Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
24. srp 2009

blahu:jojo je fakt pěkně velikej🙂mam z něj radost🙂sice je z druhý ruky a trošku už sem tam ožmolenej, ale mě to vůbec nevadí🙂mam z něj fakt radost🙂..jen se musí opravit brzda a je i super vysokej takže fakt spokojenost maximální...v zimě mi udělá super službu si myslim.-)

amallie
24. srp 2009

blahu: ale pak vydržej ty látkovky...............ale s tím praním máš pravdu, je to práce, no
když jich máte 600, ty jo, tak to na nějakou dobu vyjdete, to je zásoba 😵

hehe: boží 😵

a amálka má novou hrací deku

verled
24. srp 2009

blahu:já bych do toho šla klidně když máš zásobu tak si počkat na akci......a když o tom tolik maminek mluví jako super tak na tom něco bude🙂

eeefffaaa
24. srp 2009

jo a jak tu ted pisete o latkovkach..zatim je nepouzivam 😅 Davidek je tak malej,ze ta plina je vetsi jak on...a taky jsem se chtela trochu zabehnout a dat se do kupy a s tema latkovkama je to preci jen vetsi prace...takze zacnu davat jen pres den a na noc budu davat eko pliny...ale ted pouzivam jen ty eko..sice vyjdou 48ks na 420kc,ale co bych pro broucka neudelala...a za chvili nastoupi latkovky 🙂

hehena
autor
24. srp 2009

EKO plíny???? 😨 😨 😨

blahovka.cz
24. srp 2009

no ami to onon to jen vypada,na den ma minimalne 6-7 plen pri prebalovani,ted,kdyz se mezi tim pokadi,nebo kdyz zacne uprostred prebalovani curat,to pak je spotreba raz dvat,ale tak snad na 2-3 mesice to bude

no ver ja si taky myslim,ze zadna ostuda,ze je z druhy ruky

no prave hehe,ale to mliko je posledni na cem bych setrila 🙂 holt tata bude jist chleba s maslem 😀

eeefffaaa
24. srp 2009

jj hehe eko ze nejsou vyrabeny z pet lahvi jako normalni jednorazovky,ale jsou eko a setrnejsi k prckovi...ale je to moc drahy,takze za chvili ty latkovky uz zacnu pouzivat,jinak by nas to zruinovalo

eeefffaaa
24. srp 2009

Davidek se hlasi o zvanec a pak si s nim pujdu asi dachnout 🙂 zatim doucata!!

blahovka.cz
24. srp 2009

myslim,ze ty eko pliny maji v dm za slusnou cenu,ikdyz je pocet kusuu v baleni zase mensi

svoja
24. srp 2009

EFI jo s tim koupanim mas recht...
BLAHU taky jsem slysela na ty tescovy pliny chvalu!!!
My budem zezacatku davat papirovy a potom budem latkovat.

hehena
autor
24. srp 2009

no EFI jsem si říkala, proč nevyrábí eko plíny, když má tesco eko igelitky .) a ony se vyrábějí, jen jsou jako vždy strašně drahý... na tohle by mohl stát přispívat, když je to šetrnější i k přírodě... škoda...

svoja
24. srp 2009

VER ted jsem ti koukla do albicka na to lehatko....a ono je dobry, asi do nej teda taky pujdem, myslela jsem, ze je vyssi a ono je takovy nizky....pekny

hehena
autor
24. srp 2009

jo a ještě jsem chtěla napsat nejen PROSTEJ... ségra mi včera dovalila ten onen svetr http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

a můžu jen doporučit, asi si objednám ještě ten šedej...

amallie
24. srp 2009

blahu: to jsem tak počítala, že na ty dva měsíce ti to vystačí a do té doby se snad něco sežene v akci 😉

s tím mlíkem je mi to líto, páč není nic lepšího, ale co naděláš, na hlavu se kvůli tomu nepostavíš

hehena
autor
24. srp 2009

kamarádka mi na koupání taky doporučuje letáhko do vaničky... prý je super, že nemusíš dítě neustále přidržovat a máš tak jednu ruku volnou, takže asi taky pořídíme... jen teda nevím jaký....

