Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
3. črc 2009

já se hlásím než odejdeme do toho akvária...... myslím, že Blahu už to má za sebou 😉 mě psala, že na to jde v 8...... a bude asi chvilku trvat, než nám napíše 😉

hehena
autor
3. črc 2009

jéééé tak BLAHUška to už má za sebou..... to je krááása....... těším se na zprávy... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
3. črc 2009

PROSTEJ kam jdete do akvária?

prosteja
3. črc 2009

a jinak hlásím, že to předpovídané doktorovo špinění byla jedna miniaturní kapička na slipovce 😀 tak to čumím....

hehena
autor
3. črc 2009

😉

prosteja
3. črc 2009

no hehe psala mi, že na to jde v 8, tak to snad už má za sebou 😉 Ondrášek už je určitě na světě 😵

hehe na výstaviště, do obřího akvária 😉

hehena
autor
3. črc 2009

jdu se najíst a připravit, pá zatím .)

hehena
autor
3. črc 2009

jsem si to myslila... tak jsem pak zvědavá na dojmy PROSTEJ.... .)

jestli ještě není, tak za chvíli na světě bude 🙂 hurááááá 😵 😵 😵

prosteja
3. črc 2009

docela to včera bolelo, prohmatával mi i dělohu a všechno mi to popisoval 😀 to jsem taky čuměla.... normálně doktor vyšetřuje bez řečí 😀

angetha
3. črc 2009

Ono než se Blahuška probere

prosteja
3. črc 2009

hehe my máme volňásky z práce už asi rok, tak toho musí využít nebo nám propadne platnost 😀 holky tady se jdu nasnídat a pak vyrazíme, tak papa 😵

jo a jinak já už nemám žádný těhu příznaky, jen mě bolej hrozně prsa a mám těhu výtok, toť vše 😀

hehena
autor
3. črc 2009

ten můj je taky takovej.... teď jsem byla u toho záskoku za mojeho dr. a ten mi říkal "žádnej sex!!! protože víte, když tam ten pinďour mydlí tu dělohu....." :-OOOOOO 🙂)))))))))))))))) no mazec....

ten můj je galantní, podá mi i ruku, když slízám z kozy, aby mi to šlo líp... no prostě balada. tenhle nebyl špatnej, ale prostě víc chlap no...

angetha
3. črc 2009

Hehenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
3. črc 2009

no hehe mě se na tom doktorovi líbilo hlavně, že nemluvil vůbec o embryu nebo plodu, ale rovnou o miminku 😀 😵 a na rovinu mi řekl, jaký hrozí rizika, že se můžu radovat, ale ještě ne moc, prý příště až uvidíme srdíčko, tak bude už na 90 % vyhráno 😀 což je taky super přístup.... jo a hrozně mě chválil, že když jsem měla takový problémy s cyklem, že jsem přišla tak brzo na kontrolu 😉

verled
3. črc 2009

ahojky všem.-)
hehe:no můj doktor je fajn, hlavně je ze mě dycky na švestku, minule jak mi říkal, že blbě vidí, protože potřebuju čůrat, tak jsem se začala tak smát že jsem se málem počurala a on jak mě vidí jak se tlemim tak se chudák musí smát taky🙂...a já ještě ty svoje perly tam vyhazuju a on se vždycky celou dobu směje🙂ale jinak mě púrohlíží a stará se důkladně

svoja
3. črc 2009

cau holky...tak ja jsem ZASE vzhuru od sesti....no a ted jsem na chvili usnula a zdalo se mi, ze me jeden byvalej zak prastil do bricha (bylo vetsi nez ted) tak strasne silne....a ja jsem se jenom zhroutila na zem a brecela....to bylo hrozny...fuj....

svoja
3. črc 2009

ANG hezky brisko....

svoja
3. črc 2009

koukam ze je tady mrtvo....tak ja zas jdu...

verled
3. črc 2009

svoja:ahoj, ty jo já normálně mám teď drsný sny o porodu.-)

angetha
3. črc 2009

Svoji ahoj, to byl teda hnusnej sen 😖

cat79
3. črc 2009

Dobré ranko všem🙂))
Tak festival nám začal🙂) sluníčko zatím je taky🙂)já akorát vyndala bábovku z trouby, ještě musím douklidit pro tu návštěvu...
ale včera byl snad 1. večer co mi nebylo blbě, ale je pravda že to asi bylo tím, že lilo jak z konve a já byla po sexíku🙂)hihihi asi to pomáhá🙂)
Ale holky jsem teď jak nymfomanka...je to strašný🙂)a ty sny🙂))

Mooc myslíme na Blahu, je tu ode mě vlastně kousek, je tuve Varské nemocnici, že jo?Teeda, to se mooc těším až dá vědět🙂 Holky je to stejně zázrak, co🙂38týdnů je mimi v bříšku a pak kuk a je tu🙂))hihii

angetha
3. črc 2009

Ahoj Cat a mimi..
Já včera večer přemýšlela a tak si říkám, no zažala jsem 33. týden..ve 36. můžu rodit...a ono je to za tři týdny 😲

cat79
3. črc 2009

Viď Ange, toto letí, my budeme za 3 dny začínat 15tt a taky tomu nemůžu uvěřit, to už je skoro polovina co ty...waw, no léto uteče jak voda a budou tu Vánoce a já budu skoro rodit taky🙂)))hihihihi

angetha
3. črc 2009

No to jo Cat..a vy si necháte říct, co to je, že jo?

cat79
3. črc 2009

ano necháme, my bychom to nevydrželi🙂
ale jsme teda zvědaví, jestli nám mimi někdy ukáže copa tam má🙂))

angetha
3. črc 2009

No to jsem zvědavá 😉

verled
3. črc 2009

cat:konečně nějaká nymfa se mnou tady🙂))mam radost.-)

zuzka.o
3. črc 2009

******Ahoj PRVUŠKY ********

zuzka.o
3. črc 2009

Koukám, dneska je tady ale mrtvo.

Jinak gratuluju Prostejce ke kontrole 🙂

zuzka.o
3. črc 2009

A mám novinku, konečně jsem se odhodlala a pořídila si kontaktní čočky! Uffff, byla to dřina, ale mám je a jsem strašně spokojená. 😵 😵 😵