Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
26. říj 2009

Prostejko to je dobře, že tě bolení v krku přešlo 😉

holky v noci prý strašně chrápu 😀 říkal manža, to je děs, protože vás celou noc budí to, že vás někdo pořád chytá za nos 😀 😀 😀 bych ho vždycky praštila 😀 tak jsem zkoumala proč tak chrápu, když už nastydlá nejsem a je to prý tím, že v posledních měsících je nateklá sliznice 😒 to je děs s tím chrápáním....

moncicak3
26. říj 2009

Prostej to ti manža říká tak krásně něžně, to mě říká "bojlerku" 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

tak pridano

prostejko Onda taky nekdy nebyl citit a nekdy moc,proste nekdy spinkaji 😉 ale chapu je to neprijemny pocit

monci,teda to te ale trapi a do kdy ti dal mudr cas,nez budou vyvolavat porod?????

prosteja
26. říj 2009

MONCI já jak jsem nachlazená, tak mi manža taky říkal v neděli ráno, že jsem v noci chrupkala 😀 tak mu říkám, že mě měl vzbudit a on prý, že jsem byla sladká a že mě pozoroval 😀 😀 😀 no potěš koště teda...... ale jinak to může být u tebe tou nateklou sliznicí no, neboooj, už to bude brzy za vámi a chrápkat vám bude tak akorát miminko v postýlce 😉

moncicak3
26. říj 2009

Blahu téda fotečky úúúúúúúúúúúžasný 🙂 na tý poslední je skvěle vidět ta podoba synka s otcem 😉 😵 😵 Ondrášek je faktis nádherňoučkej 😎
a zaujala mě fotka s pejskem, to je vaše Nelinka? vypadá úplně stejně jako Bobin, pes tchánovců, ale už ho nemají, museli ho nechat utratit, protože měl nádor na mozku ☹

no s tím vyvoláváním mi ještě nic neřekli, uvidíme co mi řeknou ve čtvrtek, ale dr mi řekl, že si myslí, že ve čtvrtek na KO už nepřijdu 😉

prosteja
26. říj 2009

BLAHU no HEHE tu psala, že je z toho trošku nervózní někdy, tak jsem ji chtěla uklidnit, že to tak mám taky..... 😉

prosteja
26. říj 2009

BLAHu taky se přidávám a chválím fotečky a fakt celej taťka 😉 a jinak jak to nakonec dopadlo s pejskem.... vím, že jste měli nějaký problémy a nevím už jak to dopadlo 😖

svoja
26. říj 2009

DObre rano,
tak nase dite se prestehovlo pod zebra a dela si tam misto, trochu to boli...asi si zaskacu na svihadle, abych ji trochu sklepala tam, kam patri 😀 😀 😀 😀 Jinak je to milacek, kope cely den 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

no holky Nelly,no zlobi furt holka jedna,ale alespon pri foceni poslouchala,ja uz z ni jsem nekdy na svestku,je tam spoustu problemu a ten hlavni je neposlusnost a to,ze kdyz zlobi a ma dostat na prdku,tak po nas vyjede,ze nechce,uvidime,snad se zklidni

monci je to vorisek

no holky a ta podoba,ja to manzovi rikam furt a on,ze to pry nevidi 😀 😀 😀

moncicak3
26. říj 2009

Svoji ahojík nastávající mamino 😎

blahovka.cz
26. říj 2009

ahoj svoji,dela misto 🙂 pockej az se rozhodne vyklidit prostory 😀

prosteja
26. říj 2009

dobré ráno SVOJI 😵 malá je cestovatelka 😀

BLAHU tak snad se to s pejskou zlepší 😉

moncicak3
26. říj 2009

Blahu tchánovci tak měli voříška, ale ty jsou nejlepší 😉 ale faktis je úplně stejná jak ten Bobik 🙂 ale myslím si, že Nelly se asi těžko smiřuje s tím, že není už miláčkem rodiny, snad jí to brzo přejde 😉
jsem zvědavá na Nelu co má moje mamka, jak přijme prcky do rodiny ona, ona je totiž taky miláček a rozmazlenec největší, kdyby jste viděly, co dělá na chlapy!!!!jakmile přijede třeba švára nebo můj manža, nikdo jinej ji nezajímá, rozvalí se na záda, roztáhne všechny nohy a nezajímá ji nikdo než chlapi 😀 😀 😀 ženská no......

