsem si třebas koupila něco zázračného proti celulitidě a stejně jsem nikdy nevydržela mazat dýl jak 2 dny, 😀 😀 😝

amallie
23. lis 2009

přesně tak, můj plán je jinej 😀

holky, dobrou, já už usínám

vendelinka1
23. lis 2009

dobrou amal...
Taky u vás tak fučí? Jde z toho až strach...

luciebx
23. lis 2009

ahoj holky tak sem opet tu .. dneska sem to nejak sidila.. spis sem se byla kouknout na forum co holky psali o porodu do vody strasne bych to chtela.. snad se vydari.. tak mam po veceri udelala sem si rybicku jako file jen na sadle a bramborovou kasi a krasne sem se nadlabla.. sice mini porce ale citim se fajn.. takze... jdu spinkat a zitra se tu ukazu a snad vas doctu.. papa