Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
31. srp 2009

je zuzi no to je krasnej darecek v vyroci 😀

holky nic jede mi tatka na navstevu a pohlida malyho abych mohla vyvencit takze zati pa pa

verled
31. srp 2009

hehe:no pěikně jsi udělala tabulku máte jí moc pěknou prvušky.-)))

blahu:no jo no, ale uplně se na nás nevykašle snad.-)...jinak v rodině , tak nějak jak se dá mám oporu...... 😉 jinak dudlajs olíznout a hotovo, jen ať si miimi zas na nějaký bacilky (viz sliny) zvyká.-)

hehena
autor
31. srp 2009

to je nááádhera ZUZI... opravdu krásně to vyšlo! moc vám gratuluju a těším se na manžovu reakci 🙂 😵 😵 😵
ZUZI to by chtělo nějakou večeřičku, nebo piknik... 🙂 😵 😵 😵

BLAHU jj to by ses uběhala, když to Ondrášek plive tak často...

add kojenecká voda... no tady je taky moc dobrá voda, takže budem převařovat... když jsme bydleli v podolí, tak to byl hnus fialovej.... bylo to tak čištění nebo nevím co, že se z toho stahoval jazyk... :((((

hehena
autor
31. srp 2009

no VER, nechceš se přidat??? 🙂 😵 😵 😵

prosteja
31. srp 2009

HEHENKO tabule krásná jako vždy... 😀 😵 a když už jsi v těch úpravách, tak mi tam můžeš napsat další kontrolu na 16.9. 😉

verled
31. srp 2009

hehe:no to by mi bylo ctí samo🙂) 😉

hehena
autor
31. srp 2009

tak jo PROSTEJKO...

VER tak mi dle tabulky pošli údaje 🙂 co nechceš zadávat nemusíš 🙂 😉

prosteja
31. srp 2009

HEHE děkujuuuuu 😵 😵

hehena
autor
31. srp 2009

holky KEBULKA dle grafu vypadá taky mooooc nadějně.... 🙂 😵 😵 😵 tak držím paluchyyyy!!!!!!!!!!

verled
31. srp 2009

Hehe:takže....máš to skoro dobře.-)))
bydlíme:chomutov
věk:23
známe se:05/07
rodit chci v Kadani
a KO mam 10.9.09......poradna
kujuuuuu 😉

amallie
31. srp 2009

holky, mám to dvd!

stálo jako 9 kč plus 4 kč krabička, to asi upadli, kvůli desetikoruně mě hnát do krámu a já jím zaplatím 13 stovek !!!!!

no nic, hlavně, že ho mám

cat79
31. srp 2009

Ahoj holkýýý!!
Copa je tu nového?Nestačím to dočist, jestli jsem správně pochopila Zuzka našla //🙂jupíííí, je to tak?

Jinak já měla super víkendík na chatě, grilovajda a tak, ale včera mi na závěr vykradli auto☹
naštěstí si představte, že tašku s mimi věcičkama pro Deníska tam nechali, takže jsem happy ikdyž musím te´d na pojišťovnu a včera jsme čekali na policii asi hoďku.
vykradli mi to v Přbrami...strašný, ale moje kamarádky tam měly všechny věci, mě jako zázrakem nic nechybí..
No ale hlavně že jsme živé a zdravé a mimísek taky...že?

Jinak Svoji kráásný věcičky, já nakoupila v krámku vše za 29kč a to teda masakr věcičky, hned vložím a teda upozorňuju, že vše opravdu stálo 29!!!!neuvšřitelné

amallie
31. srp 2009

jako a tedy příběh ze sociálky, chcete-li se pobavit

Takže: jdu na CSSZ, vezmu si lísteček a spořádaně čekám, za půl hodiny jsem na řadě. Říkám, že jsem tři měsíce doma a koruna ještě nedorazila. Paní aha aha, no, ono se spatne stíhá.... Tak říkám, že právě proto jsem tady, abych jim s tím pomohla tedy. takže kouká do počítače a říká, že všechno mám v pořádku odevzdané, ale jen se k tomu ještě nikdo nedostal. Tak se dožaduju paní vedoucí, ta je prej ve 2. patře. Vyrážím do druhého patra tedy. To už mám teda trochu začínající histerák, neboť tam jsou prosklené dveře s telefonem, kde se snažím dovolat té bábě víc, jak 20 minut. Nuže, vylezla jiná, tak se dožaduju vedoucí, aspoň, že mě tahle ženština za ní vzala. Vedoucí: aha aha, kdy jste se narodila? Ř9kám, pátého. Tak se prý podíváme, kdo má pětku. Chodíme od kanclu ke kanclu, až na konci chodby objevíme osobu, co "dělá pětku". Bezva, osoba se začně hrabat v bordelu v papírech a hledá a hledá mé jméno. Hledá ovšem v těch špatně vyplněných, páč je prej jasné, že to moje je špatně vyplněné. Nic neříkám a čekám, po pěti minutách jí doporučím, ať hledá spíše v těch správně vyplněných, neb tedy věřím ve své schopnosti podepsat jeden papírek 😀

Fajn, baba našla. Aha, no............. tak když teda ŘÍKÁTE, ŽE NEMÁTE PENÍZE, TAK JÁ BYCH VÁM TO ZAPLATILA. Skvělé, kdybych je měla, asi nikdy neuvidím nic. No, ale víte co, on někdo ztratil ty podklady k tomu, nemáte náhodou kopie? Říkám, no to tedy nemám. Bába teda volá k nám do práce. Tam je ovšem také nemají, neb je odevzdali ČSSZ včas a řádně, že. Fajn, takže bába, že budou tedy hledat a SNAD za 14 dní bych jako mohla dostat své prachy.

Chápete to????? A když to nenajde, tak co?????