blahovka.cz
26. říj 2009

jo prostejko,taky doufam,je to nekdy uz fakt tezky,jako ted uz vim,ze bYch to asi obratila,nejdriv mimi a pak pejsek,ale tak to se uz nevrati,ale porad beru,ze ji doznivaji hormony z kastrace,to je vec druha,tak uvidime co bude po vanocich

prosteja
26. říj 2009

BLAHU no uvidíte, každopádně je jasné, že na prvním místě je Ondrášek a pak až pejsek 😉

svoja
26. říj 2009

Asi budu rodit vrchem, Bara si nasla jinou cesticku 😀
Holky o kolik se zvetsi jeste brisko od toho 31tt a kolik kg mam ocekavat? Ja nevim totiz, kam jeste to brisko poroste, mam ho takovy napnuty, obcas se ani nemuzu nadechnout, citim, ze uz se me tam nic nevejde...zatim bez jedine strie(tuktuk), ale mam strach, ze jak ted jeste hodne poroste, tak to popraska, protoze uz nema kam.... 😖
Jinak to holeni...uz to zacina bejt docela prdel, moc si tam nevidim, tak to delam po pameti, nakukuju si tam ze stran, ruzne posouvam bricho...ale asi bude muset nastoupit manzel, protoze zarostlou me nechce ani on ani ja...pak me nestihnou oholit a Bara se tim pralesem neproklesti a co potom 😀 😀 A stejne jeto neprijemny ty chlupy 😖
BLAHU se prihlaste do polepsovny mazlicku 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

monci,jako ona maleho miluje,pusiti ji k nemu blizko,tak byho celeho olizala,coz ja ji zakazuju,protoze nemam rada,kdyz psi lezou lide do pusy,ale problem je v tom,ze ona byla vzdycky neposlusna,je temperamentni po jeji mamine,a ted je to proste horsi tim,ze se starame o maleho a kdyz ona zlobi (dela to co delala vzdycky),ale v kombinaci s malym to je uz hodne a clovek je z toho hotovej vic nez byl driv

nase Nellynka taky zboznuje chlapy,radosti je hryze do palcu 😀

amallie
26. říj 2009

ahoj holky, dobré ráno 😵

monci: ty jo, tak to už abys holila, neb se zdá, že už už 😉 proč by ti jako ale měli porod vyvolávat? kdy máš oficiální termín? prej to nechávají až deset dní po termínu

svoji: amálka je taky pod žebrama, má vybrané jedno místo vlevo a tam rejpe, že se až musím bolestí ohýbat 😖 a minule mi dala pěstí do močáku , že jsem si z toho až ustříkla do trenek 😀

svoja
26. říj 2009

MONCICICICICI a ty bolesti co mas, ty kontrakce jako...to je jako pri ms?? stopujes to nejak?

prosteja
26. říj 2009

SVOJI tak to ti neporadím, kam až bříško poroste, ale určo ještě poroste, máte před sebou ještě nějakou cestu 😅

s tím holením, taky jsem manžovi říkala, že bude pak muset nastoupit on, protože mě taky nemá rád zarostlou, tak se bude muset snažit 😀

svoja
26. říj 2009

BLAHU pekny fotky...je videt, ze uz to neni takovy to mimino ze jen lezi a spi, ale uz je s nim i prca...a me pripada, ze sis snad porodila klon sveho manzela...je vubec ten Ondra tvuj?? 😀 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

svoji na polepsovnu kouikam kazdej dil a hledam v tom rady i od nuki jsem si uz nechala poradit,ale je kastrovana a dokud se neuklidni hormony nebudem vedet vic

to vis Barca tlaci na plice a vsude mozne

pribirani,pisu za sebe,je to indivindi - za posledni mesice jsem pribrala nejvic a to asi 8-9kg z celkovych 13kg za tehu

svoja
26. říj 2009

AMAL ahoooj sem cetla jak te svadela ta mast z ryb...VYDRZ🙂 😀

verled
26. říj 2009

ahoj všem...

prosteja
26. říj 2009

BLAHU myslím že 13kg za celé těhu je super 😉

prosteja
26. říj 2009

ahooj AMAL a VER 😵 😵 😵

téda holky, co tady máte proti rybilce??? 😲

svoja
26. říj 2009

BLAHU jezisi to me nestras!!!! 😲 😲 Ja myslela, ze ted uz to bude tak 3-4 max 😅

cat79
26. říj 2009

Ahooj holky🙂
Dobré ranko všem🙂
Tak jsme si zase pospinkali.-)
Včera malej strašně kopal u superstar, nevim jestli se mu to líbilo nebo ne🙂)ale byla to prča, pak chytnul škytavku a pravidelně nadskakoval a si minutu, až jsem ho litovala🙂
Teď se akorát probouzí a protahuje🙂
Bude mi to strašně chybět ty pohyby, miluju je, i bříško mi bude chybět..ikdyž v 9. mesíci asi budu mluvit jinak🙂))
Dnes jdeme cvičit a pak na nákup a musím pracovat, je toho až až, ještě že je ve středu volno🙂))
Monči tak co, který den si tipneme?Středu??🙂))
Carcul v půl 3 na tebe budeme myslet🙂

Svoji my jdeme zítra, viď?Strašně se těšíme...

svoja
26. říj 2009

PROSTEJ ja jsem tady pred casem rekla, ze nic, co smrdi po rybach me nesmi pres prah 😅 U nas rybi mast neeebude...mam asi nejaky predsudky nebo co...miminko si predstavuju jak bude vonave a ne pachnout rybinou 😅 😀

VER bree rano kocko!!!!!

amallie
26. říj 2009

svoji: vydržím, zatím mám doma bepanthen 😉 jen jsem jako psala, jak je teda bepanthen 5x dražší........... no jo, ale za domácnost bez ryb to asi musí bejt 😀