Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
5. lis 2009

LUCI ahaaa, ja myslela, ze jste oba cesi...tak to potom jo. ale stejne jsi dobra. ja byla v anglii dvakrat a strasne se me tam libilo...fakt moc. ale takova odvaha, abych zacala zit v jine zemi nejsem. ale zas kdyz mas muza anglicana, tak to chapu, laska je laska 😉

prosteja
5. lis 2009

SVOJI no není vůbec zač 😀 už jsem tu několikrát psala, každá těhulka je krásná a moc jí to sluší a já všechny bříška obdivuju 😉

LUCI tak zítra budu držet palec.... jen je všechno ještě strašně moc na začátku, tak se netěšte na nějaký extra fotky 😅 ..... tě jako nechci nějak zklamávat nebo něco, spíš tě na to připravit, že nebude nic moc vidět, maximálně nějaká bublinka 😉

luciebx
5. lis 2009

jj laska je laska.. ja sem spise utekla hihi... nasla sem si pritele anglicana.. ale vydrzelo to tak rok.. no a ja se rozhodla zustat za rok sem si nasla kamarady novy podnajem a novou praci takze sem tu zustala a nedokazu si prectavit odsud odejit.. kdykoliv sem doma tak me dostavaji ty nase urady.. jako ceska posta.. a banky a tak.. no pripadne me to dost silene nikdy mi to tak neprislo.. ale kdyz vidim jak je tu vse jednoduche vsude staci jen zavolat nikam nemusim letet osobne tak se mi uplne ulevilo.. doma sem byla na 14 dni a kazdej den sem musela nekam osobne .. jak u blaznu....

svoja
5. lis 2009

LUCI obcas jsem mela takove myslenky...zacit jinde znovu. jednu dobu to byl i muj sen - zrovna ta anglie, ale asi bych to nikdy nezrealizovala...jsem posera trochu 😅

PROSTEJ no vsak...uz to tolik neresim, i kdyz teda brisko porad porovnavam s ostatnima 😅

luciebx
5. lis 2009

ja vim ze tam asi nic neuvidime ja tam vetsinou stejne nic nevidim hihi.. takze hlavne ze tam bude ta bublinka a to mi staci.. .vsak bublinkou to zacina ne? 🙂 😉

prosteja
5. lis 2009

jsem na tom podobně jako SVOJA, asi trochu posera, nebo ne takovej dobrodruh 😀 ...... a když vidím fotky od bratránka z Anglie, tak se klepu zimou a obdivuju LUCI, já bych tam to počasí asi nedala 😀

SVOJI já taky bříško porovnávám s ostatníma, jako jestli jsem průměr nebo ho mám velký nebo malý 😀 ale zjišťuju, že je to fakt různý.... spíš se teď snažím odhadnout, co tam schovávám 😅

luciebx
5. lis 2009

svoja: vis co ono je to jednoduche.. v kazdem meste jsou cesi a to jako vazne v kazdem.. jen u nas je nas kupa cecho slovaku..no s polakama se moc nebavime pac oni jsou tu pro vsechny trosku jako spina .. no ale oni se tak i chovaji takze si to zaslouzi.. ne vsichni ale vetsina... ja kdybych se musela vratit domu tak to uz by musel byt poradny duvod ze me ta anglie nastvala.. zatim se to nestalo.. spise se mi tu zadarilo se zasnoubit a byt poprve tehu... takze anglie u me zatim vitezi 😀

luciebx
5. lis 2009

prosteja: vis co .. jako to pocasi jak kdy a jak kde.. .ja sem primo v centru kousek od oxfordu a mela sem tu kamaradku v dubnu a normalne sme se opalovali.. leto je tu taky krasny.. sice ne 30citky jak u nas ale da se to... aspon nam tu duchodci nesmrdi v mestske doprave haha... no a zima.. aspon neni kosa .. hold tu vice prsi no.. ale da se na to zvyknout.. .

prosteja
5. lis 2009

LUCI no u nás to začalo dutinkou malinkou, můžeš mrknout na fotky: http://prosteja.rajce.idnes.cz/ s tím, že nám doktor řekl, že v té dutince by mělo být časem naše miminko a to bude teprve odpich.... pak už to bublinka nebyla, ale byl to spíš flíček s tlukoucím srdíčkem 😀 ... a neboooj, doktor ti určo všechno popíše 😉

luciebx
5. lis 2009

no koukam ze tam mas fotecku akorad v 5 tt coz sem asi ja.. mozna mene.. nevime.. no takze tam fakt je takovej flek jen hihi

svoja
5. lis 2009

LUCI 😵 😵 😵 😵 a co vasi na to? my jsme treba na sebe strasne fixovani, nejsem si jista, jak bych nesla to odlouceni....jak casto jezdis sem?

