Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
22. říj 2009

koukam aqua anna dopadla docela blbe...a to ji kupuju v bio,eko obchode..tak to vidite 😒

eeefffaaa
22. říj 2009

a ze je tam jen jedina kojenecka voda???jinak prostej diky

hypo
22. říj 2009

ahojky, koukam ze sjizdite ty vody 🙂 des radeji to ani necist....
ja kupouju v penny Horsky pramen, to je kojenecka voda, horsky pramen z Jeseniku baleni je po 2l flaskach s tim ze jedna flaska stoji kolem 4 kc a je kupodivu i dobra 🙂 az se amala narodi tak asi vyuziju tuhle vodu i kdyz ta v testech nebyla.......

eeefffaaa
22. říj 2009

ahoj hypo!!!tyyy jo ty jsi uz 31tt...holky to je neskutecny jak to leti...ja jen cumim

hypo
22. říj 2009

ahojky, no jo leti, nejdriv jsem si myslela ze to neleti vubec jak jsem cely tehu doma tak to utikalo desne pomalu ted mi to prijde nejaky rychly kdyz za 2 mesice rodim.....

verled
22. říj 2009

hypo:aspoň o ní nevíš nic špatnýho.-)

angetha
22. říj 2009

Tak my máme tu kojeneckou Aqua Anna..jinak pijeme vodu ze studny.. 😅

hypo
22. říj 2009

verled - presne taaak 😀 budu zit v iluzi ze piju tu nejlepsi vodu na svete 🙂

verled
22. říj 2009

ange:a to je upe nejlepší.-)
hypo.přesně, moje řeč....

eeefffaaa
22. říj 2009

no me zase uteklo cely tehu,protoze jsem byla cely tehu ve skole a pak kdyz jsem udelala absolutorium a byla poslednich 7 tydnu doma tak to mi prave neutikalo taky...ty posledni tydny byly nejhorsi

angetha
22. říj 2009

Ahoj Hypo, jakpak se máte?
Verli mě jeden kyčel bolel i před těhu a teď mě bolí taky, když se zvedám v noci z postele, tak je to nejhorší.. 😒

eeefffaaa
22. říj 2009

angeth my prave mame taky tu aqua anna...lepsi radsi nic nevedet 🙄

hypo
22. říj 2009

my se mame celkem dobre, amalka je sice mensi ale ona to urcite dozene 🙂 ted me trapi jen klasicky tehu neduhy jako paleni zahy, bolesti zad zeber a nohou, otykaji mi prsty tak jsem musela sundat vsechny prstynky, v noci nespim aspon mam trenink na kojeni atd atd 🙂

svoja
22. říj 2009

Ahojky, tak jsme byli na obidku, na prochazce a nakupu...mame uz doma Lovelu, plinky, ubrousky, olejicek, nivea mydlo, telomer, vlozky do podprdy...a jednu rucni dojicku...vse z tesca...jeste jsme koupili kartac na vlasky, ale ten se me moc nezda, nebot nema prirodni stetiny...jaky mate vy?...myslim ty kartacky🙂

Jdu docist...

angetha
22. říj 2009

Hypo, Vendulka byla taky menší a jak to dohnala..( při porodu 3,6kg) 😉
Svoji já nečešu 😀

hypo
22. říj 2009

svoja a Lovelu mas prasek nebo tu tekutou? ja musim vyrazit na nakupd drogerie pro malou ale ani nevim co vsechno mam mit 🙂 jinak ja mam kartacek od chica a je tusim umelej.....

verled
22. říj 2009

ange.no to je hrozný:-/.......nebylo mi nikdy blbě, ale zas to odnášim takhle:-/
svoja.v tescu maj ruční dojičku jo??

angetha
22. říj 2009

Verli mě bylo i blbě 😀
a takovou obyčejnější odsávačku mají i v DM..asi za 280Kč

prosteja
22. říj 2009

všechny zdravím a zároveň se loučím 😀 jdu odnýst nějaký papíry a pak rovnou na vyřizování k finančnímu poradci.... mějte se krásně holky a zítra páčko, už je pátek 😀 😵 😵 😵

verled
22. říj 2009

ange🙂já už si vybrala chci odsávačku i lahvičky od Tommee tippee🙂))))děsně se mi to líbí a neni to ani nějak přemrštěný.-)

svoja
22. říj 2009

Lovelu mam prasek, myslim 5,4kg nebo co....
Ja jsem ten kartacek vzala, pry se tim masiruje hlavicka, tak uvidime...pokud by byl moc tvrdej, dokoupim nejakej prirodni...
VER jj, asi za 200 a to jeste kdyz byla v akci, tak byla za 150!

svoja
22. říj 2009

Ta odsavacka se da dat na vsechny lahvicky pry....a ja porad tajne doufam, ze ji nebudu pouzivat nejak hodne, tak myslim prozatim postaci...

romik84
22. říj 2009

ahoj holčiny, tak já mám kartáček s umělýma štětinama, řekla bych, nevim, jestli se dá sehnat s přírodníma. jinak už jsem navštívila lékárnu a koupila doufám většinu potřebných věcí, byla to teda pěkná pálka, ale co se dá dělat

hypo
22. říj 2009

holky tak mi napiste co vse potrebuje novorozenec za mazani? 🙂 ja fakt nevim..... a taky se nevyznam z tech vatach co je bunicinova vata a na co je?

romik84
22. říj 2009

taky jsem chtěla koupit odsávačku, ale na radu kamarádky počkám, až se malá narodí, jinak prášky na praní jsem studovala složení a zjistila, že všechny obsahují tytéž látky, pouze v jiném procentu, takže budu přidávat máchání a myslím, že to vyjde na stejno, asi ještě koupím sůl na skvrny a láká mě vyzkoušet ty mýdlové ořechy

carculka
22. říj 2009

holky ahuj

svoji,gratulace k nakupu..takze uz mas vse vid?

hehe..jeee,super jste nakoupili 😉 moc hezky

ver...ten tvuj klucik se fakt nezapre 😀

svoja
22. říj 2009

no ja jsem si rikala, ze ty kalhotky a vlozky si poridim radsi v lekarne, i kdyz treba ty vlozky v tescu taky meli....takze ta "palka" nas jeste ceka...

hypo na co vatu??? jestli myslis na telicko, tak my mame obycejny olejicek aviril...kraaaasne voni

hypo
22. říj 2009

nevim na co vatu ale nekde jsem cetla ze se kupuje bunicina a normalni vata asi na roztirani? 😅 tak asi to neni zas tak potreba 🙂

romik84
22. říj 2009

hypo, buničitá vata, to jsou takové papírové čtverečky, koupíš v lékárně, čistí se tím ouška a nosánek, očička?mně kamarádka doporučila na oprozeniny obyčejnou rybilku, někde jsem se dočetla, že na promazání suchých míst stačí obyčejná indulona modrá, jinak na tělíčko jsem koupila krém sebamed a na šupinky co se miminkům dělají stačí slunečnicový olej též z lékárny

amallie
22. říj 2009

svoji: v tescu meli aviril??? nebos vzala jinej?