Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
7. zář 2009

ahooooj Anget, ani ořechy se při kojení nesmí jo? teda to budu trpět o vánocích 😖

ahojík Blahu, teda Ondrášek už je pěknej chlapák 😵

Hehe no já se právě pořád převaluju a stejnak neusnu, takže vstanu, abych nebudila manžu a jdu něco třeba dělat, ty záda mě stejnak nenechají delší dobu ležet nebo sedět....

hehena
autor
7. zář 2009

jé a ANGE jsem přehlídla... 🙂)) jak teď máte podobný ikonky 🙂 😵 😵 😵

amallie
7. zář 2009

hehe: moc moc gratuluju k výsledkům tripple testů!!!!

hehena
autor
7. zář 2009

MONCI a co s těma zádama??? dr. ti nijak nepomůže? co masáže? nějaká rehabilitační sestra? ...
kdy tě to vlastně chytlo???

hehena
autor
7. zář 2009

AMALLINKO kujůůů 🙂 😵 😵 😵

angetha
7. zář 2009

No ahoj Monci, prý na ně mimi může být taky alergické...ale já jsem měla takovou buchtu s ořechama a nic to Vendulce neudělalo..
Ahoj Amal 🙂

blahovka.cz
7. zář 2009

to urcite,ange kdyz budes poradne jist a pit mas i silnejsi mliko,potom by mala mela byt spokojena

efi to vis ze jo 😀 kdyz uz povida ,vypiskne obcas,smeje se s pusou od ucha k uchu,vnima jak si spolu hrajeme a tuhle jsem zazila neco krasnyho,spim,malej lezel vedle,ja otevru oci a on se na me culil ikdyz jsem spala 😀a nejvic miluje hraci deku 🙂

nazdar hehnko,jak to,ze ti jeste po ranu blbe??????clovece,ten mimis te ale zkousi,nezdriv migrena a ted tohle,taky ti to utika vid,za chvilku uz ucitis pohyby a budete znat pohlavi 😀

monci to je kriz vsech tehulek na konci,nespavost,ja teda spat mohla,ale ta fuska se otocit,nebo doknce vstat 😀 😀 😀 😀ale mas pristup jako ja,spat,spat,sapt a spat,pak uz to moc nepujde 😀

amallie
7. zář 2009

ahoj anget 😉
můžu vědět, z čeho jsi vykoumala ty sklady plínek??? Když si objednám 50 ks těch klasickej bílejch plen, tak to bude stačit? Mám ještě docela dost těch kalhotkovejch, ale že bych určo dávala tu klasickou jako vkládací, podle mě půjsou lépe vyprat

hehenko, předěláš mi v tabuli věk na 29? díky 😉

moncicak3
7. zář 2009

Hehe no mě to chytlo asi v 5 měsíci, jsem to dr říkala, a on mi povídá: a co by jste chtěla, jste těhotná, vaše tělo se připravuje na porod, aby přežilo a odvápňují se vám kosti....tak jsem začala brát vápník, ale sama od sebe, ne na popud dr, ten mi řekl, ať vydržím.....zkoušela jsem plavat - nic, zkoušela jsem cvičení na míči - nic, krapet mi pomohlo cvičení kočičího hřbetu, a masáže u nás nikde poblíž nejsou.....ale já už to vydržím 😉

amallie
7. zář 2009

monci: mně moc moc pomáhá těhu jóga, je to doslova zázračný cvičení

blahovka.cz
7. zář 2009

vid hehenko,na ty hotce je uplne k sezrani 😀 😀

no monci strasne to utika a on porad roste,zajima ho vic svet 😀 jo kde jsou ti doby kdyz to byl malinkej piskotek 😀

sacvi
7. zář 2009

efulko malá se ani eště moc neusmívá (to jen ze spaní) ale jako už sem tam vydává takové zvuky jakože chce něco povídat..no dostala teď 40ml čaje a tchýně chová tak jdu rychle odstříkat trochu toho mojeho mlíka..Zatím ahoj holky

moncicak3
7. zář 2009

Blahu jj máš recht s tím otáčením, je to boj se otočit z boku na bok 😀 a o vstávání ani nemluvím 😀

