Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
2. lis 2009

ja jsem blba prikrmy tam melo byt 😀 😀 😀 😀 no ono to jako veda vypada,mam z toho respekt,uvidime co bude,uz mam neco nakoupene,pozdeji chci varit sama,uvidime jak to pujde s lzickou,uz mam obejdenane vetsi lahvicky,protozne nam zase stoupne obsah mlicka

nuki
2. lis 2009

tak konečně už můžu Moničce moc pogratulovat, že už to obě holky hezky zvládly..🙂))) hodně štěstíčka a zdravíčka oběma..🙂))

prosteja
2. lis 2009

já si říkala BLAHU, že by to byla fakt velká alchymie 😀 ...... nebooj, to zmáknete 😉

blahovka.cz
2. lis 2009

tak malej mi tu blikal ocickala,tak jsem ho sla ulozit,je uplne utahanej 😀

je ahojky nuki!!!ja tu nebyla o vikendu,tak co prisla teta jedna cervena,nebo ne??

protejko to jo,jsem zvedava jak mu bude chutnat 😀 😀 😀

prosteja
2. lis 2009

ahoooj NUKI 😵 😵 tak jak??????

BLAHU chutnat mu určo bude, od mámy, to je jasný ne? 😉

nuki
2. lis 2009

Prostej: tak mrcha nedorazila, aspon zatím, ale na testu taky nic..:( tak asi zase nic...

blahovka.cz
2. lis 2009

fuuuj holky tam leje jako z konve,to mam radost,ze budemem muset s plastenkou,ja s ni tak nerada chodim,ke vsemu tam jsou jen dva stupne,no hnus ten listopat 😒

nuki
2. lis 2009

ikdyž naděje umírá poslední, já vím..🙂

blahovka.cz
2. lis 2009

nuki drzime ti pesti,dokud nedorazi je nadeje 😀 😀 😀 😀

prosteja
2. lis 2009

NUKI tak držím seč můžu..... dobré znamení je, že mrcha ještě nedorazila... mohla jsi mít posunutou ovulku a proto se na testu ještě nic neukázalo 😉

BLAHU to počasí je hnus, souhlasím.... tady naštěstí neprší, ještě toho trochu 😖

nuki
2. lis 2009

Blahu, prostej...to si taky říkám..🙂))

nuki
2. lis 2009

moc díky všem..🙂))

prosteja
2. lis 2009

NUKI nemáš vůbec zač.... a mrcha měla dorazila o víkendu že? myslím v neděli? noooo tak to jsem zvědavá, jestli tě jen napíná, nebo tě už napíná někdo jiný 😀 mooooc držím paluchy 😵

nuki
2. lis 2009

Prostej: no tak to by mě taky zajímalo..🙂))

prosteja
2. lis 2009

neboooj NUKI ono se to brzo rozlouskne... a jak se cítíš? nějaké příznaky chystající se mrchy???

blahovka.cz
2. lis 2009

no doufam,ze bude alespon trochu dobry pocasi ve ctvrtek az pojedeme do prahy,no manza me jeste "potesil" informaci,ze asi budeme muset dat pryc auto,protoze mame vysokou pojistku a zacina byt dost poruchovy,takze jen zere penize a ty pri matersky neni kdy brat,je tu par moznosti,dat ho pryc a pouzivat obcas starickyho firemniho favorita a nadelsi cesty si pujcit auto od tatku,nebo se zkusit juknout na auta,dat nase protiuctem a tatka by nam prej platil na pul splatky s tchanem(ikdyz ten to jeste nevi) a my jim to splatili az se vratim do prace,ale musime se jeste s manzou dohodnout

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

Nuki držím palečky ať ta mrcha jedna už nepříjde 😉 😵 😵
Blahu my zase budeme vyměňovat sklo na autě prá to stojí 5500 Kč mě asi klepne zrovna teď před Vánocema ☹

amallie
2. lis 2009

Ahoj holky 😵

Ty jo, Nuki, tak to držím pěsti teda!!!!

A zachvátila mě panika, teď jsem na řadě já 😲 😲 😲 Dneska si teda asi připravím už tu tašku do porodky, se mi do toho nechtělo, ale teda, už by to asi chtělo.......

