Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
27. lis 2009

buchtu jménem orgasmus??? 😲 😲 😲

hypo
27. lis 2009

ahoj moni, tak snad dalsi noc bude bez problemu 🙂
nahod recept taky chci zazit orgasmus 🙂

hypo
27. lis 2009

mimochodem ja ted pecu makovec z toho zadny orgasmus nebude ☹
😀

hehena
autor
27. lis 2009

MONI ti dala dneska Terezka pěkně zabrat 🙂 ale snad to byla výjimka... a kojit hodinu a půl - to už si snad jen hraje s prsem ne? 😕

já radši nepeču nic, třeba bubu mít orgáč z toho nicnedělání....

hehena
autor
27. lis 2009

mno tak mi kamarádka napsala, že mám pupendo a jesti si vidím na špičky bot a že je to dobrá odkládací plocha... :( tak vám nevím - že to ty lidi baví tohle... 😔

moncicak3
27. lis 2009

ahoooj Hypo, no snad jo, protože jestli ne, zítra nevylejzám z postele a spím a kojit bude manža😀

tak tady je receptík na buchtu Orgasmus:

na těsto:
2 vejce
hrnek polohrubé mouky
hrnek pískového cukru
1 menší konzerva ananasu
2 malé lžičky sody nebo prášek do pečiva

poleva
pomazánkové máslo bez příchuti
půl hrnku cukru
2 vanilkové cukry
1 lžíce sypkého vanilkového pudingu
čokoláda
vlašské ořechy

Rozmixujeme konzervu ananasu i se šťávou, přidáme další ingredience a umícháme těsto, které vylijeme na vymazaný a vysypaný plech a pečeme
Po upečení a zchladnutí potřeme polevou, posypeme rozsekanými vlašskými ořechy, počmáráme rozpuštěnou čokoládou a poté dáme ztuhnout do ledničky.

Rychlý, jednoduchý a hlavně faktis dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😎

moncicak3
27. lis 2009

Hehe jo, ona má právě to prso místo dudlina, ale s tím je prostě konec, navíc mám pravou bradavku prasklou a to je bolest jako prase a když se konkrétně pravý bradavky pouští (jakoby věděla, že to bolí) tak je to stylem jako když kousneš do žužu a rveš to, aby ti něco v puse zůstalo....auau to tak bolí, já jí vždycky cvrknu do nosu, aby to příště nedělala, ale nějak to na ni nezabírá 😅

moncicak3
27. lis 2009

Hehe se vyprdni na takový kecy, já na tohle vždycky říkala, že je to akorát slepá závist 😉 🙂

jdu vyfotit pupíno skorem 4 týdny po porodu...ale ještě jsem se teda nevážila, takže nevím kolik mám, ale zítra se zvážím, abych věděla....celkem jsem přibrala 17 kilenek, tak abych věděla jak na tom jsem....ale musím říct, že se cítím naprosto v pohodě a skoro nic mi nezůstalo 🙂

cat79
27. lis 2009

Zdarec holky!!!
Jéééééééééééééééé, Romi porodila, já to věděla!!!!!!Gratulace, malá je nádherná!!!!
Monči ahooj maminko🙂)teda to sis noc užila, snad se to časem srovná, to víš, malá ještě nemá režim🙂)))

Sac video úžasné🙂)
hehenko tak já něco vytvořím, ale chtěla jsem to mít tak krásný jako ty🙂)hihhii, ta koláž co mám z bříšek je ňákej program kde min. počet je 7 fotek a samo se to seřadí, takže na prd☹((ale já něco vymyslím🙂

Jinak hlásím že máme kocík, je naprosto dokonalej, hned sem vložím fotečky, je teda u tchýňky, autosedačku a doplňky máme doma a už bych vozila teď🙂)
A ještě jsme koupili hrací deku od natou , nádhernou a hrazdičku na kocík a pak ňamky v aldi🙂))

moncicak3
27. lis 2009

tak fotku dneska nepřidám, baterie ve foťáku umřela, tak ji nabíjím, zítra pupíno přidám 🙂

ahoooj Cat těhulinko 🙂 jj říká se, že po šestinedělí se všechno srovná, tak už jen dva týdny 😀

holky těhulky musím říct, že je to sice boj, na nic není čas, všechno se točí okolo miminka, ale neměnili by jsme s manžou ani za nic, ani za tu jednu noc spánku 😉 😵 😵 😵

a jen tak mimochodem, Terez dostala od tetiček kosmetiku Johnsons, levandulový olej do koupele a levandulový olej po koupeli pro dobrý spánek, Terez se po tom tak osypala chudinka, já si to ale myslela, že je to po tý kosmetice, tak jsem ji přestala používat a za dva dny bylo po vyrážce, tak to použijeme asi později 🙂

hypo
27. lis 2009

super, receptik uz tisknu snad pristi vikend upecu 🙂))))

hehena
autor
27. lis 2009

MONCI tak to ráda čtu, že bys neměnila... to je pro těhule důležitý vědět, že i když je to masakr, je to zároveň paráda... 🙂

