Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
4. črc 2009

peti ahoj..zdravím Edíka 🙂
Mě teda už do žeber - naštěstí - moc nekope..teď má nožičky posunuté jaksi níž a tam to teda bolí dost 😨 Ale jak se natlačí pod žebra tak je to teda taky balada 😀

amali teda místo aby byla ráda 😝

amallie
4. črc 2009

pipina jedna 😠
ona má všechno takový............... 😖 tak jsem jí koupila něco fakt pěknýho a to hodí jako jen tak, že toho už má hodně?? 😠

už máte mimísky přetočené??

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Amal káru v albu nemám, nemůžu ho nikde najít, tak musíš počkat až porodám 😀

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Amal a Edík už je přeočený už dávno hlavičkou dolů -naštěstí 😉

Sacvi a už máš všechno přichystané? My se teď ještě nemůžem dohodnout na jménu, hodně lidí Eduardovi říká Eda a to se nám vůbec nelíbí 😠 Dneska jsem dochystala ještě ohrádko-postýlku do obyváku a už je to vše přichystané, můžem rodit 😎

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Sacvi a hádej co dělám na oběd ? To neuhodneš....................... KVĚTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK 😀

amallie
4. črc 2009

tak hurá, že je hlavičkou dolů, mám taky kamarádku ve 39tt a je nohama pořád.............

Peti, jak jako nemůžete dohodnout? Eduard je Eda, ne? Nebo to je jiný jméno????
Jak se jmenuje kára?

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

amal ale nám se Eda nelíbí jakoliv kdyby mu říkali ,ale ne Edo ☹
Právě jede kámoška dneska se vdává jdu koukat 😉

sacvi
4. črc 2009

Peti teda eště že sem Ti poradila cooo?? 😀

My sme hlavičkou dolů od 32tt 😉

Jinak eště vše nachystané nemám..pokoupené docela jo ale třeba dneska peru další pračku s věcima pro mimi (povlečení do postýlky už schne a teď peru rychlozavinovačky a pak musíš eště vyprat ten polštářek a peřinku a prostěradla a...no mám toho eště dost 😀 ) Ale jak doperu a vyžehlím tak budu spokojená a klíďo můžu za týden rodit..mudr mi to taky schválil tak aspoň už bych mohla ňuňat 😀 😵

Peti my nemáme jméno pro kluka eště vůbec 😅

sacvi
4. črc 2009

jéé tak to Ti vyšlo krásné počasíčko 😵 To se má 🙂

sacvi
4. črc 2009

néé Ti ale jako té kamarádce 😀

amallie
4. črc 2009

ivuš a co kdyby se narodil? tak něco přeci napsat do papíru musíte, ani nějaké návrhy nemáte????

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Amal vypadá podobně jak ten co mám v albumu, teda barevně a počkej si holka ještě chvilku 😉

Sacvi tak to já už mám díkybohu všechno vyprané, vyžehlené a ještě koupit plenky a nějaké mastičky. tak to jsme teda klidná my máme aspoň ještě tip, ale uvidíme, papír na jména už mám vypsaný jen tam dopsat jména 😀

sacvi
4. črc 2009

amali fakt ne. Chtěli jsem Kubíčka ale čase sme si to rozmysleli pře teď je to vážně samej Kuba a nechceme aby byl Kuba 10átej ve třídě 🙄 ..Musím si s mužem o tom jménu vážně promluvit pře to pak nehodlám řešit cestou do porodky 😀

sacvi
4. črc 2009

peti a to jsi dostala u gyndaře?? On mně pořád říká jak můžu kdykoliv rodit a papír mně žádnej nedá 😝 😀

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Sacvi my jsme taky uvažovali nad Markem, ale taky je to časté jméno , takže nic no

sacvi
4. črc 2009

holky my jdem na ten obídek..polívečka ze samé čerstvé zeleniny ze zahrádky a pak ten květáček a brambor.kaše a okurk.salátek. To si dáme do nosu 😀 Pak kouknu esi se tu eště ukážete 🙂

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

sacvi jj dal mi ho Dr

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

😉 No jud ho taky dodělat ten oběd

amallie
4. črc 2009

peti, v albu máš inglesinu

amallie
4. črc 2009

sacvi, pak je to zas dobrý, řekneš v porodce podle sebe a jméno je na světě 😉

peti: eda je fajn přeci

angetha
4. črc 2009

Ahoj holky, taky máte u vás takový vedro?
Petulko a až Edík vyroste a bude z něj třeba vědec nebo tak, tak Eduard bude znít krásně 😉
Amalko gratuluju k pohybům 🙂

amallie
4. črc 2009

anget, taky tě tak divně dloube???????? není mi to zropvna komfortní teda, je to tak, když se o člověka otře ryba ve vodě 😲

angetha
4. črc 2009

Kéž by to bylo jako ryba ve vodě.. 😎 většinou kolem desáté večer se začíná probouzet a mele se tam a buď mi hlavičkou poskakuje po močáku nebo mi tlačí nožičky na bránici a na žaludek.. 😅 teď už krásně tu nožičku nahmatám.. 🙂

amallie
4. črc 2009

ty jo, tak to mě teda čekají věci 😀

angetha
4. črc 2009

Ale na druhou stranu aspoň vím, že žije 🙂

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Holky tak už jsme po pozdním obědě ale bylo to teda 😝
Náš malý se bulí po celém bříše, dělá vlnky 😀

hehena
autor
4. črc 2009

ahooooooj tak jsem zas tu.... 🙂

tak AMALLI tobě se pohyby nelíbí 🙂))))

PETI je mi fajn... teď jsem dva dny polehávala, takže špinění ustalo... (ťukťuk)

add Eduard.... Eda se mi líbí víc než Edík... a tomu Edovi se nevyhneš... málokdo mu bude říkat Edíku, nebo vyloženě Eduarde.... prostě si to zkuste párkrát říct a zvyknout si na to... ne?

jinak ty častý jména...mě se líbí v kalendáři málokterý jméno!!! Anička je častá, Martin je častej, Jakub, Jan... to bys nemohla vybrat nic prostě, protože český křestní jména, to je docela trága...
Marek by se mi nakonec taky docela líbil ale rýmuje se s příjimením.... a ještě se mi líbí Teodor.... ale to by přes manžu neprošlo ani omylem.... no a Jakub je moderní teď, za 5 let zase pofrčí Honza... to stejný je s Terezkou - to by mělo být od určitýho roku nejčastější jméno... a zas tolik terezek neznám teda.... 😉

angetha
4. črc 2009

Co třeba Bartoloměj Hehenko? Mohli byste mu říkat Barte 😎 😀

sacvi
4. črc 2009

Ach jo holky já se nějak nudím 😅

amallie
4. črc 2009

Pohyby se mi nelíbí ani trochu teda, ale zvyknu si......

Eda je dobrej, hlasuju pro Edu!!!

Hlavně si nevybírejte Matyáš, Tadeáš a Tobiáš, taky Sebastián. Tak se teď v Praze jmenuje každé druhé dítě, ani to zčásti není v kalendáři, např. Matyáš, plus, až je chlapík větší, je to komický, jsem viděla jak v knihkupectví volali na poskoka Tobiáši, takovej kluk s be´darama, připadalo mi to směšný a málo mužný!

Jako taky jsem v Ikea potkala malou Amálku, jsem si teda říkala, jak jí budou říkat, až ppvyroste do puberty, ale u holek se naštěstí vždycky něco najde 😉

A nudím se taky, resp. mám práce jak na kostele, ale chuť žádná, teď aspoň pojedu nakoupit a očíhnout to na chatě, no, to jedu brzo teda 😀