Amal měla narozky? tak všechno nej Amali, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky 😵 😵 😵

blahovka.cz
7. zář 2009

je ami ty jsi mela nebo mas narozeniny???tak to teda vsechno nej nej nej,hodne stesticka,zdravicka,lehky porod a zdravou holcicku!!!!!!ted ti sedi tehu tydny s vekem 😀

blahovka.cz
7. zář 2009

monci clovek se citi jako velryba,nebo ropnej tanker a manza se mi vzdycky skodolibe smal 😀

moncicak3
7. zář 2009

Sac ahojky 🙂

Blahu jj fakt to hrozně utíká, rostete jak z vody, za chvilku ti začne vyprávět 😉 😵

holčiny jdu se zkusit chvilku natáhnout.....tak zatímky pá

hehena
autor
7. zář 2009

AMALLINKO žjůůůů ty jsi o víkendu slavila???

********
TAK VŠECKO NEJLEPČÍ A TU NEJHODNĚJŠÍ PRINCEZNU POD SLUNCEM! AŤ JE VÁM BŘE A NA CESTU NA SVĚT OBĚ RÁDY VZPOMÍNÁTE .)

********
😵 😵 😵

angetha
7. zář 2009

Amalko jestli tu plínku chceš jako vkládací, tak by ti mohlo stačit 30 kousků..

http://www.mamaja.cz/clanky/navody-na-skladani-...

http://www.pliny.cz/skladani_plen.php

http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...

No ale ta vkládací se skládá jinak ( plínu přehnu na půl, ty kratší okraje přeložím dovnitř, pak je ještě jednou přeložím a ještě jednou přeložím - nevím, jestli je to tak dobře, ale nám to vyhovuje...

blahovka.cz
7. zář 2009

monci to uz vypravi,jako o zivot,na tve ahoj ti odpovi neco jako ahuu 😀 a kdyz na nej povidas,tak kouka na tebe nasteluje pusu a povida o 106 😀 ale mas pravdu za chvilku uz zacne brbentit o 106 opravdove 😀

angetha
7. zář 2009

Amalko gratuluju k narozeninám 🙂 🙂

amallie
7. zář 2009

holky kuju, měla jsem v sobotu

blahu 😀 😀 snad ten věk ale nebude tak rychle utíkat 😀

holky, musím říct, že už se mi hůř a hůř pohybuje, blbě se ohnu a jsem jak funící lokomotiva 😖 a to mám jako ještě hodně týdnů před sebou

jinak jsem se domluvila s gyndařem, že u něho zůstanu až do 38 tt, hurááá

a na 1.0. máme první monitor a pak už budeme chodit pravidelně

amallie
7. zář 2009

konečně se budeme stěhovat, už to tam zařizujeme, ale je to hodně práce

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

hehena
autor
7. zář 2009

ty jo AMALLI nářez to jeee...... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 krásnej byt! obrovskej, prostornej a ten mega strop.... 🙂 se vám bude krásně bydlit 🙂 doufám, že budete moooc spokojený! 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
7. zář 2009

já vám též pošlu domeček.... sice není náš, ale to je teď fuk... 😵

blahovka.cz
7. zář 2009

teda ami paradni bydlenicko budete mit 😀 no neboj ten vek pobezi pomaleji,ale ty tydny po porodu pobezi stejne trychle jako ty tehu 😀

blahovka.cz
7. zář 2009

je hehe ukaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

taky vam nekdy pridam nas bytecek,az uklidim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angetha
7. zář 2009

Jů Amal to je krásnej byteček 🙂

angetha
7. zář 2009

Tak jsem včera blbla...je to bez zvuku a Vendulka tam škytá..ve skutečnosti je hezčí.. 😎

https://www.youtube.com/watch?v=eFu36vnW0LE
hehena
autor
7. zář 2009

BLAHU já taky nenafotila všechno... ten vršek je fakt po výbuchu... nejsme schopný to tam nějak uspořádat... hrůza.... :(((( 😠 no tak až to dodělám, tak dofotím 🙂))

jo jinak nám včera babi slíbila postýlku ještě po budoucím dědovi 🙂)) tak jsem ráda! .) tak třeba až připravíme časem nějak místo pro prcka, tak vám pošlu další várku 🙂 😉 😵

angetha
7. zář 2009

Hehenko máte to moc hezký 🙂 🙂