Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. zář 2009

ty jo dobrýýýý PROSTEJKO ta sada z aukra myslím.... 😵 😵 😵

nuki
2. zář 2009

svoja: v pohodě..🙂

lowe: ať vše probíhá dle představ..🙂

prosteja
2. zář 2009

HEHE však takovouhle sadu má SVOJA (asi tam toho má víc, páč ona za to dala daleko víc), ale něco takovýho, i tu značku... 😉

prosteja
2. zář 2009

a můžeš zkusit i mimibazar HEHE, určo něco seženeš.... 😉 já se po těch sadách nedívám, tak nemůžu až tak sloužit, ale když se tím trošku prokoušeš, tak určo pochodíš 😉

hehena
autor
2. zář 2009

no já to pochopila PROSTEJKO 🙂 a právě je dost dobrá ta cena 🙂 😵 😵 😵

prosteja
2. zář 2009

jj HEHE cena je super, jen jsou použité no..... ale když ti to nevadí, tak podle mě ideál 😉

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJKO no rozhodně nevadí... zvláště teda u plínek ne... samozřejmě by záleželo na stavu, ale vypadají normálně... všechno se přeci přepere a je to... takže mě použitý vůbec neva... 😉

prosteja
2. zář 2009

HEHE já souhlasím, mě použitý taky nevadí..... 😉 však já se na ty svrchní kalhotky dívám taky na použitý 😉 ... pokud ti nevadí pár žmolečků od praní, tak je to myslím ok 😉

prosteja
2. zář 2009

paní tam navíc píše, že je používala na 2 děti a na každé jen 4 měsíce 😉 a má jich docela dost a vypadají na fotce v pohodě 😉

prosteja
2. zář 2009

anebo potom mě ještě pro tebe HEHE napadlo zkusit tu značku SKETCH 😉 jak si koupila ORCHI..... ti nabízí teda slušný ceny, taky plenkový kalhotky 2v1 a ceny fakt parádní...... jen v diskuzi k plínkám je maminky nedoporučovaly, hlavně jim vadilo, že jsou prý šitý doma na koleně 😖 snad to má vyrábět přímo nějaká paní..... ale pak tam některý maminky psaly, že jsou s nima spokojený tak nevím...... tuto značku taky hodně prodávají po sadách 😉

hehena
autor
2. zář 2009

no k těm Sketch jsem taky koukala na diskusi a do těch bych nešla... to už dám radši na značku, ale z druhý ruky...

prosteja
2. zář 2009

ok HEHE, jen mě to napadlo jako varianta.... já se na ně taky dívala, ale když jsem se ptala právě ANGE, tak mi říkala, co se dočetla v té diskuzi a pak mi i posílala odkaz a to se mi teda nelíbilo 😖 takže jsem je taky zavrhla...... 😉

prosteja
2. zář 2009

no a já se budu loučit holky..... musím domů, trochu vyluxovat a vytřít, přijde nám totiž v 6 paní ohledně pojištění, tak ať mě nepomluví 😀

prosteja
2. zář 2009

mějte se všechny moooooc krásně a zítra papa 😵 😵 😵

nuki
2. zář 2009

prostej: měj se krásně, papa 🙂))

lowe
2. zář 2009

holky díky za držení palečků, zatím jsem až překvapivě klidná ale ten týden před nechci vidět
no snad to vyjde, tak už zase musím
ach jo, fakt nestíhám a mějte se držím palečky

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJ pááááá 🙂 😵

nuki
2. zář 2009

tak já holky, taky pomalu půjdu..🙂 mějte se krásně..🙂

hehena
autor
2. zář 2009

tak se mějte holky 🙂 hezkej zbytek dne 🙂 😵

amallie
2. zář 2009

všichni jdou, když já přišla ☹

zuzka.o
2. zář 2009

Amali: teď jsem ti jukala do albíčka ...ta kačenková souprava je boží! Kdes jí sehnala? Kamarádka je na Kačenka a pořád jí dávám všechno s kačenkama. Až bude mít prcka, tohle by se skvěle hodilo. 😵

amallie
2. zář 2009

Zuzi: no, to by musela daleko, bohužel ☹ ☹

Já mám všechny věci dovezené.....

hehena
autor
2. zář 2009

AMALLI to jsou sladký věci.... krása.... 😵 😵 😵

hehena
autor
2. zář 2009

tohle je úžasňákový 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a ta kombinézka... krásný... 😵 😵 😵

hehena
autor
2. zář 2009

AMALLI ty plínečky sis koupila taky od jedný značky? 😵

hehena
autor
2. zář 2009

AMALLI a nevyfotíš taky bříško??? 😵 😵 😵

amallie
2. zář 2009

hehe: ty bílý plenky mám od jedný značky a musím říct, že jsou super, páč jsou fakt úplně na tělo, takže mimčo v nich nebude mít velikej zadeček a byly laciný!!!!

a pak jsem koupila ještě barevný, uvnitř jsou fleecový a vkládací plenka froté a ty jsou jednovelikostní a taky nejsou objemný a zase byly laciný!!! ty vyfotím časem, neb mi došla baterka ve foťáku, nebo je zkusím najít na netu, ty jsem stejně koupila na netu

amallie
2. zář 2009

hehe: já ho vyfotila, ale ještě nedala, je divný 😖

amallie
2. zář 2009

tak je v albu, ale ...................

hehena
autor
2. zář 2009

ale moc tam toho nevidím 🙂)) ale veliký se nezdá, nebo nevím, co se ti na pupíku nelíbí... 🙂 😵