Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. lis 2009

holky, k obědu si dám jahodové knedlíky, co myslíte? teď už je to jedno, pár deka navíc už se ztratí, ne 😀

prosteja
26. lis 2009

ahooj CARCUL 😵 já taky 😀 ..... měla jsem strach, jestli mě to třeba na tom utz nenahlodá, ale stačilo se dívat, jak ten náš brouček mává pacičkou, olizuje si kolínko a cucá paleček a bylo mi to úplně jedno.... 😀

amallie
26. lis 2009

jsem se ptala manžela, jestli je zvědavej, co mám v bříšku................. tak prej vůbec ne, páč ať kluk, nebo holka, bude to stejně motorkář a to mu stačí 😀 😀 😀

carculka
26. lis 2009

mnam..dej si i za mne amal 😀 😀 😀 jsi delala?..no ted jo,ale odpoledne musim fuc..a zitra cely den zas 😀

prostej...jeee tak to se vam pekne predvedl 😵 😵si olizoval kolinko jo? 😵 😵

prosteja
26. lis 2009

jééé AMAL jahodový knedlíky 😵 😵 😵 mňam, to ti schvaluju..... přihraj taky nějakej 😀

carculka
26. lis 2009

amal.. 😀 😀 😀 ..no a co ty na to mit z amalky motorkarku?

blahovka.cz
26. lis 2009

ahojky ami,tak to je manza dobrej 😀 😀 😀 😀 jsem cetla ze mas taky sterilizator do mikrovlnky,to schvaluju moc to ocenuju,kdyz uz nekojim 😀

ahojky car,tebe jsem tu uz dlouho nepotkala,tak co vase sofinka???ty jsi tu vetsinou v noci,to ja uz mam gute nacht 😀

prosteja
26. lis 2009

AMAL manžel úžasnej 😵 a s tou zavinkou, no tak uvidíš, já to platila myslím na začátku minulého týdne, možná ještě ten týden před tím....... ale paní říkala, že v systému vidí jen, že to mám zaplacený a ověřila mi tu adresu, ale zase mi říkala, že nevidí, jestli to bylo vyexpedovaný, to asi pro každý číslo zvlášť neevidují.... ale aspoň ten dárek by třeba evidovat mohli, co kdybych jim napsala za 2 měsíce, že mi nic nepřišlo..... 😖

jj CARCUL, brouček se docela předváděl, jen ty fota nejsou nic moc...... na začátku spinkal, tak ho pan doktor budil 😀 a pak se začal předvádět, máchal ručičkama, otíral si je o čelíčko, strkal do pusinky a pak si začal jakoby olizovat kolínko 😵 😵 😵

carculka
26. lis 2009

ahojky blahu..no nekdy i pres den kdyz jsem doma 😀 jinak mala kope,kope,ikdyz posl.dni je naka klidnejsi a dava mensi 😀 je to nase beruska🙂..a co vy jakpak se mate?co Ondrasek?uz je dobre?

prostej,to teda nase moc spolupracovat nechtela 😅 potvurka

prosteja
26. lis 2009

CARCUL jako aktivní brouček byl, viděli jsme krásně i ten obličejík, nožičky a ručičky, doktor nám nahrál i ťapky na nožičkách 😵 😵 a srdíčko 😵 .... jen kdyby neschovával ten obličejík pod mým pupíkem, tak z toho byly výstavní kousky......... jo a doktor prej, no to bude asi kluk 😀 a já cože? a on že prej spíš nechtějí spolupracovat klučíci 😀

prosteja
26. lis 2009

holky tak jsem si našla ty informace o nedostatku plodové vody..... tákže vývojové vady, které to může mít na svědomí se projeví na utz, tak jsem klidná 😉 a jinak teda, pokud má ženská málo plodové vody, tak ji nenechávají rodit většinou po termínu, protože to pak zhoršuje funkci placenty 😉 a jen se musí hlídat, protože to množství plodové vody se mění v průběhu těhotenství.... tak na jednu stranu dobrý, nenechali by mě přenášet 😀

cat79
26. lis 2009

...teda holky tak jsem chtěla spinkat a telefony se netrhnou, samé vánoční vouchery prodávám🙂)supeer!!!

