Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
4. lis 2009

příznaky a čárka nikde...:(

nuki
4. lis 2009

Prostej: budeme se těšit na další foto..🙂

nuki
4. lis 2009

Prostej: papa🙂

nuki
4. lis 2009

tak už taky pádím..papa..🙂

amallie
4. lis 2009

nuki: moc ti to přeju, jen se an to prosím neupni, já takhle měla příznaky a pak MS a byla jsem z toho dost přešlá........... a pak zase naopak jsem příznaky neměla a čárky ano!!!

prostej: já cizí miminka nechovám, nepusinkuju........... jen pohladím po ručičce nebo případně po tvářičce

jo a teď zrovna jsem tu měla kámošku s Firkonem a vypadá dobře 😉 Já bych teda hlasovala pro teutonii, to byla láska na první pohled, ale ten firkon jako dobrej 😉

svoja
4. lis 2009

amal tvrdne nebo tvrdlo ti bricho?

hypo
4. lis 2009

svoja - ja mam trvde bricho kazdou chvilku..... pracuje tak deloha, pro amalku to je pry masaz, ta se ma 🙂

amallie
4. lis 2009

svoji: mně netvrdne ani netvrdlo, ale prej je to normální

svoja
4. lis 2009

aha...no diky...ja mam HYPO taky tvrde bricho kazdou chvilku...dr rikal, ze kdyz to neni vic jak 10krat za den a nema to vliv na cipek(coz pozna jen on), tak je to ok...ale cim je bricho vetsi, tim je to neprijemnejsi....
AMAL se mas🙂 😉
...jen me zajimalo, jak to mate...

hypo
4. lis 2009

presne tak, jsem to ze zacatku pocitala ale nepresahla jsem 8x za den ted uz to ani nepocitam 🙂

amallie
4. lis 2009

svoji: zas aspoň budeš zvyklá, až to fakt začne 😉

já jdu zítra do poradny, jsem zvědavá, co s etam dozvím, jak to s námi vypadá.........

amallie
4. lis 2009

tak jsem přidala pupíno

svoja
4. lis 2009

HYPO ja to mela chvili i pres, tak me dr napsal magnezko...ale mela jsem po nem lehke zazivaci potize 😎 ...tak me napsal jine a to jsem mela zase opacne potize 😅 ....tak jsem se na to vyprdla a neberu nic...cipek je pry ok...uz to nepocitam, i kdyz se to mozna nekdy k te desitce blizi....ale nestresuju se tim

AMAL no prave abych si pak nerikala...ze to nic neni...hahaaaa...je, ty se mas...to budou novinky🙂 Ja tam chodim rada...

svoja
4. lis 2009

jeeee, amal, tobe to slusi!!!!!!

hypo
4. lis 2009

ja mela magnezko jen chvilku ale mela jasem po nem krece v lytku 🙂 tak mi je vysadila a dostala jsem zelezo.... tak bastim zelezo
me se zda ze ted to tvrdnuti mam mene a mene...... uz to neni tak hrozny jako kolem 29tt

hypo
4. lis 2009

jinak tem stahum delohy se rika Braxton-Hicksovy kontrakce ....... 😉

zuza12
4. lis 2009

PRO PROSTEJU :o)
- nazdárek. No, já bych asi taky něco takového potřebovala. Menstr.se mi opožďuje o 3 týdny-je to děs, když je to takové nepravidelné. Asi si taky zajdu na gyndu a poprosím o nějaké tabletky-moc děkuji za odpověď. Hezký večer

zuza12
4. lis 2009

Pro blahovka:
Ahojky :o) no tak honem honem.Sděl mi nějaké rady :o) takovou rychlovku bych taky chtěla - abych už měla KONEČNĚ // čárky :o) děkuji papa

zuza12
4. lis 2009

PRO VERLED
Nazdárek :o) děkuji za odpověď. Jojo, vím, že to není nijaká zázračná doba-že se snažíme takovou krátkou dobu. Každý organismus to zvládá asi jinak.Kamarádka otěhotněla hned po vysazení antikoncepce a druhá kámoška zase asi po 7měsících...Asi to nechat zatím tak a uvidíme co se bude dít do roka :o) pa a měj se hezky

luciebx
4. lis 2009

holky chci se zeptat jak se bezpecny sex behem tehu?

zuza12
4. lis 2009

nuki: Děkuji za přijetí....je tady fajn... :o))

svoja
4. lis 2009

hypo no dokonce se to jmenuje nejak...ty jsi ale vzdelana🙂 a tadyto tvrdnuti-kontrakce jsou i pred porodem...? akorat ze to pri tom jeste boli?

LUCI jo, prej jo....teda, pokud to nejsou nejaky strasny zvireciny 😎 😎 zalezi jak se cejtis...

luciebx
4. lis 2009

zvireciny 😀 😀 to zase ne-e...

zuza12
4. lis 2009

SVOJA
- moc děkuji za tááák rozsáhlý výklad :o) no než abych měla potratit, tak raději ať se mé tělo nejdříve dá dokupy, a pak už se mimčo pěkně zdravě zavrtá 🙂

svoja
4. lis 2009

zuzi na potrat vubec nemysli, to uplne pust z hlavy...muzes klidne otehu hned po vysazeni, ale klidne taky rok po....telo to samo pozna....kdyz neco neni v poradku, telo to pozna a zaridi se podle toho...ale na to snazilky nemaji myslet🙂 😉

amallie
4. lis 2009

holky, není nijak vědecky dokázaný, že by snad otěhu ihned po vysazení HA mohlo vést k potratu, to jsou spíš náhody

svoji: já tam tedy ráda nechodím, neb za prvé nemám ráda vyšetření a teď už je mi až nepříjemný a pak nemám ráda poradnu u sestry, páč mám potíže s tou váhou, dokonce mi to dvakrát podtrhla v těhu průkazce a vždycky je u toho komentář 😖

monitor je dobrej, to jo, to slyším amálku "naživo"

cat79
4. lis 2009

Ahooj holky ,dneska to byl mazec, od 10 jsem byla venku a vyřizovala azařizovala a tak🙂)a ten slejvák do toho..no šílený🙂)
Ake autíčka jsou polepená, je to hezké, ale teda v dešti přez to není moc vidět☹(((do prčic☹((

No jinak hlásím 12kg nahoře..haha, jo a Carcul já koukala do průkajdy a ve 25tt jsem měla taky už těch 8 nahoře🙂)takže asi tak🙂
Brali nám krev, čípek zavřenej a pevnej, ale malej pořád hlavičkou nahoru, takže za 2 týdny jdeme znova🙂)no alespoň budeme pod kontrolou.
papír na mateřskou máme taky.-)))

Co tady nového?Já dostala od mamky brindáčky a koupila modré albíčko pro prcíčka🙂))

amallie
4. lis 2009

cat: není to ještě brzy řešit? miminka se točí až do porodu, ideálně 38tt

svoja
4. lis 2009

No ja si prave nemyslim, ze brzke otehotneni po vysazeni znamena potrat, to jsou povidacky. Naopak po vysazeni je nejvetsi pravdepodobnost otehotnet....uz jsem to tady nekde psala.

AMAL jezisi to je slepice ta sestra 🙄

CAT ahooooj tak dobry v poradne...a neboj, Denisek se otoci, ma jeste cas 😉

amallie
4. lis 2009

Svoji: ona je hodná jako, ale prostě mi to není příjemný 😖 i že o tom musím přemýšlet........ ale co, mám už pár dní do porodu a pak bude klid 😉

50% těhotenství končí potratem, to je jedinej fakt, ale HA a tak na to nemá vliv, je to příroda 😉