Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
5. lis 2009

jj SVOJI jestli nepořídím nic v KIK, tak jdu do Cherokee a nakoupím 🙂)) některý ty modrý mikiny a svetříky... nebo tmavě zelený mikinky... no slintala jsem to jo... ty ceny už se mi tedy moc nelíbily, ale nenadělám nic 🙂)) 😀

hehena
autor
5. lis 2009

jéje no... musím se objednat na 4D 😲 😲 😲

prosteja
5. lis 2009

HEHE já byla teda včera v tom KIK nadšená hlavně z klučičích věcí 😉 ..... měli tam i úžasný mikiny a kaťata..... jen jsem u všeho nemrkala na cenu, plošný slevy tam teď nejsou, ale nakoupit se dá 😉

prosteja
5. lis 2009

HEHE 😀

svoja
5. lis 2009

PROSTEJ kdyz jim reknete predem, ze to nechcete vedet, tak tam ani nebudou zajizdet....jen to chce nahlasit!!!!

HEHE no ale vyhoda je, ze tam casto zlevnujou v tom cherokee

prosteja
5. lis 2009

SVOJI no doktor to ví.... 😀 už u nás má puntík 😀 ..... a ještě mu to pro jistotu připomenu 😀

hehena
autor
5. lis 2009

PROSTEJ takže ceny ti přídou srovnatelný jako v Cherokee??

SVOJI já jsem ještě v tescu na ty slevy čoveče nenarazila, ale teď je to taky tím, že tu tesco nemáme... takže jedem jen občasně...

prosteja
5. lis 2009

HEHE ten KIK? jo to určitě..... jako někdy tam na něco narazím a říkám, že to je hrozně drahý, že mi to přijde až moc... a z toho tam jdu a úplně super ceny....... ještě levnější než Cherokee 😉

jinak když bys mrkla ke mě na rajče do výbavy, tak přímo z toho KIK mám:
- ten hnědý teplý overálek
- modré zavinovací bodyčko
- ty 3 trička hned po tom (ve větší velikosti)
- bodyčka s dlouhým rukávem (jsou vyfocená 3 hned myslím za tou chlupatou kombinézkou)
- chlupatý zimní pytel
- ty punčocháčky ze včerejška a ručník

a jinak za to za všechno jsem dala cca: 700 - 900,- fakt nevím úplně přesně, kupovala jsem to postupně 😉

svoja
5. lis 2009

no my mame tesco blizko, chodime tam nakupovat hooodne casto a prijde me, ze tam zlevnujou tak nejak prubezne....porad tam je neco zlevneneho a porad tam je neco noveho....

prosteja
5. lis 2009

SVOJI tak to máte super, když máte Tesco blízko... já jsem na tom podobně jako HEHE, do Tesca běžně nejezdím, takže tam na ty slevy ani narazit nemůžu..... 😉 takže spíš když mám tip 😉

hehena
autor
5. lis 2009

PROSTEJ zrovna je to rajče nějaký zaseklý :(((

prosteja
5. lis 2009

HEHE mě jede ☹

hehena
autor
5. lis 2009

huš jsem to dohledala... tak zavinovcí body i zavinovací trička jsou super... příde mi to dost praktický, hlavně v těch začátcích, kdy moc maminka neumí ještě s mimčem manipulovat...

a jinak asi pořídím stejnou přebalovací podložku jako ty.. 🙂

jen teda ještě řeším tu komodu pro dítě, nemáme moc úložnýho prostoru, tak něco asi budeme potřebovat...
holky kolik jste toho těma miminčíma hadříkama zaplnily?

prosteja
5. lis 2009

HEHE jj, taky mi ty zavinovací bodynka přijdou docela praktický 😉 ..... a třeba na bodyčka jsem tam včera viděla slev dost... jen já už mám bodyček dost, takže po tom až tak nekoukám 😀

jinak já jsem teda mimi uvolnila naši skříň, je to klasická dvoudveřová, s tím, že tu jednu část má na věšení... takže jsem uvolnila zatím jen tu jednu část a ta má do půlky police a pak 3 šuplíky... a zatím to mám zaplněný asi z půlky teda 😉

hehena
autor
5. lis 2009

hm hm... tak my už máme všechno zaplněný... je tu jen jedna vestavěná škříň a pak máme naše dvě komody... v tý vestavěný skříni jsou i batohy a ručníky, takže místa v podstatě fakt málo... pak máme ještě naší skřín dole, ale tu jsme chtěli prodat, aby tady bylo víc místa pro dítě... bo sem nedám ani postýlku... možná, že košík by se sem vlezl, ale co pak to netuším...