Car na kurzík jdu, už jsem myslím skoro zdravá, ležím od neděle, teď už jen smrkám a trošku pokašlávám, ale už jsem z nejhoršího venku, nerada bych nakazila další těhulky☹((snad to bude OK

Blahu super že budeš mít autíčko🙂))

Petul a Amal ahooj, a všechny!!
Včera tu byla na skok Verled a Táda, že jo???zdravíme mooc a vzpomínáme.-))

prosteja
26. lis 2009

a jediný co, tak kdyby ten můj problém přetrvával, tak budou prcka kontrolovat, dělat kardiotokografii a sledovat mu ledviny a to říkal včera doktor, že ledviny máme naprosto v pořádku........ a jediný co, tak když je míň plodové vody, tak se prý děti rodí spíš dříve než v termínu 😉 tak jsem celkem klidná, nic nám snad nehrozí

amallie
26. lis 2009

carcul: no, tak já jsem anti motokář....................... 😀 😀 😀 takže uvidíme

tak holky ty knedle si dám, když myslíte

blahu: ten tsreilizátor je dobrej, už jsem ho zkoušela na dudlany

prostej: no zvláštní sytém, ale budiž 😉 tak mě pak informuj, že ti přišla, jo? páč ti přijde dřív, já to platila až v pátek

blahovka.cz
26. lis 2009

no cat po dedovi co umrel ho koupime,ale furt bude lepsi nez to co mame 😀

amallie
26. lis 2009

no, tak to já mám asi vody dost 😒 😖

prosteja
26. lis 2009

AMAL jj zvláštní systém nebo zvláštní operátorka možná 😀 😀 ale informovat tě určo budu 😉

blahovka.cz
26. lis 2009

miluju to zady tablety ami jen mikrovlnka a je to ja tam davala i odsavacku platovoucvcvvbbfffffffffc hrd)z jee pise vam i ondrasek,ale púrelozit si to musite prej sami 😀 😀 😀 😀

carculka
26. lis 2009

blahu tak ho od nas pozdravuj,broucka malyho 😉

cat..tak at ti je do odpoledne ete lip 😉

carculka
26. lis 2009

holky pred tremi lety jsme se s manzilkem poprvy videli 😀

zuzka.o
26. lis 2009

Ahoooj PRVUŠKY ... přišel mi na email boží vtip 😀

Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty.
Rozlouskne druhý - zlaté šaty.
Rozlouskne třetí - svatební šaty.
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:

" Se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru.. "

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
26. lis 2009

AMAL no a našla jsem, že ženským to jim hrozí preeklampsie nebo jak se to sakryš jmenuje a mají vysoký krevní tlak, tak že mají většinou míň plodové vody, že to spolu souvisí 😲 já mám třeba tlak v pohodě, doktor zkontroloval ty ledviny a tohle je ok, tak jsem klidná... příště prý už může být všechno v normálu 😉 tak uvidíme 😉

jéééé BLAHU, tak že Ondráška taky zdravíme 😀

carculka
26. lis 2009

zuzi ahoooj
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
26. lis 2009

jééé CARCUL gratulace k výročí 😉

ahoooj ZUZI 😀 😀 😀

carculka
26. lis 2009

prostej..no v utery jsme meli rok od svatby 😀 jsme byli slavit 😀

zuzka.o
26. lis 2009

Ahoooj PROSTEJ a CARCULKO 🙂

CAR: gratuluju k výročí...japa ho oslavíte?

PROSTEJ: skvělý zprávy ohledně plodovky 🙂

prosteja
26. lis 2009

CARCUL tak to ještě větší gratulace, to jsem nějak prošvihla 😀 😵 😵 😵 a oslavili jste to pořádně?

prosteja
26. lis 2009

ZUZI jj, jsem trošku klidnější, když vím co by mě případně čekalo...... doktor mě asi nechtěl včera strašit, ale právě okukoval hodně ty ledviny prckovi a říkal, že jsou ukázkový 😀 no já si to nějak nedala dohromady, že ty ledviny víc prohlížel a on neříkal, že se na to dívá kvůli té plodovce, asi mě nechtěl děsit 😉

carculka
26. lis 2009

no dneska budem vecer spolu 😀 a v utery jsme byli na veceri,dali si darecky a rooomantika..ted dela milacek pokojicek pro malinkou...

amallie
26. lis 2009

prostej: no, tak to hrozí mně, ale míň vody nemám a před termínem nerodím, ač bych měla, protože právě s tou preeklampsií se nesmí přenášet 😲 😲

jo a tlak jsem měla super do 36tt a taky jsem nebyla oteklá