Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

amal tak to půjdem spolu 😉 Meloucha bych si taky dala, ale dieta je dieta ☹

hehena
autor
13. črc 2009

AMALL od kdy vlastně chodíš na těhu cvíčo????

verled
13. črc 2009

hehe:prosimtěěěě, to je normální, já tak na začátku taky vypadala, se zavodňuješ, neboj tak v 9tt už jsem nevěděla že jsem těhu🙂a pak to teprve ve 12tt začlo růst🙂to mě teď taky bříško spadlo, nebo už jsem si zvykla bejt tlusťoch🙂
amell:na melounu taky ujíždim🙂

hehena
autor
13. črc 2009

PETI ty nemůžeš ani melouna??? no to je děs ..... :((((((

amallie
13. črc 2009

hehe: vybrala jsem jinej http://www.spuntik.cz/teutonia-mistral-p-2009-s...

dělají se v německu na míru, je to úplnej drak 😵

na cvíčo chodím pořád a pořád, každý den, ale chodím na vodní aerobic a jednou týdně těhu jóga, začla jsem před dvěma týdny

peti: té diety se hrozím, jak ti to zjistili? Z moči? Nebo z toho zátěžovýho testu už?

Já jdu čt odpo na velkej utz 😵

hehena
autor
13. črc 2009

VER ale ty fakt ten 7 a 8 tt vypadáš ouplně normálně.... bříško normálka... ale je teda fakt, že já jsem plošší byla málokdy, strašně mi to ovlivňoval cyklus, až abnormálně se mi zvětšovalo břicho no a taky je fakt, že s nadýmáním jsem potíže měla vždycky.... ale na tom břuchu je ta pneumatika ouplně nechutná, třepe se to jako sulc..... buééééééééééééééé

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehenko pro tebe http://www.peceodite.cz/cviceni-pro-tehotne.html

Meloun nemůžu, můžu ovoce ale ne moc zralé, takže třeba zelený banán , nebo tvrdé nektarinky....., ale už to tu chvilku vydržím 😉

hehena
autor
13. črc 2009

tak Teutonii znám... je to jeden z nej kočárků... stejně jako to Jané...

čkej AMALL takže cvičíš se stejnou intenzitou od začátku těhu???

hehena
autor
13. črc 2009

PETI díky... balon mám.... já jsem cvičila než jsem začala krvácet a pak špinit, od tý doby se bojím.... 😖
ale ráda bych začala, připadám si ouplně dřevěná....

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

amal z toho testu, právě to je divné , že cukrovka se zjistí z moči ,ale u těhotných je moč OK, právě minule jsme se o tom bavili se sestřičkou, že je to zvláštní

amallie
13. črc 2009

hehe: jojo, cvičím normálka 😉 zvládla jsem i maraton na kolech 3 hodiny. Já dělám vše normálka, akorát byla pauza, když jsem blila.

Teutonia je nový favorit a už snad poslední, bude to on. Se sice prohneme, ale je to prostě drak 😉

peti: bez melouna................ 😖 pane bože, tak to jich musím hodně sníst, kdyby mě to taky potkalo 😲

verled
13. črc 2009

hehe:noo a na začátku jsem se nafoukla hrozně🙂to spadne neboj🙂pak je dloooouho špek a pak najednou se vzbudíš a už ráno nemáš plochý břich, ale kulatý🙂tak v 14tt🙂
pet:hmm cvičení joo ukaaaa??

hehena
autor
13. črc 2009

holky nevíte kdy přešně má PROSTEJ tu kontrolu??? já to vůbec netuším....

verled
13. črc 2009

hmm pěkné tak to začnu🙂
hehe.myslim že cvičit můžeš, ale ne bříško😀D

amallie
13. črc 2009

hehe: i bříško můžeš cvicčit bez problémů, dokonce bys měla 😉

verled
13. črc 2009

amal:ale ona měla ty prolémy, tak by si měla dávat bacha ne??říkal mi dr, že bych se zátěži a posilování břicha měla vyhýbat........

jp a holky, mě už to tak chybí přemýšlela jsem o bruslích, nejhorší mám za sebou, tak bych mohla ne??rekreačnim tempem si dát pá koleček??.-)

hehena
autor
13. črc 2009

jsem vyčetla, že i bříško můžeš posilovat i bys měla kvůli porodu - ale jen do 5 měsíce... ale jestli je to dobrá informace to nevím... dozvěděla ses něco o tomhle AMALL ???

já jsem právě před tím krvácením normálně cvičila i posilovala i břicho, tak snad to nebylo z toho, ale příde mi, že když nebudu cvičit, tak miminko ani nedonosím, bo mě často bolí záda, mám sedavou práci, skoro se nehýbu, krom procházek s pejskou a to mi příde dost málo... :(((

hehena
autor
13. črc 2009

no vida, tak i AMALL píše o posilování břuška... je vůbec nějakej cvik vyloženě nevhodnej pro těhulky?????

verled
13. črc 2009

hehe:cvič podle toho a je to🙂)))vypadá to fajn🙂

hehena
autor
13. črc 2009

VER já bych asi na brusle nešla.... ale já jsem začátečník a furt jsem padala na zadek, takže to by nebylo dobrý.... ale i kdybych byla pokročilá, tak bych se docela bála pádu...

amallie
13. črc 2009

nevhodné pro těhulky jsou skoky a pak sporty, kdy je riziku pádu a zranění, např. ty brusle, kolo..........

já cvičím bříško, ale všechno ve vodě, tam je to lehčí a co holky choděj k nám do klubu, tak všechny cvičily aquaaerobic skoro až do porodu. Mudr mi top moc chválí, říkal, že je skoro až nutný hodně plavat a že to mimča milujou 😵 pokud není těhu rizikové

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehenko prostej má být u Dr 15:15 😉

hehena
autor
13. črc 2009

jj vypadá to fajn... určitě to zařadím do cvičení, já většinou jedu celý tělo, trošku ho rozproudím cvikama z kalanetiky (žádný skoky), protáhnu, záda, krční páteř i nohy a začnu s posilováním - ruce, nohy, břicho, zadek, záda a pak zase protahování.... snažila jsem se to nepřehánět, cvičení mi zabralo něco přes hodinu.... ale nikam nespěchám, cvičím si dle sebe s menšíma pauzama...

takže když se může posilovat, tak asi žádnej cvik není nedovolenej....

add to plavání, nebo vodní aerobick - to bych brala a jdu do toho jak se přestěhujeme... snad na pze 9 bude něco takovýho .) 😵

hehena
autor
13. črc 2009

jdu hledat filtry, musím vysát, odpoledne je tu první prohlídka.... kéž by to ty lidi hned vzali a my se mohli hned přestěhovat...

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehenko můžu tě poprosit o ten váš domeček do Ip?

amallie
13. črc 2009

v hloubětíně je bazén 😉

cviky nemají být příliš namáhavé a skákavé, jinak můžeš všechno, ono ti bříško samo řekne, co se mu líbí 😉

říkal mudr, že raději dvakrát půl hodiny, než se jendou přepnout, ale že si to musím každá těhulka určit podle svých sil

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

moje sestra teď od 1.srpna jde taky do podnájmu, zkusit se svým přítelem zkusit, jaké to bude bydlet sami tak jsme zvědavá

amallie
13. črc 2009

peti: kdy ti zjistili tu cukrovku? a kdy se chodí na ten test s tím roztokem?

hehena
autor
13. črc 2009

PETI já jsem nikomu domeček neposílala... jen jsem psala, kde to je... fotky vám pošlu do IP až se nastěhujeme .) 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

angeth ve 30 tt jsem byla na tom testu