Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI 😢 😢 😢 snad ti takovou ztrátu zaplní miminko a bude to snesitelnější...

orchidei
25. čer 2009

Anget, děkuju!
Hodně mi to do života dalo! A taky jsem brášku měla jako takovou partnerskou zkoušku! Já na něm byla od malička strašně závislá! Nerodili se když mi byli tři, oba byli v pořádku jen nedonošený a Aleškovo plíce nevydržela - prodělal mozkovou obrnu a ve 20 letech se dostal na úroveň 3 letýhio dítěte! Ale byl vážně úžasnej, byla s ním hrozná sranda a člověk měl hned úplně jinej pohled na život!
Já jsem na jednu stránku ráda že jsem s ním byla, protože nebyl v tu chvíli sám! Ale jak se s tím vypořádat uvnitř to je horší, když není komu se vypovídat! Před manžou se pořád tvářím jako hrozný tvrďák a bulim ve sprše!
No ale dost o špatných správách! Teď se tady musíme radovat z miminek, ne!
Tak jsem někdo hoďte něco veselýho!

orchidei
25. čer 2009

Hehe díky! Jen nevím jestli někdy nechám miminko v klidu spát! Když hlídám neteřinku tak když spí a nehýbese tak jí musím pošolíchat abyh si byla jistá že dýchá 🙂 !

prosteja
25. čer 2009

orchi doufám, že ti tohle všechno brzy vynahradí tvoje miminko 😉 😵 a ten strach je normální 😉

orchidei
25. čer 2009

Holky nezlobte se že jsem vám to sem napsala! Mě to hrozně ulevilo že jsem to ze sebe dostala, alespoň trošku! Vážně si o tom nemám ským popovídat a je hrozný to pořád v sobě držet!
Fakt se nezlobte!
Už budem mluvit jen o veselých věcech, ju! 🙂

orchidei
25. čer 2009

Děkuji prostej! Taky doufám že už nebudu muset dlouho čekat!

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI to chápu, ale časem to bude lepší neboj... to dělám i já, a to nemám takovou zkušenost... a manžovi se vyplač na rameni, bude ti líp....

prosteja
25. čer 2009

orchi vůbec se neomlouvej 😉 každej tu máme něco s čím se potřebujeme svěřit 😉 ....... přemýšlím, co veselýho nadhodit 😀 jestli inženýrku Kačanovou 😀

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI fakt není proč se omlouvat...... smutný to je a hrozně, ale komu jinýmu, kde jinde než tady.... . 😉

orchidei
25. čer 2009

Vy jste moje sluníčka! Už mi je líp, stačí tu být s vámi a těšit se svámi na ty vaše miminka a brzy už i na to naše! 🙂 🙂

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI coming soon 🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
25. čer 2009

ty jo, já jsem fakt v tom... no to mě p.... 🙂)))))))))))))

orchidei
25. čer 2009

Jojo kačanová nás rozveselí! 😀 😀 😀

hehena
autor
25. čer 2009

za chvíli se mi dopeče kuře... šmarjá mám hlad... achjééééje 🙂))))))
😀

hehena
autor
25. čer 2009

no ta mě naprosto dojímá ta paní.... a jsem z ní pomalu brunátná... z inženýrky magistry 🙂))))))))) cháááá

orchidei
25. čer 2009

Ježiš hehe já už se tak těšim až přijdeš z prvního ultrazvuku, když vidim jak prožíváš //! To bude něco! Ty mě zaručeně rozesměješ kdykoliv! Dííííííííííííííííííky!

prosteja
25. čer 2009

hehe nedělej mi chutě 😀 😀 😀 já chudák tady jen o jogurtu, teplý jídlo až doma 😀 ale čeká mě prý vynikající sekaná 😉 od tchýně 😀

orchi nebooooj, brzičko, cítím to v kostech 😀

orchidei
25. čer 2009

Kuřátko! Joooooooo?
Já dělala včera borůvkový knedlíky, ale až na dnešek, takže ještě nevim jestli jsou jedlí!

orchidei
25. čer 2009

Prostej zatím si nějak nepřipouštím že by to tentokrát nevyšlo! Manža už se mi směje že bych ho ani ktomu početí nepotřebovala, že jsem si prostě řekla že jsem a basta!

hehena
autor
25. čer 2009

no já musím mít poslední dobou furt teplý jídlo jinak jsem protivná jako p*del fakt že jo 🙂))
takže si - potažmo nááám 🙂)) - vařím .)))) to vařím je k smíchu nejvíc!

PROSTEJ tak bacha na cyankály či jak se to píše .))))

no až udivím toho prcka prťavýho na obrazovce, tak se zaručeně potentuju, zatančím si čardáš a na to si dám nealkoholický pivo a druhej den budu mít děsnou opici 🙂)))) 😀 😀 😀

hehena
autor
25. čer 2009

já předevčírem dělala kuřecí masíčko se sýrovou omáčkou a listovým špenátem... manža měl za ušima boule jako blázen a neskutečně si čvachtal...

zuzka.o
25. čer 2009

Orchi: to je mi líto, ale na druhou stranu buď ráda, že u něj v tu chvíli někdo byl, že nebyl na ten úděl sám 😢

angetha
25. čer 2009

Já mám chuť na černý pivo 😔 😔 asi mi chybí vitamíny, protože mám aft 😝

hehena
autor
25. čer 2009

manža včera mluvil o nějaký nový značce nealko piva, že je to dobrý a že mi přiveze karton a pořádně mě zazásobuje 🙂))) fakt krásně o mě pečuje 😀 😀 😀 😀 😀 hlavně abych měla to nealko pivo 🙂)))))))) 😀

orchidei
25. čer 2009

Přesně tak zuzi! Držela jsem ho za ruku! A to je asi pro všechny utěšující že věděl že tam sním jsem!

Jakpak pokračujete ve snaženíčku, 🙂

angetha
25. čer 2009

Hehenko tak je tvůj manžel zlatíčko 🙂 🙂

amallie
25. čer 2009

holky, pivo si klidně dát můžete, pokud jich nebude pět za sebou, ale jedno malý 😉

orchidei
25. čer 2009

Jojo pivečko já moc ráda a nealko chuťově od nealka nepoznám, takže super! Ani mě to těhu v tomhle nebude omezovat! A dokonce vím když byla ségra těhotná že jí gynekolok doporučil ať si jednu skleničku vina nebo pivka dá když na něj bude mít chuť!

angetha
25. čer 2009

Když já mám chuť na černý 😎

amallie
25. čer 2009

anget: fakt si ho klidně dej 😉

já si občas něco dám a mám to schválené od gyndaře, z poradny na netu a i ze dvou knížek 😉
jako panáky nepiju, ty stejně nepiju nikdy, ale jako decku vína, nebo trochu piva, nebo přípitek si cucnu 😉