Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. lis 2009

no tak mě miminko taky nezakreje 🙂)))) navíc bych furt měla pocit, že mi někde něco leze... a kojit takhle třeba u příbuzných, kteří furt řeší, jak kdo vypadá a kolik přibral, to nééé to bych zhebla... 😀 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

AMALL a smím vědět, kolik tě ta košilka v Anna a Viktorie stála? a jsou tyhle obchody i NC?

svoja
25. lis 2009

me taky ustavni kosile vadit nebude...otazka je, kolik jich bude k dispozici a chodit tam v krvave kosili, nic moc....

amal jakej malinik simte, ostrihej nehty, umej vlasy, vyper teplaky 😀 .....loze a veci na radne pripraveny? ani jsi nam to nevyfotila.... 😠

No a to kojeni mezi lidma budu muset taky nejak poresit, ted nosim rolaky...to nevim teda 😒 😀 😀

amallie
25. lis 2009

svoji: teď říkali v tv, že školy budou dostávat extra dotace za to, že budou vyučovat romy a nebudou je posílat do zvláštních škol 😲 😲 😲 😲

svoja
25. lis 2009

AMAL hahaaaaa, no jasne a ucitelky na normalnich skolach si to pak muzou jit hodit...

amallie
25. lis 2009

hehe: nevím, co je NC.......... koupila jsem jí ve Spektru v Průhonicích za 749 kč, moooc pěkná, hhned jsem si tam koupila i dvě kojící podprdy, co už nosím dva měsíce

svoji: já myslím, že to zas tak krvavý nebude, obložíš se vložkama 😉 😉 😉

no, lože uchystaný, tak ho mám vyfotit, jo???

věci mám v komodě, jinak venku nic vyskládané nemám, ale postel je už u nás

svoja
25. lis 2009

😀 😀 😀 chachaaaa jsem si sebe predstavila jak kojim mezi lidma a vyhrnuju si az ke krku tricko....ja, ktera nesnasim, kdyz me z trika kouka zada nebo boky....budu po porodu ukazovat mechurinu 😀 😀 😀 kdepak, to musi jit vrchem....to se radsi vzdam rolaku 😀

hehena
autor
25. lis 2009

NC - nákupní centrum...

hehena
autor
25. lis 2009

přesně SVOJI - to musí jít vrchem 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

jé hele, tahle z levnějších není ouplně marná, jen tři knoflíčky... 😅
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

svoja
25. lis 2009

no jako ja kdyz jsem zacinala s ms, tak jsem ji mela hodne silnou a hodne bolestivou a pouzivala jsem vlozky a treba kdyz jsem dyl sedela nebo lezela, tak jsem to mela pak az na zadech.... 😒

hehena
autor
25. lis 2009
svoja
25. lis 2009

hehe hezky vybiras 😉

amallie
25. lis 2009

tak jsem to vyfotila, teď to natáhnu do notebooku a přídám, no.............

no, tak asi trocha krve bude, ale snad to nebude pořád, prej si můžeš dát hodně vložek

no ono to proteče tou rýhou mezi půlkama, to znám 😀 😀

hehe: tak to jo, mají ten pbchod ve spektru v průhonicích

svoja
25. lis 2009

no a zvlast nam, ktere mame ty pulky dost velky ze.... 😒 😀 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

a v týhle vidím CAT 🙂)) jen nevím proč jsou všechny růžový safra 🙂)

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

svoja
25. lis 2009

...a ryhu dost hlubokou 😀 😀 😀

Holky taky nesnasite jakykoliv dotek na prsa? Ja jsem muzovi rekla, az me na ne nesaha a uz vubec ne na bradavky nebo ze mu dam po cuni....a jako ja bych mu ji asi fakt vytala....mam je ted strasne citlivy... 😕

hehena
autor
25. lis 2009

holky o tom snad radši nechci přemejšlet... nemůžu si tam strčit mega velkej tampon, bože nesnáším vložky... buééééé 😀

svoja
25. lis 2009

AMAL 😵 😵 😵 krasny... 😵 nejlepsi jsou ti sloni 😀

amallie
25. lis 2009

tak jsem přidala postel, i naší postel a tu šatnu, to smažu, jen abyste viděly naše dílko

hehena
autor
25. lis 2009

tak musím zkonstatovat, že nááádhernej pelíšek, úžasná šatna a naprosto skvělá tapeta v ložnici!!!! och 😵 😵 😵

hehena
autor
25. lis 2009

mno a zase slintám na ty hnědorůžový bodýčka... no mlask AMALLI... to bude kráááásná slečna 😵 😵 😵

amallie
25. lis 2009

tak na mý prsa se nešahá už 8 měsíců a nejspíš to tak ještě chvíli zůstane 😀

asi jsem jediná, komu vložky nevaděj........... jako tampony radši, ale na doma např. používám vložky, jsou tenký a nepřekážej a já to mívám dost málo a tampon drhne, au au

v práci teda jen tampony, ale na noc a na doma beru vložky

svoja
25. lis 2009

tyjo, amal... 😲 to je bozi 😵 😵

amallie
25. lis 2009

oh díky, tapeta mé vlastní dílo 😉 ještě se nám šije přehoz na postel, aby nebylo nesladěné povlečení, když jsme tak fialový 😀
šatna manželovo dílo, ale nenávidí jí, nadává jí německej šmejd a nejradši by to rozkopal 😀

amallie
25. lis 2009

jééé 😀 😀 😀 jsem to nemusela ani mazat, zvládli to admini za mě 😀 😀 😀

svoja
25. lis 2009

prehoz pres postel bych si taky prala....abychom tam mohli treba lumpacit s malou a nevalet se v perinach a aby to bylo sladeny....

jako intimky me nevadej, ale na ms me nestacej....velky vlozky nemam rada, nebot(jak uz jsem psala) mam velkou prdel a mela jsem to vzdycky az na zadech....i kdyz ted jsem to mela uz slaby, tak treba by to slo....ale zvykla jsem si na tampony, prijdou me takovy "vic cisty"....

me by spis privadelo k silenstvi to mnozstvi manzelovych kosil, ktery bych musela zehlit 😀 😀 😀

svoja
25. lis 2009

tyjo ty jsou rychli jak prujem 😲 😲

svoja
25. lis 2009

jako ja nechci rejt nebo tak neco jo...ale jak amal smazali ty fotky...hned vedle ma album "maova"(nic proti ni, naopak, vim, cim si prosla) a uz notnou chvili tam ma obrazek zdi....

amallie
25. lis 2009

svoji: má nich 54, minule jsem to počítala 😠 😠 😠

vložky třeba always jsou ale tenoučký............ to za zádech mít nebudeš, když by teda šampon nešel

tampony jsou navenek víc čistý, zas ale to máš vevnitř a vložku, to už máš ten bordel venku

no, já to střídám, ale v noci tampon nechci, neb jeden by mi nevydržel asi a vstávat a měnit to..........

přehoz snad bude brzy, ale do vánoc to asi trvat bude, to už je jedno, vydržím, čekám i na roletku a záclonu no a na dodělání kuchyně, sakra, pořád není!!