Takovej chlív v kanclu jsem ještě neviděla 😠

prosteja
31. srp 2009

no vidíš AMI..... jj prádné DVD není drahé...... taky to můžou v těch 1300,- dávat zadara... ale co naděláš 😖

ahoooj CAT, teda to je mi líto, s tím autem 😖 hlavně, že jsi ty i mimi v pořádku 😉

prosteja
31. srp 2009

ježiš AMAL 😔 😔 😔 to je zlej sen toto 😠 🙄

cat79
31. srp 2009

..tak jsem doplnila fotečky hadříků pro prcka🙂
Holky dneska mám kalup, tak mi jen napište co nového a co důležitého...budu tu večer tak se pokusím to dočíst.
Přeju všem krásný den!!!

angetha
31. srp 2009

Amal bohužel je to realita ☹ ☹
Cat hlavně že vám se taky nic nestalo.. 😅

amallie
31. srp 2009

😀 ještě ta baba říkala, že se nedostala dnes na oběd - bylo 12:30, tak jí říkám, že já taky ne, neb tedy na něj nemám peníze, ale že půjdeme spolu, když mi oběd koupí 😀 😀

pak taky, že už jich několik odvezli do bohnic a že jí to také čeká, tak jsem jí doporučila, ať si nejdřívě ovšem našetří, neb pak zase ona nedostane nemocenskou 😀

prosteja
31. srp 2009

holky tak jsem četla zajímavej článek, takovej názor duly na průběh porodu a následné "zvykání si" na kolotoč kolem miminka..... podle ní maminky, které mají "pohodový porod" a které po porodu cítí euforii a takové to uspokojení "zvládla jsem to" se cítí daleko lépe a daleko lépe se vyrovnávají s novou rolí mámy.... lépe se jim kojí a zvládá ten kolotoč domácnost-dítě.... naopak maminky, které si hned po porodu ve své hlavě řeknou, no ještě že tu byly doktoři a partner, bez nich bych to nezvládla, to mají prý daleko těžší....... nejsou prý psychicky tak v pohodě, nezvládají tak dobře stres a přenáší to na miminka..... tak čerstvé maminky, co si o tom myslíte? 😉 je na tom něco pravdy nebo ne? jak jste se cítili po porodu vy? něco jako, uf mám to za sebou, zvládla jsem to..... nebo naopak, ježiši, ještěže tu byli doktoři 😅

prosteja
31. srp 2009

AMAL zachovávala jsi si humor, to je nejdůležitější 😀 co baba na to?

angetha
31. srp 2009

Prostějo já porod měla fajn, ale v noci si říkám, panebože ať už to skončí... 😎 ať spí celou noc, ať nemusím vstávat a přebalovat 😎 a jednou už jsem bulela..malou bolelo bříško a já už to nevydržela, tak jsem řvala s ní 😔

amallie
31. srp 2009

prostej: no, jinak to nejde, neb bych jí vážně musela zastřelit 😠

na ten oběd řekla, že mi ho nekoupí 😀

a na ty bohnice, že už to asi nestihne 😀 tak jsem jí ještě řekla, že aspoň, že to nemá daleko 😀 😀 😀 (ta socka je taky na P8)

prosteja
31. srp 2009

takže ANGE slova duly nepotvrzuješ...... 😉

AMAL dobře jsi jí to střelila... 😀

svoja
31. srp 2009

HOJ HOLKY...nemam docteno, skoncila jsem ve skole, tak jsem zas u mamky a cekam na pul ctvrtou, az budu moct jet domu...aspon to snad budu moci travit s vami. Si predstavte, ze jsem si dnes do skoly vzala na sebe svy riflovy kratasy a od rana me tak tlacilo brisko - i pri chuzi, bylo me z toho hrozne neprijemno, ze jsem hned ted vletela do sekace a koupila si dalsi tehu kalhoty...uplne novy CaA na 140...plataky....tak jsem se hned prevlikla a je me lip...🙂
Tak ja jdu docitat...

Jen jsem rano postrehla: ZUZIIIIIII OBROVSKY MOC GRATULUJUUUU 😵 😵 😵 SKVELYYY 😵 😵 😵

hehena
autor
31. srp 2009

AHOJ CAT, SVOJI

mno AMALLI to je fakt šou tohle.... jasný no, když neplatíš včas, tak tě uhánějí, platíš penále a já nevím co... no a tohle... tohle je pohoda, ale chudák paní si nedošla ještě ve 12.30 na oběd... ty paní na úřadech, to je teda fakt sranda!!! kdyby si aspoň nestěžovala chuděra.... mělas jí dát kapesník, ať si popláče.. 🙂))
no ale jsem na ně teda zvědavá a doufám, že ti to teda kvapem pošlou blbci... 😠 😠 😠

hehena
autor
31. srp 2009

ty jo SVOJI co to tam máte za sekáč???? 🙂))) já chci téééž... 🙂)))))))) 😀

CAT no koukám, žes měla parádní závěr víkendu 😖 😖 😖

prosteja
31. srp 2009

jééé HEHE já jsem taky paní na úřadě 😀 😀 😀 😅

angetha
31. srp 2009

Prostějko ono když bez problému kojíš a vše se ti hojí tak je to taky o něčem jiném..záleží i na okolí a na miminku..kdybych měla dvojčata tak si asi hodím mašli

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJ ty jsi jasná vyjímka... 🙂)))))) 😀 😀 😀

zuzka.o
31. srp 2009

Uf, už zase můžu, dneska jako na potvoru je hrozně práce.... pustíme s manžílkem létající lampion štěstí na místě, kde jsme se seznámili.... a pak mu dám to přáníčko s testíkem....to bude ale bulení....mám husinu jen co si na to vzpomenu!

Určitě budu zítra ráno referovat