Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. lis 2009

nene, tohle byla fakt kapička, nekecám, teď už dvě hodiny nic........... tak jsme myslely ten hlen jestli to není, ale zas tak to nevypadalo, podle mě je to nějakej výtok těhotenskej

podbřuch cejtím, záda taky, ale bolest no není

zítra mám poradnu, tak když se nestane nic v noci, tak nám řeknou nejpozději dopolko, jak to vypadá

hypo
26. lis 2009

jezisi "bily"

amallie
26. lis 2009

bilej a porad???? nebo jen nekdy? ja mam furt, ale dneska jako fest dost............

amallie
26. lis 2009

holky, tohle jsem koupila já : https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

a jako prej dobrá, tak kdybyste někdo chtěl........... jen by jí mohla paní dát levnějc

hypo: stěhujete se někam kvůli mimísovi do většího? nebo zatím zůstáváte, až bude větší?

hypo
26. lis 2009

chvilku byl pak nebyl a ted je a je ho vic.......
my jsme uz prestehovany, v zari jsme se stehovali do 4+kk, to byl des stehovat se v 6 mesici 🙂

amallie
26. lis 2009

no, tak to máte podbné, akorát my se stěhivali v 8............... ještě nejsme plně dozařízení, vy jo?

hypo
26. lis 2009

sli jsme s podnajmu do podnajmu zadne velke zarizovani nebo prestavby nebyli a itak jsem z toho byla na psotnik 🙂
uz mame vse, pred 14 dnema nam konecne dodelali kuchyn (chybi jen digestror)
ted delam na pokojicku ale nejak to vazne

amallie
26. lis 2009

jo tak my šli úplně do prázdného bytu................

pokojíček nemáme, neb tam jsou zatím ještě naskládané krámy

čím to zařizuješ? ukaž!

eeefffaaa
26. lis 2009

hypo ja myslim,ze je to v poradku...ze bilej vytok je v tehu normalni

a na tebe amal jsem teda zvedava 🙂 si myslim,ze se Amalka zacina chystat

holky ja budu muset koupit asi kojo polstar...maly nechce spat asi v postylce proto,ze nic kolem sebe nema,v tom kocaru se asi citi v bezpeci a je mu tam lip,protoze ma kolem sebe ten kocar,ale v postylce jsou ty mrizky,takze mu asi koupim kojo polstac a uvidime...

hypo
26. lis 2009

sakra cely mi to spadlo a muj extra dlouhy prispevek je fuc

tak ve skratce: taky jsme sli do prazdneho bytu, se svym starym nabytkem...... nove jsme poridili jen vestavene skrine, bornik a vesak na miru, koupelnovy nabytek a kuchyn
pokojicek je zatim jen vymlovany, polepeny bordurou (jeste se musi dolepit obrazkama) zapojene svetlo (slunicko) a nastehovany prebalovak (zdedeny) postylka (zdedena - ktera poputuje do loznice) stare skrinky na oblecky, zatim funguje pokojicek stale jako skladiste a ted i jako susarna 🙂
foto davam do alba

amallie
26. lis 2009

efi: a nestačil by mantinel??? to by mřížky neviděl.......... já osobně si teda myslím, že by si zvyknul, jednou usnout v té postýlce musí

no, asi se už chystá, neb je mi špatně a pobolívá.............. jdu ven, tak snad se to nerozjede zas tak hned

nejhorší asi bude, že mě to bude pobolívat celej vejkend a v pondělí mě budou hnát na ty tabletky, ale já nikam nejdu

hehena
autor
26. lis 2009

****************************************

holky tak to neva, tak mi jen PROSím vyberte fotky, který chcete v tom našem PROVOSENKOVÝM albu...

