Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Sacvi a ty jsi psala že malý bude mít 4 kg? Vedle mě rodila paní chlapečka 4630 g no chlap jak hora

amallie
3. srp 2009

Ahoj holky!!!

Jééé, Peti a Vítek 😵 😵

sacvi
3. srp 2009

šmankote a to rodila normálně takovýho velkýho prcka?? 😲

No mudr v porodce říkal že 4kg mít bude..tak uvidíme..

cat79
3. srp 2009

Ahoj prvosenky🙂
Jejda, tak porody se tady zasekly🙂)chuděrky Efi a Sac a to jste se bály jak to bude dřív, no ale teď už to nemůže trvat déle než týden, ne?

Hehenko super že už bydlíte v novém🙂))
Petulko ty se teda máš, Víteček je andíleček🙂)
Jdu cvičit, pak budu muset úřadovat, ale spojímse s vámi, nebojte🙂
Dneska má někdo kontrolu, myslím Carcul nebo Orchi...tak držím palečky!!!
My jdeme ve středu do poradny, Hehenka má taky 5.8., že?
Tak hezký den a zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............................

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Sacvi jj rodila a dokonce bez problému a šla ještě o den dřív než já z poordnice 😀

amallie
3. srp 2009

Peti a už jsi v pohodě? Můžeš normálně sedět, chodit na záchod a tak? Nic nebolí??? Já ti tak závidím, že už je venku

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Mě Dr v porodce říkal, že malý bude mít tak 3300g a nakonec měl 3130 g a jsme ráda že neměl víc 😀 bohatě to ztačí 😉

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Amálky ahojky 😉 Tak na záchod jako na malou jsme šla tak 5 hod po porodu a v klidu a na velkou po dvou dnech . Jinak sedět jsem v porodnici mohla hned ten den, ale jak jsem přijela domů tak mě ty stehy začaly tahat a někdy jak sedíme u krbu s návštěvou tak si dávám kruh pod prdel , někdy ten spodek jak kdyby tahal dolů,a le už se to lepší, díky bohu

sacvi
3. srp 2009

tak třeba budeme mít taky tak 3500g ..jéé to by bylo fajn 🙂

Teda to čumím na tu ženskou 😕 😀

já schválně přidala foto abyste viděly s čím se tahám 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

sacvi tak podle bříška to nebude malý Davídek

sacvi
3. srp 2009

peti nééééé 😲 Takže maličká Janička?? 😀 😅

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Né velkýýýýýýýýýýýýýýý Davííííííííííííííídek 😉

hehena
autor
3. srp 2009

SAC tak to je nářez........... já nechci takhle velkej břuch... mám pocit, že by mě to strhlo k zemi... z toho mám fakt děs... no ale teda ty mi připadáš spokojená... 🙂

AMALLI ahoooj 🙂

CAT jj 5.8. na další kontrolu 🙂 měl by to být začátek 11 tt, tak snad už pak bude všechno v pořádku....

ty jo rodit tak velký dítě PETI :-O 😲 😲 😲 to se divím, že to přežila a ještě takhle v pohodě.... 😕

sacvi
3. srp 2009

No tak pěěěěkněěěě děkujuuuuu 😀

tak a teď si jdu dát broskvičku a jdu chystat obídek. Budu dělat cuketové soudečky s bramborem a okurkovým salátkem tak snad to bude dobré 🙂

Zatím páá 🙂

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Sacvi co to je cuketové soudečky? Já budu dělat azolkovou máčku

hehena
autor
3. srp 2009

SAC nezlob se, já to nemyslím zle... sluší ti to moc. já se jen nějak bojím takovýho pupíku a hlavně zátěže s tím spojený....

baeszinka
3. srp 2009

Ahojky všem 🙂
tý jo,Sac,to je ale pupíííík 😲 !!!!Já koukala na všechny tvoje pupíky a já ho mám velkej asi jako ty v 26 týdnu 🙂 ale jsem ráda,i tak je to celkem záhul se třeba jen ohnout 🙂

