Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
20. srp 2009

ZUZI super 🙂 čoveče normálně ti to znásilňování závidím... mě se o tom dneska zase zdálo!!!! .)))) hrůza....

tak ZUZI, NUKI, držím paluchy!!!!

ty jo NUKI, tys ráno plavala???? ty mě trááápíš.... já cu taky bazének.... ach ach... 😅

verled
20. srp 2009

ahoooj🙂
prostej:gratulujem:-))
jeeeee ange bude mít pronceznu, no to je supeeer.-)tady to jede jak na běžícím pásu.-)

hehena
autor
20. srp 2009

napsala jsem ANGE zprávu 🙂 tak snad brzo napíše, už už jsou s Vendulkou spolu... když byla v půl pátý na 7 cm, tak safra to by v tom byl čert, aby už nebyla Vendulka na světě 🙂)) 😵 😵 😵

nuki
20. srp 2009

hehena: tak já už nebudu...tak se musíme někdy sejít a můžeš si zaplavat u nás..🙂

hehena
autor
20. srp 2009

VER no jasný, žádný flákotění s tím 🙂))) 😀 😵 😵 😵

verled
20. srp 2009

hehe:tak to má být🙂))...ty jo to je super....

hehena
autor
20. srp 2009

NUKI no to bys musela zavřít oči, já jsem strašnej stydlín... 😅 😅 😅

no holky když už jsem u stydění... chtěla jsem se zeptat na takovou prazvláštní věc... myslíte, že můžu v těhulenství používat depilační strojek???

zuzka.o
20. srp 2009

Ježiši, to je nádhera.....tak tu dneska budeme mít další prvuškový miminkooooo 😵 😵 😵 ......a to včera psala, že zatím pořád nic..... jupííííí. ..... moc jim oběma držím palečky, ať to už mají rychle za sebou 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Nuki: v bazénku...hmmm, to musí bt parádička takhle si ráno zaplavčat 😵
já ani nevím, jaký test mám, ale koupila jsem ho tady v bazárku 20ks, bez poštovnýho, jeden stál 15kč, tak jsem poctivě testila a včera 13DC se konečně ukázal jako pozitivní. Vím, že ovu mám 12-14DC, takže super, fungují

hehena
autor
20. srp 2009

by mě zajímalo v kolik jeli do porodky... 🙂 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Hehe: občas není co závidět s tím znásiňováním 😖 .... se mu často nechce, je otrávenej, já se kolem kroutím jako blbá.... tak jsme i někdy ovu prošvihli, že se mu nechtělo.... ach jo

zuzka.o
20. srp 2009

Hehe: a proč bys ho nemohla používat? Určitě to mimi neublíží 🙂

No když byla v půl 5 na 7, tak to už je Vendulka na světě...ta tuty!

zuzka.o
20. srp 2009

...na tuty 😅

hehena
autor
20. srp 2009

ZUZI chápu... někdy je to fakt děsná dřina 🙂)) no ale mise splněna - to je teď důležitý - a tfuj tfuj, ať to vyjde! 😵 😵 😵

hehena
autor
20. srp 2009

no přeci jen je to dost nepříjemný a bolestivý a já bych ho chtěla použít v tříslech... tak si říkám, jestli to přeci jen nemůže nějak ublížit... jako myslím, přímo dělohu...

zuzka.o
20. srp 2009

Teď mi psala jedna holčina z diskuse na mimoděložní těhu, že ona je tak trošku čarodějka a že se jí dost často přepovědi splní.... že teď na mě moc myslí a že má předtuchu, že mi to tenhle měsíc vyjde..... kéž by měla pravdu. My s manžílkem slavíme 31.8. výročí seznámení ....♥♥♥12let♥♥♥ ...tak //by byly krásný dáreček 😵

hehena
autor
20. srp 2009

jé no to by byl ouplně úžasnej dárek ZUZI!!!!! 😵 😵 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Hehe: určitě ne, chloupky nejsou v kůži tak hluboko.... nemůže to ublížit

zuzka.o
20. srp 2009

Viď? 🙂

hehena
autor
20. srp 2009

JO... doufám, že má kamarádka pravdu!!!!! 😵 😵 😵

prostě teď bylo správný načasování a to je 90% úspěchu! 🙂 😵 😵 😵

zuzka.o
20. srp 2009

A dokonce jsem tentokrát cítila tlak na L straně, takže pravděpodobně byla ovu z L vaječníku a tam mám vejcovod..... 🙂

nuki
20. srp 2009

Zuzi: no tak to vypadá skvěle..🙂
já jsem při mtom taky cítila talka ale zase nalevo, ale u mě by to mělo být jdno..🙂
no vidíš, tak to určitě bude super dáreček..🙂

hehena
autor
20. srp 2009

*********************** 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak máme VENDULKU, narodila se asi v 8 hod., má 3,5 kila, černé vlásky. a měla jsem velkou placentu.

*********************** 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nuki
20. srp 2009

hehe: já myslím, že to nemůže vadit to holení..🙂 neboj a stydět se je normální..🙂 budeš mít plavky ne ? 🙂))

zuzka.o
20. srp 2009

Nuki: když já si takhle udělám naději a pak budu s mrchou moooc zklamaná (jako už několikrát). Tak jsem přestala dělat ovu testy a nechala to tak....a nic. Tak jsem tenhle měsíc zase začala, pila jsem poctivě kontryhelový čajík 2xdenně. Jenom jsem si zkrátka chtěla potvrdit, že ovu mám, že v tomhle není problém. Ale už se na můj vkus snažíme dlouho a jde mi to na mozek! Jen ať to už teď vyjde 😔

nuki
20. srp 2009

hehena: tak to je krása..🙂 moc oběma holkám gratulujiiii🙂)

zuzka: my se dlouho nesnažíme, ale i tak to člověku nedá a je zklamaný, teď to dobře dopadne uvidíš..🙂
hlavu vzhůru!!! 🙂

amallie
20. srp 2009

dobré ránko, holky a mimísci!

jééé, tak anget už bude mít brzy Vendulku u sebe, to je paráda 😵 Zrovna včera večer jsem přemýšlela, že vlastně každej měsíc se u Prvosenek narodí miminko, to je bájo 😉

Sac: doufám, že tě ty obavy brzo přejdou a budeš si moc Janičku jen a jen užívat 😉

Hehe: strojek jasně, proč by ne? Já se taky depiluju 😉 I když, teď už se blbě přes to břicho někam dostávám..... 😖

zuzka.o
20. srp 2009

Jupíííííííííííí: Vendulka je na světěěěěě 🙂 Moooooc oběma gratuluju a těším se na fotečkyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mám husinu, jak je to nádherný ..... tak to měla Angethka rychlý porod, paráda 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Nuki: člověk je zklamaný jestli se snaží měsíc nebo rok, vyjde to nastejno....

zuzka.o
20. srp 2009

Teda holky, depilaci strojkem bych v tříslech nedala! Jsem posera a tohle teda musí bolet jako čert! 😠 Já se radši 100x oholím žiletkou než 1x strojkem 🙂