svoja
5. lis 2009

hehe dost🙂

hehena
autor
5. lis 2009

a ta vestavěná skříň moc velká není no... v jedný části police, druhá část na zvěšení, mám tam vlastně ještě deky a ložní prádlo, takže fakt nic moc tady... ☹

prosteja
5. lis 2009

HEHE tak já jsem šťastná za naši šatnu, protože tam jsem nastrkala všechny naše věci, i když některý jen provizorně a skříň mohla uvolnit pro mimi, i když ještě ne celou 😉 tak koupíte komodu no nebo skříň nějakou 😉

prosteja
5. lis 2009

HEHE tak to moc úložnýho prostoru teda nemáš 😖 ..... já jsem fakt ráda, že mám velký věšák v šatně, ještě budu jeden dokupovat abych oddělila moje a manžovo oblečení... no a pak tam mám police, kde mám všechny ručníky a ložní prádlo a tak.... a pak ještě provizorní takový lagricový policový systém, kde mám jen trička a svetříky a nějaký hady na doma.... manža ještě zabírá půlku té skříně se svýma věcma, ale to taky chci časem vyklidit....... ale fakt za tu šatnu děkuju bohu 😀 nebo spíš staviteli... zavřeš to, nepráší se tam, paráda 😉 jo jinak teda máme ještě v ložnici dvě takové malé komody, tam mám spodní prádlo, ponožky a pyžama... 😉

svoja
5. lis 2009

hehe to je pech teda...a co nechat udelat nejakou vestavenou jeste nekam, ale zas vy se urco jeste budete treba stehovat...to by byla skoda tam nechat, ze?...

hehena
autor
5. lis 2009

SVOJI ono to nende... nahoře jsou zkosený stropy právě... jediný místo tam využili na tu skříň... jinak vlastně jediný co můžeme koupit je ta komoda 🙂) no nějak mi to nedošlo, když jsme se stěhovali.. tu naší skříň právě můžeme dát jen dolů, a to je ještě taková uzounká, takže taky žádnej zázrak no 🙂))
no nějak to zkusím vymyslit 🙂

svoja
5. lis 2009

my mame v loznici skoro pres celou stenu naproti postelim tu skrin, kterou nam tak krasne udelal ten nejmenovany talentovany truhlar...tam mame nase veci...dost pohodlne teda....pak mame vestavenou na chodbe-tu mam za zady kdyz fotim bricho a tam mame takovy provozni veci ruzny...a male jsme koupili tu velkou skrin jak mam v albu (ty dve postranni casti jsou na zaveseni a ty dve prostredni s tim zrcadlem jsou police-na obrazku to je jinak)...mam tam zatim vsechny jeji veci, obleceni rozrovnane, ale myslim, ze by se to veslo do mensi pohodlne taky...ovsem do komody teda asi nee

svoja
5. lis 2009

me se ty uzky skrine hrozne libej 😵 😵 😵

amallie
5. lis 2009

holky, ja mam otekle i paraty 😲 😲 😲

prosteja
5. lis 2009

AMAL..... 😖 to asi není dobrý..... ☹

svoja
5. lis 2009

hehe tak si muzes dat ty veci k nam, ja ti je uschovam 😀 😀 😀

heled ale ja myslim, ze do te komody se leccos vejde, kdyz toho nebudes mit nejak prehnane moc a budes tam davat jen treba aktualni veci, to se vejde...a ty neaktualni /jine velikosti, jine rocni obdobi) dat jinam...nejake ulozne boxy nebo ty pytle vysavaci vakuovy...

svoja
5. lis 2009

AMAL tak jako tekani je v tomhle stadiu normalni...otazka je, do jake miry....mas to nejak vic nez co videl dr?

prosteja
5. lis 2009

taky myslím, že do komody leccos narveš a zbytek můžeš řešit, jak píše SVOJA.... prostě ty neaktuální věci někam do úložných boxů.... 😉

hehena
autor
5. lis 2009

já proti úzký skříni nic moc nemám, ale taky tam toho moc nedáš.... no veliká skříň v ložnici, to je sen... no tak snad v příštím životě no 🙂)) nebo v příštím nájmu? nebo už ve vlastním? .... i když asi těžko, když se EU chystá dovolit jen 40% hypotéky... to na bydlení nikdy neušetříme 🙂))) takže smůůůlec půlec...

AMALL tak já nevím holka... nechceš přece jen radši jít do tý nemocnice?

amallie
5. lis 2009

no právě to mám víc 😲 😲 😲

ale což, počkám do zítra