Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
19. lis 2009

AMALLI dej odkaz na externí 🙂

carculka
19. lis 2009

holky,na jiny diskuzi,psala holcina ze ji manzilek rikal(podotykam je ve 23tt)a ma maly brisko na ty tydny..milacku,brisko uz ti moc neporoste vid 😀 😀 😀 takze jako nevim co si musi myslet ten muj chlap

vodnice
19. lis 2009

ano jsem nováček heheno, tak právě zjišťuji o čem se bavíte

hehena
autor
19. lis 2009

fuj PROSTEJ radši nemluv o dálnici s mimoušem... to mě asi klepne pepka jen vyjedem :(((

cat79
19. lis 2009

..holky já tomu bříšku 40+0 nevěřím...to je ňáká blbost, ne????takový jsem měla na začátku.-))hihihi

Zdarec Vodnice🙂)
Holky po porodu to vypotíme a vykojíme a vykočárkujem.-)))nebojte!!
Tak už nepapejte to sladký, je to stejně na nic, jsou to jen cukry, víc si mimi vezme z ovoce a zeleniny než z čokošky....a budete shazovat o 1-2kg míŇ🙂))

vodnice
19. lis 2009

jak tak zjišťuji tak jste všechny těhotné, nebo je tu i někdo kdo se snaží a nejde mu to?

hehena
autor
19. lis 2009

VODNICE tak bavíme se furt o něčem, teď o autosedačkách s bází nebo bez, nebo s isofixem, pak o přibírání a striích 🙂)) o velikosti našich břuchůůůů 🙂 a tak dále... o chlapech, o výbavě, o porodech.... 😉 😵
se to mění jako počasí 🙂))

prosteja
19. lis 2009

zdravím VODNICE 😵

HEHE no on má tchán příští rok v srpnu 60 a moje mamka 50 let..... a tchán to chce slavit na konci června, že to spojí zrovna s tetou, která má taky narozky v létě...... a ptali se nás, jestli bychom jako na konci června případně na začátku července už s prckem přijeli.... tak jsme řekli, že když budeme ok a nic nám v tom nebude bránit, tak že to jo, ale že to teda bude naše první návštěva s miminkem.... do té doby na dálnici ani ránu 😀 😀 😀

hehena
autor
19. lis 2009

CARCUL mě dneska taky manža řekl, že už mám pořááádný bendžo 🙂) 😅 😅 😅 ale tak nebyl u toho zděšenej, tak je to dobrý 🙂 😀

hehena
autor
19. lis 2009

VODNICE tady už jsme většinou všechny těhule... ale i tak sem chodí občas snažilky. je jich prostě čím dál míň, bo se tu těhulí o sto šest 🙂
jenže my těhule jsme se nějak nebyly schopný přesunout na těhu diskusi.... právě kvůli tomu, že když jsem se snažila o těhu já, tak jsme nechtěli s těhulkama ztratit kontakt, tak tu zůstaly...

carculka
19. lis 2009

cat..mazec vid...no taky bych brala,ale coz...se holcina ma...ale jsou holky ktery briska skoro nemaj...

holky..jak planujete dodrzovat sestinedeli a taak..a jestli pak uz budete vsude chodit normalne jako driv nebo ete pred koncem sestinedeli a nebo az nakou dobu po( jako uz normalni akcni zivot s mimi)

svoja
19. lis 2009

😀 AMAL a chce se ti chodit ven? me totiz vubec 😀 😀

Holky a kdyz jdu ven, tak ty sileny tukovy polstare na bocich a prdeli mam strasne studeny a dlouho potom co dojdu domu tak taky....se to neprokrvuje a nezahriva uz asi...

amallie
19. lis 2009

hehe: nemám odkaz, dovezla jsem to zvenku, je to takový buď na suchej zip, nebo našívací, nebo obtáčecí a jde to dát na cokoliv, klidně pak dětem na oblečení, nebo na tašku, úplně obyč věc

jsou lidi, který nemají elastickou kůži, jinej zas nemá něco jinýho

cat: hm.............. jenže takovej banánek v čokoládě a paprika, to se nedá srovnat!!!!!

jo a někdo má břicho malé, kamarádka nastupovala na MD, jenže předtím v práci o těhu nic neřekla a nechtěli jí věřit, čuměli jak puk

a četla jsem rozhovor s tou pipinou z UK, která porodila, aniž by veděla, že je těhu a ta říkala, že taky břicho neměla

cat79
19. lis 2009

Hehenko kráááááááááááásnýýýýýýý bříško máš!!