jo na Johnsons si stěžujou snad všichni.. nechápu, že se to ještě prodává :(((

moncicak3
27. lis 2009

Hypo tak ať se povede 😉

holčiny, jdu chvilku žehlit a pak vzbudit Teríska na koupání, tak zatímky.....snad se tu zítra ukážu, musím vlastně, abych věděla co a jak Amal 🙂

tak ahooooj

hehena
autor
27. lis 2009

no já doufám, že AMALL moc netrápí a všechno se rozjelo jako mělo.... 😵

moncicak3
27. lis 2009

Hehe ale v nemocnici jsem na Terez Johnson používala, dostali jsme tam jejich kosmetiku, ale tam měli od Johnson tělový krém a ten jí nic nedělal, tak je to asi jen ty olejíčky no, jinak já teď doma používám Hipp a střídám to s mastičkou na tělíčko Leniens, ta je vynikající a tou jsem se mazala i v těhu, krásně to promastí kůži a stojí pár korun 😉

tak ahooj

sacvi
27. lis 2009

holky jen nakukuju a valím čekáme totiž návštěvu 🙂 My máme mýdlo od Johnsons a nemůžeme si teda stěžovat..jinak mám kosmetiku od SebaMedu a to je úplně super..příště koupím od nich i to mýdlo..

Monči a malá je krásná 😵

A romi gratuluju k Renatce 😵

Já se budu snažit taky udělat tu koláž ale zatím vůbec nevím jak nato ale snad na to brzo příjdu 😀

hypo tobě se to už taky blíží mílovejma krokama 😲 😀 😵

Holky letím..zatíím 🙂

cat79
27. lis 2009

..my máme seba med a hipp🙂
Holky já jsem z toho kočárku hotová🙂)
Jo a vtý tašce je normálně termo obal na lahev, peněženka, přebalovací omyvatelná podložka, ilion kapsiček na vše možné a ten deštníček!!
Pak máme pláštěnku, moskytiérku, fusak na nožičky na příští zimu...no mazec🙂))

hehena
autor
27. lis 2009

tak jsem AMALL aspoň napsala, že na ně myslíme....

MONCI, SAC pááá 🙂

hehena
autor
27. lis 2009

CAT no je nádhernej... Denísek bude pyšnej jezdec 🙂)) a ta vložka je fakt mlask!!!! 😵 😵 😵

a jinak chápu, mě už teda ten největší úžas přešel, ale taky na ten kočár furt čumím a nejradši bych drandila 🙂)) no magor jsem 🙂))

HIPP naprosto nádherně vonííííí.... ach ach... 😵 😵 😵

baeszinka
27. lis 2009

ahojky holky,jen nakukuju,nestíhám,nestačím.. 😀

Jé Romi už má miminko---MOC GRATULUJU---- 😵

Nám se taky Kryštof osipal po Johnsonovi,tak ten olejíček používám já 😉

Jů a Amal rodííííí,tak to budu moc držet pěstičky 😉 😵 😵 😵

cat79
27. lis 2009

Hehe líbí se ti?To mám radost, miláček i tchýňka jsou nadšeni, naši ho ještě neviděli🙂 ale určo se jim bude líbit.
Jdu teď nastudovat na co všechno je, jak se to skládá a tak...jediné co bude asi mazec je jak se fixuje ta autosedačka do auta...to teda moc nechápu☹((

baeszinka
27. lis 2009

Používáme kosmetiku Hipp a dobrý,bez vyrážky..a máš pravdu Hehenko,kráásně voní 😉

baeszinka
27. lis 2009

Cat,úúúžasnej kočárek!!! 🙂

hehena
autor
27. lis 2009

já jsem se po přivezení kočárku taky jala studovat návod a moc tam toho teda nebylo :(((( jen pár uslintěných stránek... mě to příde pekelnej stroj a v tom návodu mám pocit, že toho hodně chybí 🙂))) knížka to byla tlustice že jo, ale to bylo tím, že tam byla tuna jazyků...

CAT jj líbí, krásnej!!! 😵 😵 😵

BAE ahoooj...

holky jdu si lehnou je mi nějak divně blbě... tak pááá zatím..

hehena
autor
27. lis 2009

******************************************************

holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ.... !!!!! teď mi došla MMS, ale já debil nemám kabel... aúúúúúúú .....

******************************************************

huráááááá gratulujem mámo, zvládlas to, je to za tebou... a gratuluju táto!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
27. lis 2009

******************************************************

holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵holky AMÁLKA JE NA SVĚTĚ 😵 😵 😵

******************************************************

hehena
autor
27. lis 2009

******************************************************

AMÁLKA, 3040 kg, 47 cm - narodila se 17.02
Díky za držení palečků, ozvu se.

******************************************************

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cat79
27. lis 2009

jééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak 27.11:-)))jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!

Už se těším na fotečky!!
ahoj Bae, díky za pochvalu🙂))
Hehe já má taky takovej prd návod, musím se mrknout co píšou na netu...ale myslím, že na většinu věcí přijdeme sami, ale teda jak s tou autosedačkou, to se poptám, to je důležité🙂))

baeszinka
27. lis 2009

Jééééé,další miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Amallko,moc gratuluju k Amálce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luciebx
27. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiiiiii amalka je tu.. jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

gratulujem...