A zítra jdu na Vinohrady na nějakej rychlokurz k porodu, za 400 dvě hodiny mi něco řeknou.......

prosteja
2. lis 2009

BLAHU tak to je nemilé..... ☹

mě taky asi holky klepne, nám došlo vyúčtování za elektřinu 😲 teď jak jsme byli doma, tak jsme pořád měřili, jestli je to fakt možný, protože zálohy nemalý a ještě máme 5000,- nedoplatek 😲

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

Amal nenervuj se zbytečně 😉 Ty í ještě nemáš zbalenou? Já jsme si jí taky balila pozdě 😀

blahovka.cz
2. lis 2009

no peti vanoce budou u nas jen o rodine spis nez o darkach,mame limit 250kc na kazdeho,driv to bylo 500,ale tak hlavne,ze budeme spolu jako rodina,ty skla jsou pekne drahy,nam se ted rozbil alternator a ten pres stoji 5000kc,tak masnza uvazuje,ze uz to prodame,dokud za to dostaneme alespon 25tis.

prosteja
2. lis 2009

ahooj AMAL 😵 no za chvíli tu bude další mimi 😀 😵

BLAHU s vánocema jsme na tom podobně, ale nějak to neřeším 😉

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

blahu jestli se vám auto kazí tak ho raděi fakt prodejte a kupte jiné

Prostej jj všechno je tak drahé ]-
Já teď klesnu taky o celkem dost peněz , takže budeme teď chudí občané 😖

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

Čekám na Vítečka až se vzbudí ať ho můžu nakoit a jedeme k tomu Dr

prosteja
2. lis 2009

PETUL no ta elektrika mě fakt dorazila 😲 ..... máme úplně nové spotřebiče, nikde zbytečně nesvítíme a když si představím, že ta spotřeba elektřiny ještě stoupne až budu s prťouskem doma a budu často vařit a prát, tak mě omývají už teď 😖

nuki
2. lis 2009

Blahu: tak to není nejlepší zpráva, ale vždycky to jde nějak udělat..🙂 bude líp..🙂

Amal: no vidíš, tak se námpomalu připrav..🙂) hezky si užij rychlokurz..🙂)

Všem díky za palečky a budu hlásit změny.🙂)
ani mě nějak břicho nebolí..nebo tak...tak nevím..🙂

cat79
2. lis 2009

Dobré ranko!!
Mončoooo!Gratulace!!Tak ať je Terezka zdravá a krásná po mamince a ať vám dělá jenom radost!!!!!!
52cm, to je teda kus ženský🙂)))

Carcul tak jste vybraly Sofinku, krásný jméno, fakt, mooc se mi líbí!!!

blahovka.cz
2. lis 2009

ahojky amalko,tak ja jsem na to stejne jako peta,a balila jsem neco malinko asi zacatkem devatyho mesice a pak az pred nastupem do porodky v tom 38tt 😀

fakt prostejko??my platili skoro 1000 taky nedoplatek za el.,ale my meli v koupelne na garsonce bodove stela a ty zerou hodne

prosteja
2. lis 2009

BLAHU no hlavně když jsem si propočítala spotřebu průměrnou na měsíc za loňské vyúčtování a tu průměrnou za letošní, tak mi to vůbec nesedí 😖 nic dalšího jsme nekoupili a spotřeba nám vzrostla víc jak o třetinu, tak zkoumáme, čím to může být 😖

dobré ránko CAT 😵

amallie
2. lis 2009

Peti: no nemám, vždyť mám rodit až za měsíc......... jsem si říkala. Ale dnes to udělám, vážně 😉

Blahu: být spolu je nejdůležitější, dárky jsou stejně taková "nadstavba", Vánoce jsou hlavně o pohodě. A vy jste si už v létě pořídili dárek největší, takže .... 😵 😵 😵

Prostej: a kolik máte ty zálohy? Já mám vyzkoušeno, že minimálně 1000 měsíčně se spotřebuje elektrika, ať šetříš, jak šetříš, pokud máš elektrické vaření ovšem. A nepřijde mi to dramatický. Pronajímám byt, nájemník je tam tak 5 dní v měsíci maximálně, někdy ani to ne a stojí to 500 měsíčně vždycky. A to nesvítí, nevaří, nepeče...........