Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
24. říj 2009

ano, materiál je pěkný, bavlna, čepičky a košilka jsou fakt krásné, ty capáčky taky, byla jsem moc spokojená i s tím přístupem.
Nakoupila jsem tam ranec věcí a celkem to bylo za 1000kč, což je fakt malinko🙂

cat79
24. říj 2009

Carcul mrkni ke mě do albíčka, některé věci tam poznáš, jsou to ty, co nejsou focené ale obrázky z netu...ručník se žabkou, dečka se sloníčkem, čepinky.....

carculka
24. říj 2009

cat super..dekuju

cat79
24. říj 2009

není zač🙂))
Já pro dnešek vypínám PC, miláček maluje stěnu na WC, tak ho jdu podpořit.-) a pak hurá na bobule..a mimísek se budí...tak jdu hladit bříšánko🙂))
Holky hezký večer!!!

carculka
24. říj 2009

papa cat 😉

blahovka.cz
24. říj 2009

Ahojky holky,tak jsem na vas zase jukla,pres den to ted nestiham,ale v pondeli tatka maze do prace,tak se sem snad dostanu,priznam se moc jsem nestihla docist

Monci jukla jsem na brisko ,Terezka uz je paradne dole a pokud by uz odchazela zatka,tak to uz mate za chvilku a ty hemeroidy,ja mela akorat jeden a to asi ve 5.nebo 6.mesici a ten sam praskl,teda koukala jsem na ty tvoje bramboracky,holky,ty delas chute.

moncicak3
25. říj 2009

Dobré ránko 😎

Blahu ahoooj, tys tu taky nebyla věky 🙂 no s tím hemeroidem, já mám taky jeden, udělal se mi teď v tom posledním měsíci a je to pěkně nepříjemný 😖 mám na to mastičku Dubová kůra gel s allantoinem a prý tím doporučují mazat i hráz po nastřižení 😉

holky a děkuju za pochvalu břichoňka 😵 doufám, že už je to poslední fotka, že už pak bude živě na fotkách naše treperenda 😵 😵 😵

jdu zas stříhat video....

svoja
25. říj 2009

Dobre ranko🙂
moncicicici ty jsi teda cinna 😀
Me vcera vecer pekne bolelo brisko a v krizi, tak doufam, ze to je treba tim, ze jsem nastydla...docela me to vydesilo 😖
Tak hezky den! 😵

blahovka.cz
25. říj 2009

Dobre rano! 😀

Monci nebyla,jelikoz je na PC porad obsazeno manzelem,ale zitra jde do prace,tak uz se sem dostanu,teda pokud me necha Ondrasek 😀 Ja na to nic nepouzivala,protoze jsem o nem ani nevedela,s Crohnem jsem zvykla na bolesti kolem streb a v oblastech konecniku,jenom jsem jednou vstala ze sedu a byla tam kaluz krve,tak jsem pak letela za mudrou a ona rikala,ze to nebyl ten muj pistel,ale hemeroid a monci brisko opravdu dole,snad uz to bude kazdym dnem a nebudou muset porod vyvolat

Svoji ty bolesti ted budou cim dal horsi a zkousela jsi jit treba s nejakou tehulkou do bazenu??jak chodila cele tehu kazde dva tydny a mela pocit,ze mi nekdo uplne vymenil pater,tak treba az budes mit vychazky,a Barunce se to bude taky libit.

moncicak3
25. říj 2009

ahoooj Svoji 🙂 no jo no, sedět ani ležet nevydržím, tak holt pořád něco dělám 😉 pak už na to tolik času nebude, tak toho využívám teď 🙂
Svoji, ta bolest v kříži může být prý tím, že se ti tělo připravuje na porod, to mi říkal dr 😉 mě teď bolí v kříži pořád jako bych to měla dostat, nepříjemná bolest 😖

Tak si užijte neděli, dneska už se sem nedostanu, tak pááááá zítra 😎

moncicak3
25. říj 2009

jééé ahooooj Blahu 🙂 no já na ten hemeroid přišla sama, protože to pořád svědilo, tak jsem koukala do zrcadla a je tam, dr mi to říkal taky, nic s tím ale teď dělat nejde, je to prý tím, jak hlavička mimča všude tlačí, takže musím vydržet 😉

carculka
25. říj 2009

ahuuj holky..

monci no u tebe se nevi jestli se tu nakonec ukazes nebo ne 😀 tak paa

ahoj blahu,tak jak uzivas maminkovani?

svoja
25. říj 2009

Holky dik, me to bolelo jako na ms....boze, doufam, ze neporodim predcasne 😖

MONCICICI pry to mivaji tehulky v tom stadiu pred porodem a pak to zmizi samo treba