Vodnice máme tu snažilky, Cib, Nuki, Lowe.....ale my jsme tu měli od dubna těhu epidemii a všechny jsme otěhulily, jen téma zůstalo v oddělení snažilky🙂)

To mě napadá, hehe nebudeme to po stránce 1000měnit?Přecejen do snažilek už nepatříme....máme tu víc maminek a těhulek...co myslíte holky??Hodíme se do těhulek a dáme si ňáký hustý jméno jako SUPERŽENY🙂)nebo nej maminky🙂)

hehena
autor
19. lis 2009

PROSTEJ já jsem asi celkově dost nervní cestovatel, i když jsem ráda, když cestujeme... ale prostě mě dere i to, že máme v kufru psa.. normálně jsem nechtěla, aby jezdila v kufru, ouplně jsem z toho byla vybzíkaná, co když do nás zezadu někdo narve... my teda máme místo kufru skříň, ale i tak že jo...
no a až povezu dítě, tak budu asi rovnou na sedativa... 😀

prosteja
19. lis 2009

VODNICE chodí sem i snažilky 😉 akorát méně než těhulky, jak píše HEHE, diskuzi jsme zakládali jako snažilky a teď už nejsme schopný se přesunout.... ale každou další snažilku vítáme s otevřenou náručí, že jo holky? 😉

tak jsem mrkala o jakým bříšku 40+0 se bavíte... teda CARCUL já bych řekla, že to u tebe bude podobný 😀 když jsem tak na tu holčinu mrkala 😉

a šestinedělí? tak určo ho asi nebudu dodržovat úplně striktně, jako bez návštěv nebo na procházku ne, nebo tak... ale budu se snažit vyhýbat supermarketům a MHD a prostě místama, kde se to bude hemžit lidma 😉

vodnice
19. lis 2009

No já bych si ráda s některou ze snažilek, které už není těch -náct, ani -cet ráda popovídala.

prosteja
19. lis 2009

HEHE tak já to cestování taky až tak moc nemusím 😖 .... tak jsem sama zvědavá na sebe.... ale nepřijet tchánovi na šedesátiny, to se mi nechce.... spíš si asi manža vezme dovču třeba týden a když už na Moravě budeme, tak tam objedeme babičky a tak 😉 ale urvaná z toho nejsem no... a to počkej, až bude prcek na světě 😅

hehena
autor
19. lis 2009

jo AMALLI něco podobnýho mají v Ikea, už jsem to tam taky omácávala... 🙂
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3012...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7010...

CAT díky 🙂 já tě za to miluju 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

*************************************
NOVÉ TÉMA::: ???
jinak klidně se můžeme přesunout a snažilky si založí nový téma... a my půjdem prostě do maminek a těhulek a prvosenek 🙂 to je fuk nebo to pojmenujem jinak 🙂
klidně se vyjadřujte a hlasujte holky .)
*************************************

amallie
19. lis 2009

svoji: nechce a nechodím, když nemusím 😀

jdu až zítra, to si toho obejdu víc najednou, včera jsem byla, taky na více místech, když už se oblíkám

já už chodím ale v teplákách, džíny jsou mi nepříjemný, pařím se v nich, fuj

já chci taky do mamimek, ale pořád jako PRVOSENKY!!!!!!!!

jo, tak to já se zas cestování nebojím, když je bezpečnost splněná

na jaře beru malou do londýna, když bude ok

carculka
19. lis 2009

hehe..no manzilek jako uz ted rika furt jak se mu to kulati 😝 a ze v lednu uz mi bude kutalet...no teda jako to vzdy rika ze srandy a nebo kdyz mi zlobi...