****************************************


EFI ahooj, jj dají se koupit normálně lístky... manža je dostal od mojí ségry k svátku 🙂 😵 😵 😵

amallie
26. lis 2009

hehe: tak jo, já se omlouvám, ale já bych s tím nehla............. 😖

hehena
autor
26. lis 2009

a moooooc zdravím HYPO s Amálkou 🙂 taky bych už prala HYPO... 😉 ať máš klídek, ale tohle je vyloženě na tobě 🙂

amallie
26. lis 2009

hehenko: tak já bych utz 13tt, 3D utz, břuch 34tt a testík, jo?

holky, jdu ven, tak snad neporodím na chodníku či ve voze.......... jedu ale jen kousíček 😉

hehena
autor
26. lis 2009

o nic nende AMALLI, když budu mít chuť dám to dohromady a jinak to tam zatím vložím jen tak... stačí, když mi do IP pošlete odkazy na ty fotky... 🙂 děkuju 🙂

svoja
26. lis 2009

holky ja mam taky hroznej vytok...uz me to stve... 😠

a amal....se na to uplne tesim strasne az budu vyckavat jako ty...to je bozi 😵

eeefffaaa
26. lis 2009

no mantinel v postylce ma a stejne nepomaha...on asi potrebuje neco blizko u sebe...

no hehe to se mate,to mas ale hodnou segrusku

hehena
autor
26. lis 2009

EFI jinak ty lupeny stojí 190.-

hehena
autor
26. lis 2009

EFI a zkoušelas ho prostě obložit třeba plyšákama nebo mu tam dát polštáře, abys mu zmenšila prostor... ten kojo polštář taky možná bude naprd... jestli se davídkovi i nelíbí, že má nad sebou otevřenej prostor, ten kočárek je prostě celej uzavřenej...

hypo
26. lis 2009

tak a boli me uz i bricho a zada....
udelala jsem si horkou cokoladu se skorici a jdu hodit nohy navrch
zatim pa

hehena
autor
26. lis 2009

holky taky zatím pá, jdu se chystat a pak razíme za tou kulturou 🙂))) 😀 😀 😀 ahooooj 😵 😵 😵

eeefffaaa
26. lis 2009

hehe tak to nejsou drahy...to je super cena

hehe a ten kocar doma mame normalne otevreny,u nej vrsek nemame...polstare se mu tam bojim dam,protoze uz je preci jen zivejsi a mam strach aby si na sebe nejakej nehodil a nepridusil se...ten polstar bych nejak zabezpecila a kdyz nebude fungovat vyuziju ho snad jinak nebo ho prodam

p.e.t.u.l.k.a
26. lis 2009

ef to mě mrzí, že Davídek tak rezignuje na spaní v postýlce ☹

p.e.t.u.l.k.a
26. lis 2009

A ´Hehenko tobě závidím, ten pořad milujem 😉

eeefffaaa
26. lis 2009

ahoj Petu...jo me to taky stve...nechci ho nechat rvat...to myslim,ze se tim nic nevyresi,protoze to uz jsem zkousela driv...takze zkousim vsechno mozny

blahovka.cz
26. lis 2009

hoj zeny,tak uz jsme doma,sli jsme tatinkovi po praci naproti a na nakup.copak je novehooo???

svoja
26. lis 2009

amal???

sacvi
26. lis 2009

jééé kámoška z beremka má kontrakce a asi už v noci porodí a jak sleduju Amálka se snad už taky dnes vyklube 😵 Držím pěstičky ze všech sil 😵 😵

Holky dnes sem si trochu hrála kdo by chtěl mrknout 😅

https://www.youtube.com/watch?v=tBKFnWVnXSk
cat79
26. lis 2009

Ahooj holky, hlásím návrat z kurzu, probíraly jsme epidural s paní doktorkou a super, rozhodně pokud bude šance a čas tak do toho jdu🙂))proč ne🙂))

Pak jsme ještě drbaly a příště je hodina s tatínkama a pak bude večírek vánoční a pak s mimískama po šestinedělí🙂)
Jinak tady je v nemocnici zákaz návštěv a tatínků u porodu☹((dokud neopadne ta epidemie.-(((do prčic☹

Amal??copa ti to teklo??že by???joooooooooooooooooooooooooooooo.....
Ahooj Hypo a Efi a Petul a blahu🙂))
Hehenko co že to máme udělat do nové tabulky?
Takže stranu 1000 začneme s novým designem a jménem,joooo???