Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. črc 2009

hehe:ale já bych tý cévě věřila, tam máš tu čerstvou krev a teče.......a ještli nejsou bolesti je všechno dobrý.-)....hoky jsm eale stejně doktorky co??.-)

hehena
autor
20. črc 2009

mno nic, jdu se připravit... za chvíli dovalí ten táta s rodinou.... jsem zvědavá co řeknou na to nabořený auto... :(((

svoja
20. črc 2009

tak uz jsem tady....mela jsem nejaky telefony...

HEHE no asi to u tebe bude tema lekama ne? kdy jdes k dr? a vi tvuj gyndar jaky beres jiny leky? zkus se s nim podrobne o tom pobavit, jestli ti to fakt zpusobuje to krvaceni, tak se budes nervovat porad....
ja jsem ok, uz normalne jim...ne teda vsechno-nemuzu maso a uzeniny.

rifliky uz prisly, vsak jsem to tady psala, uz je mam asi tyden doma....

prostej jee, se mate, mate v te pze daleko vetsi moznosti....

amallie
20. črc 2009

ahoj holky! zdravím po ránu 😉

ještě slevy mají v mothercare, ale je to dražší, než C A

svoja
20. črc 2009

HEHE no pokud to je jak pises, ja bych teda asi zesilela a uz bych k dr letela....obdivuju tvuj klid...

verled
20. črc 2009

hehe:tak good luck...

prosteja
20. črc 2009

ahoooj amal a mimi 😵 no můžu říct, že já v mothercare byla a ceny o 100% lepší než v CA 😲

hehe snad to vezmou dobře, vy za to přece nemůžete 😖

verled
20. črc 2009

ahoj amal a mimi.-)

svoja
20. črc 2009

ahoj amal a amal🙂

svoja
20. črc 2009

holky, jdu zehlit....pa

eeefffaaa
20. črc 2009

ahoj holky!!

tak jsem doma z kontroly...monitor naprosto v poradku,Davidek se dneska strasne vrtel,doktor rikal,jaky mam zivy dite 😀 no ale pak uz me moc nepotesil...vsechno je uplne stejny jako minuly pondeli,takze se vubec nic nerozjizdi,az na to ze mam obcas poslicky a vlastne skoro cely den boli podbrisek,coz mi neni nic platny kdyz nalez je stejny,i CS mam porad stejny a to 4..navic mudr ma od pristiho tydne dovcu,takze na kontrolu jdu do nemocnice pristi utery,tak jsem zvedava...ach jo prckovi se vubec nechce ven a to jsme minuly tyden zkusili snad vsechno co jde,vcera byl i sexik a nic...ja uz na to kaslu a nic nedelam,protoze cim vic delam tak je to horsi 😀

a co vy doucata??jak se mate??nejaky novinky??

verled
20. črc 2009

efi: 😀 😀 ty mě bavíš🙂))no jo prckovi se u tebe líbí, ale třeba příští tejden už z tý kontroly domu ani nedojedeš.-)třeba jsi jedna z těch maminej u kterých to jde najednou a rychle, furt nic nic a najednou prd a mimi je na světě.-)

amallie
20. črc 2009

ahoj efi: nevím, asi tě to moc neuklidní, ale moje kamarádka ještě 8.7., když měla den po termínu měla to samé co ty, prej mohla přenášet klidně ještě několik dní a najednou 10.7. v poledne byl klučík venku 😉 a to měla dva dny předtím čípek uzavřenej a nic nenasvědčovalo porodu

eeefffaaa
20. črc 2009

holky keeez byste meli pravdu...prave ze mi dneska rikal,ze jsem naprosto zavrena,ale ze hlavicka je dole a ze krome tech poslu to zatim nevypada,ze me asi moc nepotesil...tak doufam,ze to bude tak jak pisete,ze z nicehonic to prijde a bude venku,protoze jsem z toho fakt zoufala...dneska me drzi nad vodou to ze me Milan priveze z KFC Longer menu 😀 jsem na to cela naklepana,aspon neco pozitivniho

verled
20. črc 2009

efi:no jo tak to je dobrý🙂dobrou chuť.-)

amallie
20. črc 2009

efi: zoufalá rozhodně nebuď!!!, je jasný, že chceš, aby už to bylo, ale máš přeci jen ještě 14 dní do termínu a prvorodičky dost často roděj spíš až po 😉

cat79
20. črc 2009

Tak jsme zpět z odběrů, ani to nebolelo🙂))Výsledky budou už zítra!!!!překvapivé 😉 protože Verled tobě řekli až za 3 týdny, viď?No ale stejně mi je pošlou po mé Dr a ta tam bude až př. týden.