luciebx
5. lis 2009

no nasi jsou ok.. nasi jsou rozvedeni mamka ma novyho pritele... no ale volam si s mamkou skoro kazdy den pres skype... no a domu jezdim skoro kazde 3-4 mesice... no a mamka vzdycky kazdy leto dorazi na tyden.. takze jako ok... ja sem zila pred odjezdem do anglie v brne takze sem domu jezdila taky tak nejak...

luciebx
5. lis 2009

holky chci se zeptat co to znamena jak pisete treba 21tt + 3 a tak.. co to je.. to vim ze 21 tyden tehu ale to dalsi cislo?

prosteja
5. lis 2009

LUCI zvyknout se dá na všechno 😀 ......

jinak ta první fotečka je prázdná dutinka z pátého týdne.... podle menstruace jsem měla být já už 6. týden, ale podle utz jsem se dozvěděli, že mimi trošku pozadu 😉

a s mamkou se vidíš skoro častěji než já a to my jsme od sebe jen 200 km 😀 ......

a ty čísla, když jsem 21tt+3 tak to znamená, že jsem ve 22. týdnu 😉

luciebx
5. lis 2009

tak ted sem jelen.. takze kdyz mam 5 tt plus nejaky cislo tak jsem jako ze v 6 tt? 😅

svoja
5. lis 2009

LUCI aha, takze u tebe zadna velka zmena....tak tim lip

ty cisla...napr. 21+3 (21 je 21tydnu a 3 jsou dny-takze to znamena, ze je to tehotenstvi "stare" 21tydnu a 3dny a je to uz 22. tyden, protoze po 21 je 22 a uz plyne ten dalsi jakoby)

luciebx
5. lis 2009

ahaaaaaaaaaaa tak ted uz to chapu.. to je super... no mamka mi rika.. no kazdy den budes o neco tezsi.. treba 5 deka haha.. si delala srandu a pry kdyz nepujdes na velkou tak i o 10 hahaha... no ji rikam tak diky..

prosteja
5. lis 2009

LUCI no přesně tak...... prostě 5tt+0 by měl být poslední den 5. týdne a 5tt+1 je už první den 6. týdne.... aspoň tak to chápu já 😅 ....... a počítáno od data poslední ms, případně ti to pak upraví doktor podle utz, kdyby jste se moc lišili 😉

luciebx
5. lis 2009

tak to jo.. tak uz to vim.. sem nad tim vcera premyslela co ty cisla muzou znamenat... no nic holky jdu si dat neco k jidlu a pak valim do mesta.. se mejte a ja se opet prihlasim za par hodin... papa

svoja
5. lis 2009

Luci pacek

prosteja
5. lis 2009

LUCI papa 😵

hehena
autor
5. lis 2009

ajoooooooooooj 🙂

dneska pouští MONCI a Terezku domůůůů 🙂)) 😵 😵 😵

amallie
5. lis 2009

ahoj holky, tak mě dneska vyřídili v poradně 😖

mám nějakou gestozu, tak se ceka do zitra na vysledky krve a kdyz budou blbe, tak budem muset jit do nemocnice 😖 😖

prosteja
5. lis 2009

ahoooj HEHE 😵 vidím, že máš stejný myšlenky jako já 😀

ahooj AMAL 😵 ježiš co to je.... budu držet palec, aby to bylo ok a nemusely jste s Amálkou do nemocnice

amallie
5. lis 2009

no, co jsem si o tom přečetla, tak nic moc, takže radši čekám do zítra a uvidíme.......... děti se prej roděj císařem, hrozí předčasné odloučení placenty, ohrožení matky i plodu............. no jako lahůdka, radši nemyslet 😖

prosteja
5. lis 2009

AMAL aha.... tak doufám, že to bude ok, do žádné nemocnice nepůjdete a narodíte se pěkně přirozeně a krásně v termínu 😉 .... to jsou blbý slova útěchy, já vím, ale držííím fakt všechno co mám....... snad to bude dobrý...... a zítra se teda dozvíš jesti nemocnice nebo jestli je to dobrý jo? 😉

hehena
autor
5. lis 2009

jéje AMALLI taky držím moc palce, ať je to v pořádku!!!!!!!!! 😨

amallie
5. lis 2009

jojo, zítra se dozvíme, co a jak........ páč tahle nemoc má příznaky otoky, velkej nárůst váhy, vysokej tlak a bílkovina v moči no a tu já nemám, jinak zbytek jo........ zas jsem měla o dvě kila vícem, než před týdnem a do toho ten zbytek 😖 tak mě poslali ještě na krev, aby se vidělo, původně teda posílali do nemocnice hned, ale jsem se šprajcla, v motole je teď zavřenej porodní sál a monitor byl dobrej, tak nechcíííííí

prosteja
5. lis 2009

HEHE mrkala jsem ti na břuško, mi přijde, že je pořád stejný 😅 a moooc hezký 😵

prosteja
5. lis 2009

AMAL tak uvidíš zítra teda..... snad se to nepotvrdí 😔