Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
22. čer 2009

apolinar nehrozi tam se mi nechce a ani krc me nelaka i kdyz to mam nejbliz 🙂

prosteja
22. čer 2009

hypo taky mám krč nejblíž 😉 no ale když mi vykládala kolegyně tady z práce, co tam asi před 6 lety rodila a prý ta špína a hnus 😲 normálně prý míchali ženský co tam byli na potrat s maminkama, co tam museli být hospitalizovaný 😖 ale nejvíc jí prostě vadila ta špína, prý i na porodním sále 😲

angetha
22. čer 2009

Kolegyně rodila na Bulovce...a nestěžovala si..

amallie
22. čer 2009

tak to já se byla podívat i v Krči a bylo to tam super pěkný, rekonstruovaný a vůbec, strašně milej personál

Motol jsem vybrala proto, že pověst nemocnice jako takové je asi nejlepší a ještě tam poslali rodit kámošku, jejíž miminko bude potřebovat po porodu operaci, tak si říkám, že to tam bude fakt dobrý 😉

amallie
22. čer 2009

Jinak já se narodila v Krči a žiju 😀 Brácha v Podolí a žije taky 😀

Na bulovce rozpárali tu paní z reportáže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam nééééééééééééééé

prosteja
22. čer 2009

amal tak já si myslím, že to je případ od případu 😖 když vezmeš 10 maminek a každá bude rodit jinde a každá to bude mít bez komplikací a nějakejch průtahů, tak ti vychválí tu porodonici kde byla 😀 a pak si vyber 😀

jinak je pravda, že do Motala posílají maminka s rizikovým těhu, hodně tam posílají na plánovaný císaře a hlavně tam posílají těhulky, který mají nemocný miminka, páč jsou na to v Motole zařízený 😉

amallie
22. čer 2009

prostej: tak to je další + pro Motol 😉

prosteja
22. čer 2009

jj amal to je...... 😉 ale jak říkám, to je různý..... tady kolegyni z práce prý zase gyndař motol moc nedoporučil, když se ho ptala proč, tak jí říkal, že přednostně berou rizikový 😖 a že je tam daleko větší pravděpodobnost, že ji nevezmou v ten danej termín, než v jinejch porodnicích....... no tak říkám, pak si vyber.... 😀 myslím že všechno má svoje pro a proti 😉

hypo
22. čer 2009

holky vsude je neco, moje znama zas rodila v motole a brali ji mimi klestema prej desny misto aby udelali cisare kdyz od zacatku vedeli ze to bude problem..... v kazde porodnici je nejaky spatny zazitek ale nas se to tykat nebude at budem rodit kdekoliv 🙂

prosteja
22. čer 2009

hypo jj, jak říkáš.... kdo odrodí bez problémů, tak je spokojenej a je jedno jestli Podolí, Motol, Bulovka nebo Krč..... když má někdo nějakej problém, tak samozřejmě porodnici negativně ohodnotí..... myslím si ale, že tohle se může stát v kterékoli 😉

amallie
22. čer 2009

holky, já si říkám, že otěhu nebylo jednoduchý, první trimestr taky ne, tak teď už budu mít za odměnu bezproblémovej zbytek a hlavně porod 😀

hypo
22. čer 2009

jo v to amal taky doufam, nzacala jsem uspesny II. trimestr zaludek se uklidnuje, bolesti se zmirnuji tak snad bude ted uz vse Ok 🙂

amallie
22. čer 2009

hypo, bude, můžu potvrdit, jen pálení žáhy, nepříjemný, ale prej taky zmizí 😉

prosteja
22. čer 2009

holky já myslím, že teď už si budete těhu jen a jen užívat 😉 😵

kde mám tu spolutěhulku hehenku 😀 😀 😀

amallie
22. čer 2009

hypo: máte vybraná jména a nějaký preference v pohlaví?

prostej?

prosteja
22. čer 2009

copak amal? 🙂

hypo
22. čer 2009

oba by jsme chteli kluka protoze mame v rodine uz tri holcicky 🙂
ale moc tomu neverim ze by to vyslo ..... se jmenem je problem, holcici jmena mam milion- amalka, rozarka, julinka, johanka a pod a u kluka vymeteno nic se mi nelibi...... jediny co jsem jeste skousla byl adamek ale jelikoz rodime na vanoce tak by nas asi proklel 🙂

hypo
22. čer 2009

paleni zahy me trapi od zacatku nekdy si myslim ze mam vnitrek uz spalenej bud od zahy nebo od zvraceni desny.... ale uz musi byt kazdym dnem lepe a lepe
jeste me posledni dobou trapi prujmy a bolesti hlavy........

