Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
4. zář 2009

cat: tampony bych si nekupovala a stahovací silonky taky ne 😉

resp. já byla bez obého a nic se nedělo

hehena
autor
4. zář 2009

AMALLI ahoooooj

jj je to vanička z ikea (kde jinde bych já taky nakupovala🙂))... taky tam mají parádní plínky a žínky na umejvání - obojí používá a doporučuje kamarádka! .)

taky jsem tam kupříkladu narazila na set - peřinka, polštář + povlečení a prostěradlo a to celý asi 250.-

amallie
4. zář 2009

hehe: jj, já tam taky něco koupím

jen dej bacha, ty peřinky tam mají jiné rozměry a pak ti na to nebude pasovat jiné povlečení, než z ikea

Amálie dostala komodu Malm, už v ní má věci

Jo a děsně kope až to bolí, dítě jedno nezbedný 😠 To kopání by se z toho těhu mělo vynechat, je mi to teda děsně nepříjemný 😖

amallie
4. zář 2009

zuzi!!! hurá, vana za 180 i s kačenkou!!!!!!!!!!!!!!! jen zjistit, kolik stojí poštovné, ale to je super 😵 😵 😵

jste zlatý holky, za vanu se mi fakt nechce utratit moc peněz, pak se bude koupat v pořádné dospělácké vaně, za kterou jsem teda majlant utratila

zuzka.o
4. zář 2009

Amaliii: to jsem ráda 😵

hehena
autor
4. zář 2009

ZUZI tééééda.... tys toho našla.... 🙂 no vidíš AMALLI, to je barev 🙂 😵 😵 😵

AMALLI já stejně jiný povlečení než z ikea kupovat nebudu... vyhovuje mi to jak vzhledem, tak cenou a taky tím, že mám ikeu za rohem 🙂)) 😀 ale určitě na to mrknu 🙂
MALM komodu myslím taky budem kupovat... teda předběžně jem si jí vyhlídla... máme takovou ložnici. na to koupím možná nějaký dětský samolepky - budu dávat asi něco málo na zeď, tak bych jich pár stejných lípla i na komodku 🙂

svoja
4. zář 2009

Ahoj holky🙂

HEHE mas krasny brisko...ja jsem teda stihla jen tu fotku zboku, ale vypadas na ni stihle a lehce ti vykukuje tehu brisko...kraaaaasa!!!

add mazani: PROSTEJ ja brisko mazu dvakrat denne kremem elasti-q a rozhodne se me takhle brzo teda nevysusuje. naopak, hezky to promasti, ale ne zas tak hodne a kdyz mazu vecer, tak jeste rano to citim a kdyz jsem treba o prazdninach mazala pozdeji rano (spis teda kolem poledne - to moje vstavani 😅 ), tak vecer, kdyz jsem se sprchovala, tak brisko bylo mastne....ja jsem spokojena moc!!! 😀

Holky vcera manzel sam od sebe objednal miminku celej set na spinkani...nejakej luxus🙂 tu vetsi postylku se sitkou, lux matraci, chranic na matraci, prosteradla, dvoje povleceni, perinku a polstarek a dokonce dve osusky s kapuckou....vsechno do barvy🙂 zlaticko moje🙂

hehena
autor
4. zář 2009

jj za vaničku se mi téže utrácet nechce... 🙂 😉

hehena
autor
4. zář 2009

ty jooo SVOJI dobrej manža!!!! 🙂)) 😵 😵 😵

svoja
4. zář 2009

taky koupime levnejsi vanicku...pokud se tedy manzel opet nepomatne🙂 ale myslim, ze to prezijem...dnes jsem v jednom obchode videla na zivo tu penovou podlozku do vanicku...do te asi pujdem urco....zda se me fajn

zuzka.o
4. zář 2009

Svoji: super manžílek 😵 😵 😵

Hehe:tvůj taky.... takový krásný vzkazy....to je ale romantikaaaa 😵 😵 😵 😵

svoja
4. zář 2009

HEHE no...vid🙂 ale listecky se vzkazama me nenechava, to se me zas libi na tom tvym🙂

svoja
4. zář 2009

ZUZI no a jak se citis ty, tehulko?🙂

holky, ja teda chodim curat porad casto!!! i v noci minimalne jednou-dvakrat jdu!!!