blahovka.cz
24. srp 2009

je ami ty jsi chodici kalkulacka 😀

tak jsem v DM klubu a DM pampers klubu,takze slevy snad nasbiram pres bodiky

to mliko me stve,no,ale zmena lecby byla nutna,akorat kdybych vedela,ze pak prijdu o mliko,je fakt,ze taky u nas v rodine nikdo dlouho nekojil,ale tak cim dyl tim lip by to bylo,as taky kdyz se to malej tak pekne naucil

hehe mi mame dve lef¨hatka penovy a takovy to jako mely nase mamky a stejne pridrzuju,hlavne teda drzim za raminko,s hlavickou mit nemuzu 🙂 to bych se zblaznila

amallie
24. srp 2009

hehe: my máme takovou pěnovou žábu do té vaničky 😉

cat79
24. srp 2009

Tak jsem holky koupila ten emitex.-)
zimní tmavě modrou a letní světle modrou-hrošíka s ouškama🙂
Pak ver ten kolotoč nad postýlku co svítí, jaks vydražila v mimáči a to lehátko co tu teš se svojou asin žešíte🙂
Takže super🙂))mají na těch stránkách mooc hezké věci..ještě chci ňákou hezkou deku na zem s tou hrazdičkou a pak ještě komplet vybavení na kojení a to teda nemám ani ponětí jaký☹

Ahojky amal ty poletuško.-))))
Blahu zdarec🙂 Ondrášek roste jako z vody, co?

prosteja
24. srp 2009

tož su snad tu a jdu něco pojíst, páč mám hlad jako vlk 😀

a mám to za sebou holky, řídě jsem to teď řekla, vybalila jsem to na ni všechno 😀 😀 😀 a nic nevěděla, tady tamtamy chodí po chodbě od jiných lidí, že jsem těhu a říďa nic netušila 😀

cat79
24. srp 2009

Prostěj super, třeba věděla, ale bylo jí blbý ti to říct že víš...a jak to vzala?¨
Dobrou chuť, já jdu taky něco pomlsat🙂)

prosteja
24. srp 2009

no a ředitelka prý, panu vedoucímu už jste to řekla......... takže budu muset asi ještě za ním, já myslela, že si to tak nějak řeknou mezi sebou, náš vedoucí je takovej šťoura.... 😠

prosteja
24. srp 2009

no vzala to super, že teda ještě tak ten rok počítala, že tu s nima zůstanu, ale že mi moc gratuluje a ať jsme hlavně oba v pořádku a zdraví a že to zvládnu i se školou, že nemusím mít strach 😉 ona je hrozně hodná, nebála jsem se, že by na mě vyvalila, co jsem si to dovolila 😀 horší bude ten šéf, budu muset vychytat nějakou jeho dobrou náladu a vyhrknout na něho, už vám to paní ředitelka říkala pane vedoucí 😀

prosteja
24. srp 2009

jinak hehe díky za tip na ten svetřík, už ho máš i ozkoušenej, paráda, půjdu do něho taky 😉 nějakej vyberu a objednám asi v září 😉 a hehe, četla jsi to o tom zubaři? jak jsem tu psala

svoja
24. srp 2009

CAT ty jsi nakupci🙂 chichi....ja taky, nemuzu si pomoct🙂 jakej ze pokojicek to teda bude???

hehena
autor
24. srp 2009

PROSTEJí nečetla jsem o zubaři....

tak fajn, že už máš oznamování za sebou.. 🙂 😉 😵

prosteja
24. srp 2009

no a tady asi všichni baští, tak si nechte chutnat 😉

prosteja
24. srp 2009

jé jste tady 😀

elitera
24. srp 2009

Blahu, když se koupí látkovky z druhý ruky, tak jsou obvykle dost levný. A navíc se dají případně znovu prodat dál. Holky obecně říkaly, že za celou výbavu daly max. 5000.
A za mě pere pračka, takže akorát to tam nastrkat, zapnout a pak vyvěsit a sebrat. Fakt o tom zkus zauvažovat 🙂

hehena
autor
24. srp 2009

jj jsem tuuuu... zrovna se vzbudila ségra, tak asi dáme kávu a snídani 🙂)) nebo nevím 🙂))
pak dohledám to k tomu zubákovi... .

PROSTEJí a kdy uvidíme tvoje břuško?

prosteja
24. srp 2009

hehe no sestřička mi minulý týden říkala, že ten zubař není povinný 😀 😅 že je lepší, když tam to razítko máš, že to porodnice vidí rády, ale mít ho tam nemusíš, není to prý povinný, tak jsem na ni docela čučela a hned jsem si vzpomněla na tebe 😀