amallie
22. čer 2009

prostej: jako jména a preference 😉

hypo: my budeme mít buď amálku, nebo adámka. Manžel sice cintá právě kvůli tomu svátku, ale já myslím, že je to šumák, svátek se u nás v rodině nijak neslaví, já se jmenuju Eva a fakt mě to nijak nepoznamenalo.

Bolesti hlavy, ty mám taky, mluvila jsem o tom s gyndařem a nic na to není, jen paralen, hodně pít a odpočívat a na tu žáhu jíst mléčné výrobky v malejch porcích a kdyžtak pastilky Renie, ty jsem si koupila a jsou na prd

angetha
22. čer 2009

Mě teda pálila žáha asi jen třikrát díkybohu, ale pomohlo samotné mlíko, nebo bonbony Tums..a manžel pije kefíry, kafe si dává do mlíka a pomáhá mu to 😉

prosteja
22. čer 2009

aha amal 😀

pohlaví je nám úplně jedno.... já bych první miminko chtěla asi raději chlapečka, ale když to bude holka, tak to bude holka.... hlavně ať je to zdravý 😉 😵

a jména..... holčička Eliška a chlapeček David..... ale to jsou samozřejmě jen první návrhy, když jsme se o tom kdysi bavili 😉

jinak svátek se u nás v rodině taky neslaví, takže přemýšlet, jestli se mi dítě narodí zrovna na svůj svátek nebo ne, to určitě nebudu 😀

jo a na tu žáhu mě třeba Renie hoooodně pomáhá, aspoň zatím 😉

angetha
22. čer 2009

Ha, kafe si dává do mlíka 😀 😀 😀 mlíko do kafe

hypo
22. čer 2009

taky svatky neslavime ale narozeniny vanoce a svatek najednou mi pripada na nic.....
no ale asi bude mit klucina smulu protoze jine jmeno zatim nevyhralo 🙂
jinak pracovni nazev ma cvrcek a kdyz zlobi (to znamena ze je mamince zle) tak je to kvido 😀

angetha
22. čer 2009

Ježiš tady ch*ije 😝 😝

cat79
22. čer 2009

Ahojda holkíííí🙂
tak koukám že už prostějka řeší i porodnici...to je taak sladký🙂)))))
Neboj, máš na to 9 měsíců🙂)
Já dneska šla do fitka, ale mimi nechtělo spolupracovat, takže hlemíždí rychlostí jsem to ňák odběhala, ale celou hoďku jsem nezvládla🙂 je to sranda, já si pak s tím bříškem jako povídám ve sprše, jako no dneska tě to nechytlo, co?Neboj, už jdeme baštit🙂))hiihihihi, baví mě to🙂)

A holky, koupili jsme ten pozemek, já asi umřu radostí...je to na Andělské hoře, ulice Královská cesta...nááádheraaa🙂)

prosteja
22. čer 2009

anget to s tím mlíkem a kafem bylo dobrý 😀

hypo kvido 😀 😵 aby mu to nezůstalo 😀

cat 9 měsíců na porodnici určitě nemám 😅 v Praze se musí těhule registrovat myslím do 14. týdne 😉

cat79
22. čer 2009

Prostěj jako fakt?Tak to je hustý🙂)))tak já bych nejradší Vrchlabí🙂))hihihihi
Holky ať už leje i tady, ten tlak mě asi zabije...a mimoušek to cítí od rána...chuděrka, ale je s nim sranda, má 5cm a už mě diriguje🙂)))hihihhii

amallie
22. čer 2009

prostej: 14+0 první možnost, ve všech porodkách kromě Krče, tam můžeš od těhu průkazky

já už to mám zmáklý 😀

Eliška je krásný jméno!!!

cat79
22. čer 2009

Ahoj Ange a Hypo!!!!

prosteja
22. čer 2009

amal a je to nějak omezený vrchní hranicí? kámošce právě doktor říkal, že do 14tt musí být registrovaná, tak nevím..... 😖

na Elišce jsme se jako na jediné asi shodli 😀