Jinak snad mi bude už dneska dobře, ten víkend nestál za nic, pátek, so i neděle strašná slabost a návaly na blindění.-(
Já chci tu dovčuuuuu!!!!Teď akorát vybíráme, ale milíček neví jestli bude moct odletět, když jsou žně☹tak jestli se to posune až do září, tak tu umrznu auchřadnu☹
Fakt je tohle léto to nejhnusnější co si pamatuju☹

Holky jdeme cvičit a na úřady vyřídit pár věcí a odpo se snad vyčasí, jak to už několik dnů slibujou🙂
Jo a petulce držím mooc palečky, ať jí ta kontrola dopadne dobře!!!!!

verled
20. črc 2009

cat:teda to je zase nespravedlnost!!!!hergot!!!🙂)))no u nás to posílaj asi do ústí tak proto no:-/tak pěkný cvíčo.-)

eeefffaaa
20. črc 2009

amal termin mam za 9 dni,tady na koniku v tom profilu je to blbe...29.7. mam termin a 28. jdu na tu kontrolu do nemocnice,ale doufam,ze me v nemocnici uz budu driv a rodit 😀

verled no to si jeste pockam,to me doveze az tak kolem paty 🙂 ale tesim se na to jak malej fagan

eeefffaaa
20. črc 2009

holky abych pravdu rekla,tak me tohle leto vubec takovy nevadi,prave naopak 😀 ja kdyby byly vedra tak asi umru a malej se uvari v plodovce 😀

amallie
20. črc 2009

efi: aha aha, v profilu máš 3.8. 😉

lae to máš beztak čas, ňakonec to bude určitě ta super varianta, kdy nic nic nic a najednou za pár hodin klučík venku 😉

eeefffaaa
20. črc 2009

no prave v tom profilu je to nejaky blby,zkousela jsem to posunout,ale stejne to nijak neslo a nevychazelo,nevim...jo to by bylo skvely to bych se vubec nezlobila 😀 ale myslim,ze takovy stesti mit nebudu 😅

verled
20. črc 2009

efa:to je jasný🙂mě taky ani neva že je edro, je mi pořád teplo i tak, hormony jsou svinstvo🙂
amal:jo to už jsme jí taky říkaly.-)

eeefffaaa
20. črc 2009

holky ja zase mizim,jdu delat bramboraky a lezet...uz se vubec nesnazim neco delat pro vyvolani porodu,rezignuju 😀 ted budu proste jen nacerpavat sily a spat a cucet na bednu,pak uz se mi to dlouho nepodari,se takhle valet 🙂 mejte se krasne!!zatim ahoj

verled
20. črc 2009

ef.ty jo hoď mi sem jeden já na ně myslim už snad 3 tejdny🙂))...máš recht válej se.-)

prosteja
20. črc 2009

ahoooj efi a Davídku 😵 holky já vím, že je to těžký, ale zkuste se na to tak nějak neupínat 😅 mám pocit, že čím víc to chcete a snažíte se to nějak vyvolat, tím se to posouvá o to víc 😅 vím, že to čekání musí být už strašný, ale jste skoro v cíli, tak vydržte, dětičky se vám krásně dopečou a efi je to jak říkají holky, doktor ti dnes řekne, že nic a zítra můžeš začít rodit 😉

zuzka.o
20. črc 2009

****Ahooooj Prvušky *****

Jdu na vás nachvilinku juknout 🙂

To byl ale víkend, co? Tady v pátek padaly snad i trakaře... kroupy tady pomlátily co šlo, nachvilku jsem si myslela, že je konec světa 😖 Dotoho krachla Tomi tour, naštěstí jsem nikomu od ní zájezd neprodala, tak jsem měla jenom pár upřesňujících telefonu, ... spousta lidí se lekla, že zkrachnul CK Fischer.

Jinak dneska jsem teda ale měla děsivý sny! Že mi kompletně vykradli cestovku a že jsem byla u gyndaře a ten mi řekl, že čekám dvojčata! Dotoho je manžílek nachcípanej z mtorkářskýho srazu, takže prokašlal celou noc .... takže teď tady usínám na klávesnici 😅

verled
20. črc 2009

ahoj zuzi:nooo povzbuzující zprávy takhle při pondělku🙂 😉

prosteja
20. črc 2009

ahoooj zuzi....... 😵 teda to jsou sny 😅

prosteja
20. črc 2009

i když mě se dneska taky zdála taková blbost..... hodně holky říkají, že ze začátku těhu se jim zdá o potratu, nebo že krvácely a tak a mě zatím nic..... 😅 no v noci jsem si to vynahradila, zdála se mi nějaká kravina, seděla jsem venku na lavičce a najednou pode mnou kaluž krve a manžel zděšenej, že co to je a já na něj s úsměvem, to nic, to je normální 😲 😀 co se člověku v tý hlavě nepomotá 😔