Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
22. čer 2009

amal to já bych k tomu patlalovi i šla 😀 ale stěhuje se a tady bude na konci roku končit praxi, tak raději začnu těhu u nového 😉 jen doufám, že mě vezme 😉

amallie
22. čer 2009

no, prostej, je to štěstí, že se stěhuje, už to měl udělat dávno 😠

prosteja
22. čer 2009

jinak si amal nechám spíš poradit.... 😉 když mi sestra řekne, že mě chtějí vidět, tak tam klidně zajdu, zase minimálně doktor řekne, že je mimi v děloze 😉 uvidím, řeknu jí, kdy jsem měla poslední ms a první pozitivní test a nejdraději bych šla příští týden čtvrtek nebo pátek.... to máme s manžou dovču a on chce jít se mnou, tak by to bylo jednodušší 😉

orchidei
22. čer 2009

Amal chatička je párádní a ta kuchyň to slintám! Ta pracovní deska a obklady to je jak podle mých snů! Tady můžeš juknout na naše tvoření http://orchidei.rajce.idnes.cz/! Ale nám ještě wc nesplachuje a voda neteče! Dotáhli jsme odpady a vodu jen ke sklepu a teď jsme pořád nějak líní to dotáhnout, nebo spíš je pořád důležitější práce! potřbujem schodiště aby jsme se nahoru mohli nastěhovat a začít makat na dolejšku tak teď začišťujem schodišťový prostor (nahazování, štukování a podhledy ....)

hehena
autor
22. čer 2009

MURYNKO díky 😵 😵 😵

cat79
22. čer 2009

Jééé, ato je překvápko, nová diskuze🙂))jééé, copa jste včera ještě nadrbaly🙂))????
Přeju všem dobré ranko🙂)
Já včera večer zase trpěla a dnes to po ránu není o nic lepší, a to se říká, že od 12 tt je to pohoda...no tak já to mám naopak🙂)))

A celkem cítím bříško, asi se děloha roztahuje🙂))

Amal, kráása, mákli jste si, šikulkové🙂))

amallie
22. čer 2009

orchi: krááása!!!!!!!!!! ale to je na bydlení, ne? nebo taky jen rekreace? koupelna je výstavní!!! ale voda vám ještě neteče? vžd\ť je to přimontovaný všecko..........

prosteja
22. čer 2009

ahooooj cat a mimi 😵 včera už se nenaprndalo nic... 😀 my to dnes prokecali ráno s hehe a orchi 😀

prosteja
22. čer 2009

orchi já už se na fotečky jednou dívala a kráááása 😵 zapomněla jsem ti říct, že máte v koupelně stejný obklady jako moje mamina...myslím ty s tou kytičkou, jak tam máte.....ona má taky takový v koupelně, jen v trošku jiné kombinaci a vypadá to fakt úchvatně 😉

amallie
22. čer 2009

prostej: šla bych ke gyndaři trochu později, abvy už byla jistota 😉

prosteja
22. čer 2009

jj amal, jak říkám, mě by to vyhovovalo příští týden na konci 😉 i skrz tu dovču, že bych nemusela tady v práci nic vysvětlovat 😉 ale uvidíme, co mi řeknou, třeba budou chtít ještě později, tak se přizpůsobím 😉

cat79
22. čer 2009

hele holky já teď jukla do tabulky, krásné panenky se srdíčkama🙂)
ale zítra má TP naše první maminka?Ta Andreasek, já vím, že tu tak 2-3 měsíce nebyla, snad dá vědět🙂))

vendelinka1
22. čer 2009

Jůůůůůůůůůů nová dikuze 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krásný den, prvosenky 🙂

vendelinka1
22. čer 2009

Orchi, já cu takýýý, hele, my máme být spolu, tak já teď poprosím HEHE a PRostejku, aby na mě taky kýchly pár těhubacilů, Carcul už je na mě foukla v pátek nebo v sobotu 🙂

prosteja
22. čer 2009

ahooooj vendel 😵 😵 😵 tak ti nějaký bacilky posílám, ale jsou neoficiální zatím 😉 😀 😀 😀

tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
22. čer 2009

už sem tuuuuuuuuuu 😵

vendelinka1
22. čer 2009

Prostej, díííky, jsi zlatíčkooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Holky, letím na pracák, ukončit to tam a zažádat o nějaký příspěvek, ukážu se snad odpo 🙂

