Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
1. črc 2009

jasně prostej tak já písnu tobě! A nevíte kdy se před mrchou otevírá ten čípek? Jestli jen pár hodin nebo i nějaký den?

svoja
1. črc 2009

ORCHI jestli to mas dostat zitra, tak si myslim, ze ted uz by tam neco mohlo byt...klidne to pocurej uz zitra rano!!!

PROSTEJ je to takovej ten granulkovej a moc me chutna...me teda chutnaj i ty granule samotny🙂 sem to vzdycky zrala tohle....

jestli budete nekdo psat BLAHU, tak ji pozdravte jmenem vsechn nas tady, taky na ni myslim...dik🙂 to je neuveritelny....

prosteja
1. črc 2009

orchi to je všecho individuální 😉 mě se čípek otevíral až při ms 😖

angetha
1. črc 2009

Já Blahu hned psala, že všechny budeme držet palečky 🙂

orchidei
1. črc 2009

Ježiš to děsný tohle napětí před mrchou! Je to každý měsíc horší a horší! Mám normálně pocit že mám horečku když si šáhnu na čelo! Teď mě štve že jsem se nedonutila měřit BT!

orchidei
1. črc 2009

Ježiš to tak neuvěřitelný že už nebude mít bříško a bude mít toho malý drobečka v náručí! Teda tady jich za chvíli bude! Teď už nám tu začnou přibývat skoro po týdnu!

svoja
1. črc 2009

ORCHID ja mela // 25DC vecer!!!!!!

lenka_bohousek
1. črc 2009

Copak to vidím, Blahu už bude brzy maminka, to je krásný a moc se těším a myslím na ní, ať je vše v pořádku 🙂

Orchi držím ti palečky na testování a těším se na // 😵

hehena
autor
1. črc 2009

ORCHI s tím čípkem to má fakt každá jinak... a možná se to trošku liší i v jednotlivých cyklech... radši si čípek moc nezkoumej, zbytečně tě to znervozní - jako mě.... mě se po otěhotnění ten šípek choval fakt prapodivně..... chvíli tvrdej, chvíli měkkej, otvíral se, špinila jsem... no nemělo to pak už smyslu, tak jsem se na něj vybodla... .)))

svoja
1. črc 2009

ANG dik...

hehena
autor
1. črc 2009

já jí taky musela napsat.... mě to nějako ouplně dostalo... 🙂))) jsem fakt dneska nějak mimo...
holky je to neuvěřitelný... píšeme si tu od srpna, září 08 a teď příde první Prvosenkový miminko.... je to krásný a zároveň neskutečný jak to všechno uteklo... 🙂 😵 😵 😵

angetha
1. črc 2009

😵 😵 😵

svoja
1. črc 2009

LENI tak jak obidek? ja jeste nemam hotovo, ale uz se mi sbihaj sliny....

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Anghe tak to je super s blahovkou ale rodí dřív než by měla, ne? Tak na pátek se fakt těším 😵 😵 😵

angetha
1. črc 2009

Blahu je teď ve 38. týdnu myslím..

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

tak to už má v pohodě, já už bych chtěla taky rodit

hehena
autor
1. črc 2009

jsem psala BLAHU, že to asi nečekala a tak, že na ní myslíme a těšíme se na Ondráška a ona mi odpověděla::::

*******
"to máš pravdu, alespon je dodrzenej ten 38tt, pak by měli volno až ve 40tt a to už je pozdě. nevím, kde mi hlava stojí, tolik věcí co je potřeba ke stěhování, no holt to bude beze mě... "
*******

nj, oni se vlastně navíc o víkendu mají stěhovat do novýho bytečku....... teda ouplně tip ťop... aspoň bude mít klídek a manža to zmákne společně s rodičema a když všichni zaberou, tak Blahu s Ondráškem příde do uklizenýho, nachystanýho... 😵 😵 😵

prosteja
1. črc 2009

to jim právě hehe vyjde tak akorát 😉

cat79
1. črc 2009

zdravím prvosenky🙂))
Tak jsme se mapapkali, dělala jsem čínu s oříškama, to je u užrání🙂)

Takže u paní Dr. vše OK, máme další fotečku🙂 mimi akorát mává🙂 nechtělo se zase fotit, takže tohle je jediná fotka kde se úplně nemidlilo🙂))))koukalo na nás, cucalo si prstík u ruky...mazec🙂))
20.7. jdu na krev, ňáké důležité zesty na vývojové vady a pak 8.8. na kontrolu.