Hehenko,gratuluju k novému bydleníčku 😉

hehena
autor
3. srp 2009

BAE ahooooooj... ráda tě tu zas vidím 🙂
jak se máte? 🙂

děkuji děkuji, snad se nám tu bude dobře bydlet a vydržíme tu dýl než na předchozím stanovišti, bo stěhovat se zase po roce a půl, to by mě asi šlehlo... 🙂))) 😉

hehena
autor
3. srp 2009

kdepa je asi PROSTEJKA???

amallie
3. srp 2009

Peti: uff, tak to ráda slyším, mně se teď vrátila kamarádka z porodky a ta je tak rozpáraná, že chodí na záchod do vany, au au au 😲 😲 Snad to teda budu mít taky v pohodě 😉 A to šití se dá přežít, jo????

Hehe: gratec k bydlení, jupíí 😉

Sac: tak tomu řkám pupík 😀 😀 😀 tam je nějakej obr klučina

baeszinka
3. srp 2009

Máme se fajn,víkend byl super,ale docela náročnej,v sobotu jsme byli na pouti a pak o půlnoci byl ohňostroj,takže jsme šli spát až kolem třetí ráno a pak druhý den výletili a utráceli korunky v Hradci,takže deńes budu s Kryštůfkem spíš odpočívat 😉

A zítra hurá do poradny pro výsledky krve a bude mě i mudr. vyšetřovat,tak snad to bude o.k. 😉 A za pár dní nastupuju ficiálně na mateřskou 🙂

eeefffaaa
3. srp 2009

sac to je pupik....to ja mam proti tobe polovicni 😅

jo a segre rikali par dni pred porodem ze maly bude mit tak 3,5kg a nakonec mel ani ne 2,80kg...tak jsem zvedava co mi reknou zitra..urcite mi budou delat UTZ a monitor....holky ja uz to tak chci mit za sebou...jo a MIlan kdyz me ted amsiruje hraz tak uz to skoro necitim...myslite ze je to dobry znameni??snad to masiruje dobre

eeefffaaa
3. srp 2009

teda par dni ne,par hodin pred porodem..jsem to blbe napsala

prosteja
3. srp 2009

dobré ránko prvosenky 😵

prosteja
3. srp 2009

teda spíš poledne 😀

prosteja
3. srp 2009

mrkám, že tady se pořád ještě nerodí........ efi zítra už budeš mít maličkého u sebe, nebooooj, spoustě holkám porod vyvolávali a měly to za chvíli za sebou, oni tě tam týden se trápit nenechají 😉

prosteja
3. srp 2009

já byla dneska na alergologii holky, pěkně dlouho jsem tam čekala 😠 ale zprávy naprosto úžasný, dýchání se mi zlepšilo, paní doktorka z nás má radost, prý mi prcek pomáhá a nezatěžuje 😉 takže patřím k těm pár vyvoleným, kterým snad těhu hormony spíš pomáhají 😵

prosteja
3. srp 2009

a jinak teda holky včera byla neděle a co myslíte? můj blinkací den 😀 🙄

hehena
autor
3. srp 2009

PROSTEJ no hurááááá ....

a řekla bych, že odhad váhy před porodem je fakt orientační... 2,8 a 3,5 mi příde teda docela rozdíl... kamarádku zase strašili, že je malá až moc malá... a nakonec porodila tříkilovou holčičku...

prosteja
3. srp 2009

ale vypadá to, že to co jsem měla doteď byl čajíček pro batolátka a pravé nevolnosti se teprve dostavily nebo co a teď si asi pár dnů užiju 🙄 😔

největší strach mám ze zítřejších odběrů krve, počítám, že mě budou cedit dost, když mi budou dělat všechno najednou, obvykle snáším odběry v pohodě, ale jak mi je blbě, tak mám strach, že se tam zítra poskládám 😀