Přeju vám všem ten nejkrásnější den 🙂

P:S: HEHE, od Tebe si bacilky taky vyzvednu 🙂

hehena
autor
22. čer 2009

PRRRRRRRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKK ............. PLESKKKKKKK!!!!!!!!!! 🙂))))))))))))))) 😵 😵 😵 😀 😀 😀

vendelinka1
22. čer 2009

Díííííky 🙂

PAPááááááá

prosteja
22. čer 2009

hehe 😀 😀 😀

já jen doufám holky, že jsou to ty pořádný bacilky 😀 no prostě že je všechno ok 😖 teď mi psala ta kámoška, jak tu byla u mě v práci minulý týden, že si zašla pro jistotu k doktorovi, protože poprvé to bylo mimoděložní a moc nadšená není, prý jí nic neřekl, že to prý může dopadnout stejně jako minule 😖 tak je z toho trošku vystresovaná a mě poprvé vlastně napadlo, že se tu raduju a ještě nemám moc z čeho 😅

hehena
autor
22. čer 2009

VENDE páááááááááá 🙂)) 😵 😵 😵

AMALLI tak u mě bolesti podbřišku, dloubání - nif mof!!! chodím hodně čurdit, bo mě furt něco tlačí... špatně trávím, jsem ze všeho děsně nadmutá... kolem 19 hodiny děsná únava, pomalu na sirky, ale pak zas brý.... a sem tam lehká nevolnost, asi z poklesu tlaku či co.... jo a občas mě brněj nohy... toť vše a myslím, že to na ten ouplnej začátek bohatě stačí 🙂))))))))) 😀 😀 😀

hehena
autor
22. čer 2009

PROSTEJ mě to docvaklo v sobotu, když se mě ta kamarádka ptala, kdy chci jít k dr... tak jsem jí řekla, že tak za 14 dnů a ona říkala, že šla po pár dnech, byl už vidět dutinka a právě aspoň měla klid, že je miminko v děloze... tak v tu chvíli mi silně seplo a furt na to myslím...........

prosteja
22. čer 2009

hehe jj, ale na to myslet nesmíme 😉 já se teda snažím, až dnes ráno mě dostala právě ta kámoška, že ji doktor zase vyděsil no 😔 já tam brnknu jak odejde kolegyně na oběd a zeptám se, když řekne, že teď je to zbytečný, tak půjdu až jak mě objednají....když mě naopak bude chtít vzít hned, tak bych taky šla.....prostě v tomhle budu poslouchat doktory.....abych pravdu řekla, tak ani nevím kdy chci jít... nejradši bych šla až později, jak píše amal, aby už bylo slyšet srdíčko a nikdo mě neděsil bublinkou o které nemůže nic říct 😖 ale zase na druhou stranu by mi aspoň řekl, že je tam dutinka a že je v děloze... no nevím, v tomhle si fakt nechám poradit od sestry 😀

orchidei
22. čer 2009

Jsrm se zakecala u kolygeně!

hehena
autor
22. čer 2009

PROSTEJKO jdi tak jak chceš ty!!!! ono je všechno věcí náhody.. mohla bys jít v 7 tt a v 8 týdnu se miminko přestane vyvíjet, prostě tohle člověk dřívější návštěvou nijak neovlivní... jestli tě uklidní dutinka v děloze, tak jdi hned, jestli chceš jít později, jdi pozděj, je to čistě na tobě...

já to ještě vůbec nevymyslela... 😵

amallie
22. čer 2009

holky, nebojte se, já jsem o tom hodně četla a i gyndař mi řekl, že mimoděložní se pozná, protože to provází různé bolesti a tak a pak mi taky řekli, že ani v 8-9tt není pozdě, kdyby to bylo mimoděložní 😉

a i na poradně to tam bylo psáno, že zbytečné strachy.......... spíš je horší jít hned brzy, protože beztak není mimi vidět a co hlavně není vidět je, že je všechno ok, pak se člověk raduje a pak velký zklamání, já bych se nebála a počkala si 😉

hehena
autor
22. čer 2009

já mám jiný dilema..... jestli mám dr. přiznat ten Utrouš.... ???????? 😕

prosteja
22. čer 2009

jj hehe, vím, že je to na mě, ale já to taky nevymyslela 😀 😵

cat79
22. čer 2009

Prostějko oni tě objednají dle poslední MS, neboj, mají to zmáklé, jen řekneš kdy byla MS a ona má takové kolečko a dle toho objednávají, tak se neboj.

Jinak holky nemyslete na nejhorší a zakažte si číst ty smutné příběhy, to byste se zbláznily, fakt, já si to taky zakázala., ono vás to pak nenechá ani spát a když věříte že je vše ok a že se nemůže nic stát, žije se vám a těhulí daleko lépe, to mi věřte....

MMJ mě je dneska zase blbě jak nikdy...chjo chjo☹(( 😝 😝 😝 😝

orchidei
22. čer 2009

Hehe a prostěj určitě budou mimiskové v pořádku! Musíte myslet pozitivně, žádný špatný myšlenky!

Amal jojo domeček je na bydlení! Voda neteče protože máme přípojku dotáhlou do sklepa a vodu zezhora dotáhlou ke sklepu, stačí to jen propojit, ale nějak jsme se ktomu ještě nedostali a odpad nám čůmí dole na chodbě asi 90 cm od stoupačky taky tak hodinová práce to propojit,ale znáš to pořád je co dělat a člověk neví co dřív!