Jinak tady začlo mega lejt, mám hodně práce tak mě to alespoň nebude mrzet🙂)

Jééé, Blahu má v pátek den D🙂)nádhera, první prvosenkový miminko🙂 to musíme oslavit🙂)))
A Orchi, strašně moooc držím palečky ať tam jsou //!!!!a leni tobě samo taky!!!!

verled
1. črc 2009

ange:ty bláho, chudák maminka🙂´
holky pomoc u nás je vedro i když klimča jede jako blázen!!!!chci ž domu:-/

prosteja
1. črc 2009

tý jo ange, to je teda síla 😲

ahooj cat a mimi 😵

verled vy máte aspoň klimošku........ nechtěj vědět, jak je v centru Prahy ve staré rozpálené budově 😀

lenka_bohousek
1. črc 2009

Svoji, oběd byl dobrůtka, jsem si pěkně nacpala bachůrek a teď bych si šla lehnout 😀

Hehenko, díky za infošky od Blahu 🙂

Anget, teda ta fotka břicha - to už se ani nedá napsat bříško, to asi bude pěkný cvalíček to miminečko 🙂

Ahojky Cat, super, že je vše v pořádku 🙂 A u vás už leje, jo? Tak to k nám dorazí zase po 16 hod. Vždycky když jdu z práce, tak se spustí slejvák a buřina. Zatím teda svítí sluníčko, ale je hrozné dusno, takže zase přijde nějaká čina 😠
Děkuju za držení palečků, máme to se Zuzkou domluvené, že budeme těhulit spolu 🙂

prosteja
1. črc 2009

Leni tak doufám, že vám to vyjde jako nám s hehe 😀 držííííím vám všem palec 😉 😵

svoja
1. črc 2009

Ahoj holky 😖 prave jsem vyhodila cely obsah sveho zaludku(a prijde me, ze snad vsechny vnitrnosti).....byla to takova sila, ze jsem myslela, ze vy*** i to mimi☹ tak to mam poprve za sebou....a pokud bych si mohla vybrat...uz nikdy vice.... ☹
mimi asi nesnasi sekanou s bramborem.....

lenka_bohousek
1. črc 2009

Prostejko, děkuju i za Zuzku 🙂

Svoji, teda tak sis to užila se vším všude, to asi váš broučínek bude pěkně vybíravý 😉

prosteja
1. črc 2009

svoji ☹ tak já měla pocit, že se vyblinkám z podoby před chvílí, ale ven to nešlo 😖 teď je otázka, co je lepší 😅 ..... a to je teda pěkně pozdě, ve 14. týdnu 😲

svoja
1. črc 2009

Tady se tehuli po dvojicich, takze LENI nemas na vyber🙂

to bricho je mazec....

CAT ahojky spolutehulko.....

U nas je dnes palermo, znama me lakala na plovku (muzou tehule na slunce a na koupaliste? asi jo, ze...) a ted se zatahuje a zas bouri....jako ostatne kazdy den....

Jezis me je zle 😖 ☹

zuzka.o
1. črc 2009

Jééé, zrovna nakukuju a koukám, že se tady o mně mluví 😀
Prostejko, díky i za Lení 🙂 😀

Svoji, to je teda mazec! A zrovna sekaná, taková dobrůtka.......

To jsou super zprávičky o Blahu. Nebude muset nervovat se stěhováním, z porodnice přijede do hotovýho. Krásně načasováno!

svoja
1. črc 2009

No a to jsem rikala, ze uz me je dobre ze....asi pujdu za chvili zase☹ .... fuj, to bylo nekonecny...az me vytryskly slzy.... jezis sem nechutna, pardon...