Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. lis 2009

No nic, já jdu na manželky a pak hají, snad se vyspím, písnu zítra po KO

papa

amallie
27. lis 2009

holky, tak teď už to voda, je, bohužel ale bolesti slabý a nepravidelný, no snad se to rozjede, jdu vzbudit muže a pojedem 😉

pak písnu co a jak 😉

cat79
27. lis 2009

jééééééééééééééééééé, Amal nám asi rodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Držíme palečky, já si to včera myslela že to už bude signal ta voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí🙂))
..tak mě napadá že další jedem do porodky my: já, Ver nebo Svoja🙂waaaaaaaaaaaaaaaw!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehena
autor
27. lis 2009

AMALLI držííííííím palcéééééééééééééééééééééééé 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
27. lis 2009

ty jo mazec...

hehena
autor
27. lis 2009

fakt škoda, že to není tak, že by to bylo téééměř bezbolestný a jen trochu nepříjemný šestinedělí 🙂)) to by tam člověk i těšil 🙂)) 😀 😀 😀

cat79
27. lis 2009

Hehenko, třeba to takbude🙂)
Koláž z foteček udělám přes víkend, jo?🙂))

hehena
autor
27. lis 2009

jj CAT, jak budeš mít čas a chuť 🙂 😉 😵 😵 😵

nebude 🙂))) ...... ale je moooc dobře, že člověk neví, co se bude dít a jak moc to bude bolet...

prosteja
27. lis 2009

dobré ránko, tak mrkám, že AMAL rodí, jestli už není malá náhodou na světě 😵

hehena
autor
27. lis 2009

téda nějak nám to těhulkování vázne... ZUZI už je v 17. týdnu 😲 😲 😲 😅 a za ní nikdo....

tak safra NUKI, huš to musíš prolomit... 😉 😵 😵 😵

hehena
autor
27. lis 2009

jé PROSTEJ brýýý ránko 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
27. lis 2009

by mě zajímalo, jestli vůbec něco napsala....

prosteja
27. lis 2009

HEHENKO za ZUZI by měla být VENDELINKA 😉

a taky ti přeji dobré ránko 😀

holky mě vám včera přepadla večer taková depka.... ☹ vlezla jsem si do vany, že si pěkně odpočinu a pak si dám dobrý zákusek a najednou to na mě nějak padlo s tou mou plodovkou ☹ vím, že se nemám plašit, že všechno ukáže kontrola až za 3 týdny, ale najednou jsem si nemohla pomoct a buch, padly na mě stavy, že nebudu dobrá máma, že ani dost plodovky jsem prckovi nezařídila.... no děs fakt 😔

hehena
autor
27. lis 2009

co blbneš PROSTEJ..... dyť za to ty nemůžeš... no ty si blázen.....
neboj, za tři tejdny se to rozlouskne a pak se uvidí.... do tý doby se snaž nestresovat, jinak ti prcek nakope až vyleze...

mno jo VENDELINKA:.... 😅

prosteja
27. lis 2009

HEHE no jsem blbá 😀 ...... vůbec nevím proč to na mě tak padlo

hehena
autor
27. lis 2009

no tak člověk se bojí, to je jasný.... ale neboj, hlavně, že to dr. ví, i kdyby to nebylo úplně v normě, tak tě pohlídají... 😉

hehena
autor
27. lis 2009

tak a jsem až do noci slamněnka... nesnáším, když manža cestuje 600 km... to zas budu až do dvou v noci ouplně na nervy.... ☹

hehena
autor
27. lis 2009

ale teda taky jsem včera přemejšlela nad nesmyslama... Kubík celej den spal, vůbec nekopal, tak mě z toho jímaly různý myšlenky... no... ale v noci si vynahradil rarach jeden 🙂)) 😀

hehena
autor
27. lis 2009

holky už přemejšlíte nad vánočníma dárkama??? nemáte nějaký tipy a triky 🙂)) ? 😅 😵 😵 😵

cat79
27. lis 2009

Hehenko, v klídku, malej si prostě někdy dá den volna.-))