BLAHU jj, diky za tip. ja vychazky mam normalni, ale do bazenu se me moc nechce, jsem nejaka nastydla asi....treba to jeste stihnu 😉

moncicak3
25. říj 2009

Car ahoooooj, jj máš recht, ale kdybych se neukázala, tak vám dá Hehe vědět 😉

holky jdu upéct ten makovec, pak musím frknout do trouby masíčko, už se těším na knedlo zelo vepřo 😵 😵 😵

tak páááááá

blahovka.cz
25. říj 2009

car ahojky,no uzivam,ikdyz malej ted zase nema sve dny 😀 no a taky je ted tatanek,zavislacek na tatinkovi,kdyz ho mel pres tyden doma,to jsem na nej zvadava v pondeli 🙂 ale jinak je hodnej,spinka celou noc bez krmeni,nekdy po snidani si s nama polezi do pul desaty,pres den si teda chce hodne hrat a nasi pozornost,kdyz ji nema,tak knoura 😀 ale je to krasny,sama uvidis

monci,ty jsi takova zena domaci,fakt,ty opravdu porad neco kuchtis 😀 a ty rodidla mi taky davali zabrat,celej 9.mesic,malej hrozne tlacil,obcas jsem mela pocit,ze snad ze me vypadne 😀

jo svoji,jen radim,co se mi osvedcilo,ale kdyz jsi ted nakrapana,tak to je jasnacka,ze neee 😉

carculka
25. říj 2009

blahu,tak to je supr ze spinka celou noc-sikulka..blahu a ty kojis?

cat79
25. říj 2009

Dobré ranko🙂))
Monči, ty jsi ale kuchařinka, klobouk dolů🙂 já dělám penne se špěnátem a gorgonzolou🙂))levně a snadno🙂)

Svoji, jejda neboj, neporodíš předčasně, miminka se nám teď mají otočit hlavičkou dolů, tak možná proto ty bolesti, Barunka si tam dělá místečko🙂)
V úterý jdeme na 3D UTZ, strašně se těším, snad se Denísek taky už otáčí...měl by🙂)aůe teda skáče tam pěkně🙂)))

Blahu, Ondrášek je super miminko🙂)
Carcul zdarec🙂)))

svoja
25. říj 2009

CAT ahojky, no ja jsem si rikala, v jake poloze asi je...v noci se me uplne vzpricilo vysoko nad pupikem, me prislo, ze se snad postavila, pod tim kolem pupiku a v podbrisku mela uplnou plosinu a ona stala nahore 😀 😀 😀 Dela psi kusy teda....my jdeme taky na utz v utery, ale na normalni....

CAR jak ta postylka, porad nic?

carculka
25. říj 2009

ahoj cat...

ahoj svoji..no furt nic ☹ uz jsem tam vcera i psala, kdy to mam tak ocekavat....jeee barunka je teda cislo

svoja
25. říj 2009

CAR a jak je to dlouho? posilali ti potvrzovaci email, kde si muzes tu objednavku sledovat??? my to tak meli...tak treba na neco cekaji, ze treba jedna vec neni na sklade. to se nam stalo u jine objednavky, ze nam napsali, ze jedna vec neni a ceka se az ji dodaji, aby to mohli poslat najednou.

carculka
25. říj 2009

svoji,objednavala jsem to 13.10..prisel mi mail s tou objednavkou a cenou..a v tom sledovani je psano-prijato ..a nic vic ☹ ...docela mi to uz prijde dlouho..a vlastne od ty doby nenapsali...a koukala jsi na tu postylku co jsem sem davala odkaz vcera?krasna vid..je snad hezci nez ta nase a za pakatel

angetha
25. říj 2009

Ahoj holky 🙂
tak Vendulka se dnes přetočila z bříška na záda 🙂

carculka
25. říj 2009

ange,to je ale sikovna..mooc 😉

cat79
25. říj 2009

Ahoj🙂
Jé, Ange to je šikulka🙂))koukala jsem i na albíčko, je to krásná holčička!!!
Tak já se dneska přecpala štrůdlem se šlehajdou a teď hledám ohrádky na netu, ale asi ji koupíme až tak za půl roku, že?

carculka
25. říj 2009

cat a jakou chces ohradku?uz mas predstavu?

carculka
25. říj 2009

holky jak dlouho mi vydrzi 62?

cat79
25. říj 2009

jojo, chci tu dřevěnou klasiku, ale šestistěn nebo osmi...máme tady v obýváčku paradní místečko právě pro ni🙂a hodně si ji chválila kámoška s mimi, že se jí v ohrádce malej naučil stát jak ručkoval po těch špriclích🙂)
teď jsem na aukru našla za 1000kč, jinak teda nová stojí 3600,-a to je teda řacha 😲

...no a pak ještě cestovní postýlku, tu hrací deku, kojící polštář...no pořád je toho až až☹ale to hlavní už máme a to je supeer🙂))

carculka
25. říj 2009

no me by ted mel koj.polstar prijit,hraci deku uz mame a cest.postylku nam da tata k vanocum...kterou si vyberu..a jinak chci taky drevenou..

carculka
25. říj 2009

a na aukru jsou taky ohradky?nemuzu najit

amallie
25. říj 2009

ahoj kočky 😵