amal..no nekdo ma to stesti a ma mini brisko..jinak souhlasim s tim banankem v coko
😀 😀 😀

cat79
19. lis 2009

Svoji si měrozesmála s těma ledovýma špíčkama🙂)
amal, jojo, čokoládka a mrkev..to je těžký🙂))))))já si nakrájím vždycky jablíčko a to mi stačí..jsem ale extrémně ukázněná těhule🙂)zvyk ještě z modelingu🙂)))

Holky my máme Volvo a tak se nebudu bát, chci si taky pořídit nové auto, vypadá to že asi taky volvo, dělají dokonce volvo autosedačky od 0+ do těch 12let, supeer...jen cenu zatím nevíme🙂))abychom nepadli.-))

Jo a když teda někdo nemá bříško, kde je to 3,5kg mimi a placenta a voda a tak???to mi jaksi není jasny...

prosteja
19. lis 2009

mě je fuk, kde téma bude, jestli v maminkách nebo těhulkách nebo snažilkách..... ale hlasuju pro PRVOSENKY!!!!!!!! 😀

amallie
19. lis 2009

cat: no, tak to obdivuju teda, jabka jsou dobrá, ale margotka to není 😀

no, tak si vem třeba tu co rodila teďka pizzu ------- vytahovala se, jak nepřibrala ani deko, tzn, ještě zhubla, kravka, pak rodila CS, páč jinak by to asi nedala, jsem zvědavá, jestli kojí 😲

svoja
19. lis 2009

Tak holky to bricho me ani tak nevadi, me spis vadi ten zbytek...fuj....jako a nedej si sladky ze...ja ho musim po kazdem jidle, nezeru nejak extra hodne me prijde prave, ted uz ani tolik nepiju a stejne jsem jak prase.

Vcera jsem cetla diskuzi o velikosti bricha...nekdo ma, nekdo nema, je to individualni a hlavne se to neda porovnavat...a taky to nesouvisi s velikosti babetka-diky bohu🙂 Sice me teda prijde, ze me nejak roste - na to, ze vzdycky bylo docela ok...ale jak rikam, spis me sere ten zbytek.

carculka
19. lis 2009

no ja si rikala teda sestinedeli-prochazky,naka ta navsteva a hned po sestinedeli zacit byt akcni,at si mimi zvyka...

jinak bych taky pak dala tema ne do snazilek ale nechala pod prvosenkama.

prosteja
19. lis 2009

SVOJI no každej to má jinak no...... někdo má velký bříško, někdo malý..... a já třeba viděla i těhule, co žraly s prominutím jak urvaný z řetězu ale poznat to na nich nebylo 😀 to je fakt individuální....... a jak píšeš, díkybohu to nemá co dělat s velikostí miminka.... i když teď si vzpomínám na SAC, že měla nějak kolem 120 cm přes pupíka v 9. měsíci a malá byla teda pěknej macík 😲

cat79
19. lis 2009

Vodnice to titady momentálně asi neporadíme☹ale jsi vítaná🙂))

Holky tak joo, tak se přesuneme do maminek ale jako prvosenkový maminky a miminka a až po té stráncě TISÍC,jooo??mezitím se to všechny dozví a pak aby nás někdo nehledal🙂))

Hehe to pak radši písni každé do IP🙂))

amallie
19. lis 2009

carcul: sestinedeli chce dodrzet v klidu................... netahat mimi nikam moc, at neco nechytnete a at ma moznost si na svete zvyknout, ono to musi byt celkem sok, kdyz po 9 mesicich vykoukne z bricha 😲

carculka
19. lis 2009

svoji,jako ja ted musim nakoupit novy kalhotky-zscinaji byt tesny..takze v tvych tydnech budu o sebe stehna taky trit 😀 a v pondeli vam povim svy dalsi prirustky..beztak budu uz na desiti 😖