hihihi, hele tak jsem tu koláž udělala ve wordu, nevím jak ti to mám poslat...nemáš email???IP,please🙂

prosteja
27. lis 2009

no HEHE přesně tak, tak jak jsi ty včera přemýšlela nad pohybama, tak prostě na mě večer padla v té vaně taková jaká chandra nebo co....... já vím, že to množství plodovky nijak neovlivním a hlavně, že za 3 týdny může být všechno ok...... ale znáte to, občas to na člověka padne..... však jsem si pak taky nadávala a snědla velkej kus dortíka 😀 😀 😀

prosteja
27. lis 2009

HEHE a to, že ti manžel tak cestuje nezávidím, já bych se zbláznila ☹

a s dárkama? u nás se Ježíšek letos zastřelil 😀 😀 😀

hehena
autor
27. lis 2009

CAT stačí když si to vložíš k sobě, já to pak stáhnu a vložím do PRvosenek 🙂 😵

PROSTEJ to je bře, žes zbaštila dortíka.... žjé bych si dala... 🙂))

mno jo já vím, jsem si to u toho taky říkala .))) tak vidíš PROSTEJ - znám to no 🙂)) ty myšlenky... 😅

prosteja
27. lis 2009

HEHE já myslím, že to známe všechny 😀 mě se od začátku ještě nestalo, že bych měla takový myšlenky, ale tak včera to tak na mě padlo no..... 😅 a nešlo to ovlivnit..... tak jsem manžovi říkala, že mám strach, že se prďolkovi u mě ani nebude líbit, když tam nemá dost veklej bazének 😀 .... a manža bříšku domlouval, ať tu vodu všechnu nepolyká a kouká si tam taky něco načůrat 😀 😀 😀 no a dortík do toho a hned bylo líp 😀

hehena
autor
27. lis 2009

PROSTEJ jezdí takhle do školy... a jen občas vyjede za prací... naštěstí to není často, ale nesnáším to teda dokonale... a obdivuju ženský, co mají cestovatele, je to na mašli... třeba bych si za čas zvykla, ale pochybuju. a v těhu se bojím ještě o něco víc než obvykle... 😖

prosteja
27. lis 2009

jo HEHE to věřím, já špatně snáším, když jede někam jen kousek a vrací se třeba druhej den, ne tak když jede 600 km.... fuj ☹ naprosto tě chápu a teď v těhu to je ještě horší 😉

cat79
27. lis 2009

...Hehe ono to sem ve formátu wird jaksi vložit nejde...ale já to ňák vymyslím a pak to sem vložím🙂))
..jdu ještě lenošit, v 10 vyrážíme prom kocík...
Holky memyslete na špatný věci, jen na ty dobré!!!!!
Mě miláček taky občas jezdí i 1000km, ale zase ty návraty miluju🙂)))

prosteja
27. lis 2009

CAT tak už se těším na foto 😉

hehena
autor
27. lis 2009

🙂))))) načůrat 🙂))) 😀 😀 😀 hezký!!! 🙂))

mno já jsem měla tyhle hodně blbý pocity zezačátku, tenkrát to samozřejmě člověk bral ještě jinak než teď, když už pupík roste a malej se hejbe... ale i tak jdu občas na záchod a pořád normálně kontroluju jestli nekrvácím... i se mi o tom už zdálo kolem 21. týdne a že jsem musela do porodky... fuj!!! bylo to nepříjemný hlavně v tom, že to trvalo dlouho no, takže mi z toho haraší ještě teď...... teď mě tak občas něco napadne.... mno a vlastně ještě chvíli jsme stresovali s tou placentou, že byla úplně přes děložní hrdlo, tak jsem taky furt doufala, že se vytáhne...

hehena
autor
27. lis 2009

CAT no z wordu to jde myslím uložit do JPG. jinak bych si s tím taky asi neporadila, než takhle a word teda nepoužívám skoro vůbec, bo to není grafickej program, takže to jde nějak mimo mě...

huráááá bude kočárek.... 😵 😵 😵