Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
26. lis 2009

tak z těch překřížených bych měla taky trošku strach, i jak se s nimi bude kojit..... přece jen když je to přes ty prsa volnější, tak ho jen vytáhneš a je to 😉 ..... jo a teda já ji mám z obchodu a jsem ráda, že jsem si ji na netu neobjednala, páč bych šla na netu do L a já teď plavu trochu i v M 😅 zkoušela jsem i S, ale to bych pak asi nenavlíkla před porodem na větší bříško, tak jsem šla do M, ale z netu jsem chtěla původně objednávat L a nevím, kam bych ho dala teda 😀 😀 😀

prosteja
26. lis 2009

HEHE to je telepatie s tou velikostí 😀 .... jinak já ji kupovala v Benešově, jak jsem se byli podívat na ten kočárek a stála mě necelý 400,- a oni mají i pobočku v Praze, jednou mi ten obchod doporučovala ANGE.... takže se tam pojedu podívat na ty noční košile (jsou někde ve Vršovicích) já ti kdyžtak pošlu odkaz.... a pak si tam chci koupit i kojící podprdy, to mi paní ukazovala úplně super a jedna za 300,- 😉

amallie
26. lis 2009

ty jo, hehe, jí je , jo???? tak to je úplná mladice

a on ají chleby s kopřivama???????? ježíš, fůůůj

prosteja
26. lis 2009

HEHE tutaj http://www.mamimoda.cz/obchody ................ paní v tom Benešově byla hrozně příjemná a když jsme řekli, že jsme z Prahy, tak se hned smála, že k nim strašně moc lidí z Prahy jezdí, že je v Praze docela draho.... no a říkala mi o tom obchodě ve Vršovicích a já to vím od ANGE, že tu mají pobočku, tak tam juknu.... prodávají tam i oblečení na miminko a hračky a tak 😉

amallie
26. lis 2009

holky, já doufám, že na to nejhorší dostanu ústavní, neb mám jen dvě zabalené............. no, kdyby to bylo hodně blbý, tak manžel bude prát, no, nebo brát doma, co jde

zas mi připadne na nic kupovat moc košil, doma se to zmákne už i v tričku

jo, já vám za pár dní povyprávím, co a jak

jako nikdy jsem nebyla v nemocnici ani když jsem byla dítě, takže nevím, co dávají a ne, ale píšou, že košile jo

nuki
26. lis 2009

Hehe, Prostej...teda holky Vám to bude slušet i v postýlce..🙂)))

prosteja
26. lis 2009

AMAL tak uvidíš 😉 já do té kojo noční košile asi půjdu ještě do 2, jak říkám, to se pak dá unosit i jako letní šaty na doma nebo prostě se v tom dá spát i potom 😉 tričko žádný obyč třeba s větším výstřihem nebo knoflíčkama nemám, tak to by byl asi problém 😖 .... ale taky doufám, že dají erární, na netu to píšou, tak ať se pochlapí 😀

prosteja
26. lis 2009

NUKI 😀 mě to sluší už teď 😀 ..... já už v ničem jiným ani spát nechci, jak je to pohodlný 😀

cat79
26. lis 2009

...4 košilky???🙂)no tak si asi zajedu k našim, tam mám ňáký ještě z dob kdy jsem nosila bavlněný košilky🙂)pak už jen satén a pak nic🙂)hihihii..no ale tady je stejně převážně erár.

jinak tady v porodnici toaleťák taky není☹((
...teeda ta fotka nuki, chudák holka 26tt a vypadá hůř než já☹((kam jí to asi poroste?????

amallie
26. lis 2009

prostej: doma tricko s vystrihem nepotrebujes, ho vyhrnes a mas to 😉 spíš do té porodnice, než se člověk zacvičí v kojení

svoja
26. lis 2009

Tak jsem byla s kamaradkou a dvouma malyma chlapeckama na tri hodiny venku a jsem vyflusla jak svina....a nez jsem vas docetla, tak jsem zapomnela, co jsem chtela napsat...

Utkvely me jen ty jahodovy knedliky...diky za tip, udelam. Dala bych si taky ty vogo....

Ve meste jsem potkala dve byv.spoluzacky, obe po detech a obe me rekly, jak mam obrovsky bricho 😠 😠 😠 😠 😠 Zacinam si pripadat skutecne jako slon 😠

No a jak jsem si chtela koupit tu kosili na kilo na zniceni....sem byla u tamanu a maji tam za 120 takovy ty barevny s zirafama a tak a vypadaj uplne stejne jako ty kosile z toho odkazu, jak je tam odsud mame vsechny...mnonic, tak jsem si jednu koupila....mam tri a uz ani tuk nechci.

