Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
10. črc 2009

AMALLI to je jedno kolik stojí..... budeš mít klid, že máš kvalitu!!! taky myslím, že toho víc vydrží! 🙂 zas ušetříš jinde... .)

SAC ahoooj 🙂 tak já myslím, že budu podobnej případ... 🙂)) 😅

sacvi
10. črc 2009

amali u nás taky málo a to stejně jako jen kvůli mužovi se teda vzmůžu ale nic to se mnou nedělá 😨 A pak sem ráda že už je konec a zase nachvilu pokoj 😅 A jako stejně s tím pupenďáčkem vymyslet nějakou polohu..no děs 😅

hehena
autor
10. črc 2009

holky a zvládáte tam dóle ještě nějakou kosmetickou úpravu???? 🙂)) mě to příde jako scifi...

svoja
10. črc 2009

HEHE no my jsme si vzdycky prali holcicku, princeznicku...ale kdyz jsem to mimo videla na utz v tom 13tt, tak me to tak nejak zacalo byt i jedno, i kdyz ta holcicka by byla asi takova nunavejsi....ale jak rikam, je to jedno...martin je presvedcenej, ze to je Bara, kdyz se mu o ni zdalo🙂

AMAL taky jsem o nich slysela tohle, dobry vyber!!!

SAC ja taky nemusim sexik....

sacvi
10. črc 2009

Ahoj hehenko,
no uvidíš..třeba Tě to přejde a tak se budeš na muže vrhat každej den 😀

sacvi
10. črc 2009

hehe kosmetickou úpravu 😲 To je horší než noční můra s takovým pupkem 😖 😅

amallie
10. črc 2009

ivuš: přesně tak, hlavně, ať je pokoj 😀

hehe: je to jedno, bude to on, už jsem rozhodla 😉

svoja
10. črc 2009

holky jsem si ted uvedomila, ze mam hlad jak svina....a uz je zas pul druhy a ja jsem si jeste od rana nevycistila ani zuby hrozny

hehena
autor
10. črc 2009

holky to já nepřežiju..... já jsem celkově strašnej yetti... já se musím upravovat, jinak by mě ani gyndař nemohl vidět.... aspoň trochu... ty vade se s takovým houštím budu teda pořádně stydět.... já to snad budu muset naučit manžela... jenže se nemůžu holit žiletkou, ale jen pánským strojkem na vousy.... šmarjá to bude děsný.... 🙄 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

svoja
10. črc 2009

hehe 😅 😅

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI tak ty bys doma asi pracovat nemohla viď? bys ouplně zpustla 🙂))) 😀

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI se nesměj, to je normálně trága 😀 😀 😀

amallie
10. črc 2009

hehe: na mě minule manžel: "ježíš, to je porost, co to je????" 😀 😀 😀 to u mě ještě nikdy neviděl 😀

sacvi
10. črc 2009

no hehenko to nakonec nějak zvládneš..já to taky vždycky nějak dám..teda používám normální žiletku a dá mně to dost práce ale nakonec to vždy zvádnu..muž vždycky slibuje jak pomůže a pokaždý nemá čas.. 😝

amali mám radost že sme na tom podobně 😀

hehena
autor
10. črc 2009

no tak ze mě by zaručeně omdlel.....

a vůbec ty chlápci se sotva holej, mají u toho kecy jak je to nebaví - by mě zajímalo, jak by je bavilo se holit celá a ještě tam dole.... sou chytrý fakt.... 😠 😠 😠 😀 😀 😀

svoja
10. črc 2009

hehe no to teda...ted jsem se teda voblikla....ted se musim jeste dokopat se jit umejt...ja jsem na tohle fakt hrozna kdyz jsem sama doma....nekdy to vydrzim cely den... 😅 dobytek no....

😀 😀 😀 😀 se musim strasne smat, jak tady probirame ten porost...ja uz jsem se na to taky chtela zeptat...rikala jsem manzelovi, ze me bude holit on az si tam nedosahnu nebo uvidi....chichi ...tak rikal ze teda ja...pry aby miminko prvni co bude muset udelat nebylo plivani chlupu🙂 😀 😀 😀

holky ja si jdu udelat palacinky....pak prijdu....a teda se umejt taky no.... 🙄 🙄

svoja
10. črc 2009

rikal ze teda JO....oprava

sacvi
10. črc 2009

svoji udělej i pár bezlepkových pro mě,ju? Díííík 😀

amallie
10. črc 2009

ivuš: zdá se ovšem, že tady jsme asi jediné 😀 takže jsem taky ráda, že nejsem až tak divná 😀

hehe: on neměl od omdlení daleko 😀 😀 😀 já jsem totiž jinak úplně oholená a teď ............. 😲 se musím ale oholit teď , než přijede, by fakt padnul 😀 a to musím říct, že teda nejsem zarostlá, jen neoholená, žádná trága, normál

angetha
10. črc 2009

Hehenko tak pak vyzkoušej zrcátko..nebo nějaký samodepilační krém 😉

cat79
10. črc 2009

No nám je to taky jedno, já si myslím, že to bude kluk, tak ňák to podvědomě cejtim, ale miláček asi myslí, že holka🙂))já bych pak to druhé chtěla opačného pohlaví, ale u toho 1. je mi to celkem jedno🙂))

Ale kluci jsou víc maminčini mazlíčkové a v pubertě to není takovej děs jako s holkama, ale asi je to jedno a hlavně záleží na výchově🙂)

Tak dobrou chuť k obědu, my už pádíme do víru lázeňského rozpařeného města🙂 dneska je tu koncert boney M🙂)to bude prča🙂))

amallie
10. črc 2009

svojo: tak ten je hustej 😀 😀 😀 😀 prej plivat chlupy 😀 😀
a já, když jsem doma, tak atyk zůstávám v košili a zuby počkají 😀

prosteja
10. črc 2009

vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙄 😠 🙄

angetha
10. črc 2009

Copak Prostějko?

prosteja
10. črc 2009

to je moje reakce na práci ange 😀

angetha
10. črc 2009

Já myslela, že někdo roznáší klepy, nebo tak.. 😀

sacvi
10. črc 2009

jak píše angethka zrcátko je bezva pomocník 😉

prosteja
10. črc 2009

jinak pohlaví je nám ouplně jedno..... asi kdybych si mohla říct, tak bych chtěla prvního kloučka a druhé holčičku, ale on si člověk můžu říct, co chce že 😀 hlavně ať je to zdravý 😵

prosteja
10. črc 2009

add holení, nemám břichoňa ještě, ale jsem na tom asi jako amal 😀 😀 😀 normálně jsem komplet oholená a včera večer mi manža říká, teda co to je za houštíčko 😀 😀 😀 když já jsem lenošná se oholit, dneska se na to musím vrhnout 😀 no a až bude bříško, tak se bude činit manžel 😀

angetha
10. črc 2009

Prostějko 😀