hehena
autor
4. zář 2009

ježiš když tak koukám na ty stránky.... to je věcí na miminka... vůbec netuším, co všechno je potřeba.... :(((((((

prosteja
4. zář 2009

ahooooj SVOJI 😵 jj to je ten krém, jsem si nemohla vzpomenout 😀 😀 😀 tak máš dobrý, že tobě vyhovuje, mě teda vůbec..... každýmu vyhovuje prostě něco jinýho no...... jinak teda jsem s ním mazala i prsa a to se mi vyloženě začly loupat bradavky a byly vysušený a ty jizvičky se mi šířily a teď nic 😉 takže vyloženě mi ten krém nesednul 😉

prosteja
4. zář 2009

tý jo SVOJI manžel tak nakupuje jo? to je dobrej....... to by si můj manža netroufl, já mu vždycky ukážu, co se mi líbí a on řekne svůj názor, ale že by sám něco vybral...... to neee.... 😉

svoja
4. zář 2009

Ja vcera byla nakoupit v tescu a malem me trefilo z tech oblecku...me to snad delaji naschval...slevy, nove kolekce...naaaaadherny vecicky. Jezis ja bych nakupovala, az bych brecela!!!! Uplne me svedely ruce, fakt🙂 Ale musim to vydrzet, dala jsem manzovi slib...musela jsem si v te sve nakupovaci manii dat pauzu, jinak bych si mohla timto tempem za chvili otevrit obchod🙂 Ale 16., az pojedeme na ten 4D a objednat kocik, tak ma slibeno🙂...to roztociiim🙂
MMCH, dnes jsem byla zase v sekaci a mam pro mimi krasnou zelenou fleesovou miki (oboustranna, HaM) a kapuckou s takovyma ruzkama...50Kc za novou, nekupte to🙂 Jen ji asi budu muset schovat a vyndat az po tom 16tym🙂...

zuzka.o
4. zář 2009

SVOJI: je mi dobře, jako bych těhule nebyla....ale čárka tam je. Už bych ráda viděla prcka na utz, abych se ujistila, že je tam, kde má být. Ale zatím je brzy.

svoja
4. zář 2009

PROSTEJ no to je zajimavy s tim kremem....on je teda nejakej exclusive a pak original....ja mam ted ted original....jinak ten olejicek mam taky (vzorecek) a ten je taky dobrej...takovej mastnej ale dost

no my jsme se predbezne bavili o tom, jakou postylku asi...a puvodne jsme si rikali, ze tu mensi a pak udelame rovnou pokojicek....a on si to nacetl a ze z te vetsi jde udelat pak postel normalni a je do 6ti let....a tu sitku a ochranu na matraci na to prisel sam, to by me vubec nenapadlo🙂

prosteja
4. zář 2009

SVOJI jo to nevím, to bych se musela doma mrknout, mám tam ještě nevypatlanej vzorek..... já už i kontrola jestli není třeba prošlej nebo tak něco a není.... i krásně voní... a já bych na tom neviděla nic zajímavý SVOJI, prostě mám třeba trošku jinou pokožku a ten krém mi hold nevyhovuje no... jako na bříšku mi nic nedělal, jen mi přišlo že vůbec nemastí a bříško mě hrozně svědilo, ale to nemuselo být přímo tím krémem...... no a na prsách katastrofa 😖

prosteja
4. zář 2009

no holky a já se loučím a příští týden tu nejsem, nejdřív v pátek, jestli se dostanu na net... tak se mějte všechny mooooc krásně, hezký víkend a příští týden ať nemáte moc práce a papa 😵 😵 😵

amallie
4. zář 2009

prostej pápá

svoja
4. zář 2009

PROSTEJ mej se, ahoj!!!

ZUZI no tak to je dobre, ze ti je dobre🙂🙂 zachytila jsem, ze jsi 4tt...ja jsem volala na gyn asi tyden po vynechani, jestli si to teda dobre pamatuju....a u dr jsem byla taky celkem brzo...byl videt jen ten vacek...ale aspon me ujistil dr, ze je to ok. mmch...jak se jmenuje ten lek do egypta, jak jsi mi tenkrat psala, nevzpomenes si?

zuzka.o
4. zář 2009

antinal

zuzka.o
4. zář 2009

papa Prostejko

cat79
4. zář 2009

Ahoj!!
Já mám teda taky ten samej krém jako Svoja, mám ten original i exclusive a ten exclusive se akorát líp roztírá, ten originál trvá než se vsákne🙂))

Já teď akorát sepisuju co musím dokoout pro prdelku🙂 a musím vyhledat ten kočárek, no bude toho asi dost🙂))škoda že mi nedělají tu bílpu kolekci☹((béééé
Ale na casual play trvám....

hehena
autor
4. zář 2009

PROSTEJí pááá a užij si volna! 🙂

já byla kvůli tomu krvácení mezi 5-6tt a váček byl taky vidět...

cat79
4. zář 2009

Prostějko pááááááááááááááááááááá, já tady taky nebudu až do příští neděle, ale když tu nebude prostějka, bude tu míň živo...jsem vypozorovala🙂takže se ani nic moc nestane🙂)

Holky já jsem s tím kočárkem úplně vyřízená....musím to všechno prohledat a promyslet.....

hehena
autor
4. zář 2009

CAT já jsem vyřízená naprosto se vším.... nechci nic vybírat, nad ničím přemýšlet, nejradši bych byla, aby všechno někdo zejtra donesl a měla jsem pokoj.... vůbec to nechápu, těšila jsem až budem čekat mimouše a nakupovat a vůbec na to nemám chuť... ani na brouzdání po netu.... mám pocit, že z těch informací mi rupne hlava...