Au, dite me dloube...

prosteja
26. lis 2009

AMAL na doma jo, to máš recht... 😉 spíš na to kojení v noci mi to přijde praktický ty noční košilky 😉 hlavně jak říkám, já v ní spím už teď, takže já ty tři ještě unosím 😀

cat79
26. lis 2009

..ty jo vidíš Svoji to mě nenapadlo, u vjetví je nakoupím a budu mít klid.-))sice se to rozpadne, ale za ty prachy🙂)hihihihi..jenže kde jsou u nás ještě slušný vietnamcííííííííííííí???????už vím🙂)

Tak super🙂
Jinak mě už taky říkaj jaký mam obří bříško, ale mě to ani nepřijde....auuuuuuuuuuuuu, te´d si malej kopnul🙂))

svoja
26. lis 2009

za kilo jsem chtela rict, pisu jak dobytek pardon

podotykam, ze ty dve mile byvale spoluzacky maji obe vyraznou nadvahu... 🙄

cat79
26. lis 2009

kozy.-(((

nuki
26. lis 2009

Prostej: tak to jo....já spím nahá...tak uvidíme jak to bude pak... 😀 😀 😀

amallie
26. lis 2009

holky ale vyvařte ty košile od čongů, než si to oblečete!!!!!!!

knedlíčky se vaří, mňam, bduu za chvíli papat

a mám vyluxováno a umytá zrcadla na skříních, jupííí

ještě bych potřebovala vytřít dva pokoje, ale to už asi nedám

ve dvě přijede pán nabídnout mi trezor, tak jsem zvědavá, jestli se dohodnem

a čekám s mytím palice, že v poledne měl přijet nějakej pán zas se systémem do sklepa, ale nic.............. se vsadím, že přijedou najednou 😠

a vyperu si teploně, hned po obědě, dneska si můžu oblíct letní sukni

a mám teda nějakej fest výtok, furt jsem mokrá.......... 😒

amallie
26. lis 2009

nuki: a to ti není zima? ani spoďáry nenosíš???

prosteja
26. lis 2009

NUKI ale vy jste ve fázi snažení, tak to je logický 😀 😀 😀

SVOJI tak to je taky dobrý s těma košilema...... já myslela, že ty co jsou na netu, tak jsou značkový 😕 ....

svoja
26. lis 2009

AMAL treba to je voda....nebo predzvest....pak te do porodky povezou ti chlapi az prijdou 😀 😀 😀

ja teda abych se priznala, tak nocni kosile rada nemam...bud pyjama nebo trenky a tricko nebo tilko...ja musim mit neco na spodek...teda, nekdy spim uplne bez i....ale teda po porodu bude lepsi ta kosile asi...aspon na chvilu

prosteja
26. lis 2009

a ty spolužačky jsou pěkný kozy teda 😠 🙄

prosteja
26. lis 2009

SVOJI tak po porodu bude asi fakt lepší ta košile, to využijeme 😉

cat79
26. lis 2009

Amal a není to už plodovka???🙂))

To mi připomíná kde je ta Romi??????holky nevíte některá?Neporodila už kočka naše??V pondělí přece psala že jí odtéká plodovka a pak už se neozvala.....

Od čongů to stopro vyvařím🙂)))
Už se těším až budu prát ty mimi věcičky..
Př. týden musím udělat nájezd na lékárnu a koupit plenky a vše co nám ještě chybí, je to jen pár věcí naštěstí🙂))

amallie
26. lis 2009

já spím v košilích a trenkách 😉 občas i tričko a trenky, no, co zrovna je, neb mám jednu košili na den, nenosím jí dvakrát

voda to nebude, ale jako předzvěst, že by? i když, těžko............... to se tam jen možná něco chystá, ale teda pomalu značně 😒

prostej: i tiň ťon může bejt značka 😀 😀 😀

svoja
26. lis 2009

Tak jako ty kosile z netu asi vydrzi dyl si myslim, ale od tech tamanu to je fakt skoro totez...

Nojo, tak jako vyrostlo me to bricho ze....ale tyhle komentare me dostavaj....ja mela na sobe teplou mikinu nebot nezapnu bundu...a ony "tyjo ty uz mas velikansky bricho...to ti teda vyrostlo....uz jo?...." 😠 Zrovna, kdyz mam obdobi, kdy to bricho mam rada....

cat79
26. lis 2009

🙂jo holky a bacha kdyby se vám tak týden před porodem udělal opar tam dole, tak hlásit!!!musí se pak udělat CS, páč by mimi mohlo dostat ňáký zánět do očíček a tak..tak bacha!!!!!!

svoja
26. lis 2009

amal ty mas jeden oblek na noc a na dalsi uz dalsi? tyjo...ja jsem to driv stridala tak po tydnu...ted teda tak po trech dnech, me to prijde takovy hygienictejsi....

taky ze me porad tece neco.... 😒

hehena
autor
26. lis 2009

AMALLI pro mě jsou ty košile otázkou pohodlí... takže 3 bych chtěla mít určitě a když člověk koupí nějakou dobrou, fešnou, tak v tom fakt můžu spát i potom... se mi ani doma nechce košile vytahovat, bo sice topíme na 22, ale nahoře se mi nezdá teplo (asi to nějak blbě zaizolovali nebo co)... takže jsem vždycky večer ráda, že si rychle vlezu do košile... ale jinak taky budu vděčná za nemocniční erární.... 😉

cat79
26. lis 2009

Svoji třeba to myslely jako pochvalu...já se kochám i valkym i malym🙂))))a ještě nám povyroste, tak zatněme zuby🙂)hihihihi

U čongů se mrknu...jen mi vadí jak to tam smrdí☹((jak žerou ty psy a kočky☹((blééééééééééééééééééééé

svoja
26. lis 2009

na opary diky bohu netrpim...nikde...ja bych ho snad ani nepoznala...

ja jdu sezrat nejakou cokoladu, to nevydrzim uz...k obedu byla jatrova omacka s ryzi...

muz tady heka, podal si koleno vcera na basketu, jelito 😒