Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Svoji myslím, že stihnu 😉 a v úterý musím jet zase do Zlína do té diabetologické poradny ☹

svoja
5. črc 2009

PETULI no koukala jsem, ze s tim cukrem nejak bojujes....to az ted v tehu? jak se to projevuje?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

No svoji já jsme s tím měla už předtím problémy , ale spíš že jsme měla nízké, když jsem si je měřila. A když jsme byla na ten test v těhotenství , tak jsme byla i celkem nervozní, protože ten den jsme pohřbívali dědu od manžela, tak možná proto jsme je měla vyšší a teď mám sem tam jednu hodnotu vyšší a už mi dali hned inzulín 😠 tak hlavně kvůli tomu dojíždění do toho Zlína a té dietě bych chtěla porodit , to mě fakt neba 😒 A snad se mi to po porodu zlepší, Dr říkali, že to tak zatím vypadá 🙂

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

A vysoké cukry nevím jak se projevujou ale nízké se mi projevovaly tak, že ti neběhl takový chladný pot, máš takovou vnitřní třepavku a jsi taková unavená , no je to takovy blbý pocit

svoja
5. črc 2009

aha...a cim je to zpusobeny??? jakoze treba tim, co jim?

No tak snad to pak bude dobry!!!!

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

svoji to nevím, čím je to způsobené
a co ty byla si na tom testu v I. trimestru?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

jj už jsme to dočetla , už jste byli a čekáte na výsledek 😉

svoja
5. črc 2009

jj, trochu jsem vysilovala kvuli NT, ale asi je to v poradku....dr rikal, ze to vypada dobre, tak snad jo...

hehena
autor
5. črc 2009

tak i ty jsi PETI už tak oteklá??? achjéééé.... no to nás fakt čekají ještě věci :(((

manža mi přivezl oběd a ten Ascorutin - tak už jsem zdlábla první dávku....
ale jak píše AMALLI - taky myslím, že Utrouš i ten klidovej režim je pro ten pocit.... když si vezmete, že jsem teď dva dny ležela a rudý kalhotky jsme měla ráno.... tak jsem musela "krvácet" v noci v naprostým klidu..... 😖

angetha
5. črc 2009

Holky v bazénu sice 19° ale krásně mi splaskly nohy a bylo mi báječně 😎 😎

carculka
5. črc 2009

ahoj holky,japak se mate??a copak je noveho??

carculka
5. črc 2009

hehenko a tobe drzim palecky

cat79
5. črc 2009

Ahoj holky🙂)
Tak jsem dočetla víkendík, mooc gratuluju Blahunce...Ondrášek je překrásnej🙂))
a tady v KV byl ten den (3.7.) večer ohňostroj, tak ho svět přivítal velkolepě🙂)))

Hehenko ty hajej, raději si zase zajdi na gyndu, lepší dříve než později!!!

Svoji tak koukám, že máme podobný stavy...jsem si teda oddychla, když jsem to četla že blindíš, páč já měla strach jestli jsem OK🙂)ale lituju tě mooc!
Mě právě každej říkal jak se zvrací do 12tta pak se to zlepšuje a mě je od pátku nejhůř za celé těhu☹
Ale bohužel jsem tu měla návštěvu a lístky na ples a film...takže já to prostě musela rozchodit, ale stavy jak po chlastačce, od rána do večera....naštěstí bez blindění, ale není mi dobře a to vůůůbec☹

No ale festival je festival a byla by to škoda, tak mimi přemlouvám, hladím a zpívám...snad mě bude od pondělka lépe🙂)))

carculka
5. črc 2009

cat...jsou zensky ,ktery zvraci cely tehu...z myho okoli 3.....proste kazda tehulka to ma jinak a zadny pravidlo neplati

cat79
5. črc 2009

bože☹ALE MĚ JE SPÍŠ JAKO SLABO A OD ŽALUDKU ZLE, JÁ NEZVRACÍM, ALE NATAHUJU🙂)) no snad mě to opustí, možná to bylo počáskem, ale netuším....každopádně bříško se den ode dne rýsuje víc a víc🙂))

cat79
5. črc 2009

jo a to nepočítám jak vypadá od pátku můj obličej až po krk!!!!horooooor

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Holky tak už jsme zase tady. měla jsem tu teď od 13:00 hod samé návštěvy

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Ale moc jste toho nenakecaly 😀

carculka
5. črc 2009

peti a jakpak ti je?

cat aspon ze neblinkas

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Carcul ale jo celkem to ujde, sice si připádám jak válející se sud , ale snad už to nebude dlouho trvat 😀 a jakpak se daří tobě?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Cat tak hlavně že neblinkáš, kdyby jo tak na festival můžeš zapomenout

carculka
5. črc 2009

petu,zacinam otykat(obcas otykam i normalne-debilni ledviny)no a ted vic..tak to potes co bude potom...¨
no a jinak sufl...uz jim prevazne jen piskoty ani ovoce a zeleninu do sebe nenarvu....proste na to nemam vubec chut,ale musim se zacit nutit a nejak prekonat soufl...
a copak manzilek,stara se dobre??

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Carcul tak to tě bobku lituju, jestli otékáš teď , tak kdoví co se ti bude dělat ke konci ☹ Carcul ty začátky jsou někdy těžké, já to sice neznám, mě bylo skvěle žádné nechutenství jsme neznala a manžel tak ten je zlatý , on se staral i když jsem těhotná nebyla. Je to moje největší štěstíčko co mě v životě potkalo 😵 😵 😵

carculka
5. črc 2009

petu,tak to mas fakt doma zlaticko 😉 a veliky stesti,ze mas poradnyho chlapa....
petu,no treba ted vubec nemuzu nosit prstynky,ale vubec a celkove jsem opuchla..piju nakej tehu caj proti otykani tak snad pomuze,jinak ete zkusim koupit takovej jinaci...
a co uz se tesis az bude broucek venku??

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Carcul tak to já jsme si snubák sundala v nemocnici jak jsme ležela a už to bylo tak tak 😉 ale být tebou tak to řeknu jako první Dr jak půjdeš , ať s tím nemáš pak moc velké problémy
To víš že se moc už těšíme 🙂

carculka
5. črc 2009

a uz mate vse nakoupeno??asi jo vid...a kdy jsi zacala nakupovat??

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Carculko ještě mi chybí plenky do porodky a nějaká kosmetika, ale to klidně koupím až po porodu . Já jsem začala kupovat tak mezi 5-6 měsícem ,ale pořádně až teď v 8 měsíci 😉 ale bodyčko miluju ta´tku uýž jsme měla koupené tak měsíc před // 😉

carculka
5. črc 2009

😀 😀 😀 😀 to jsem taky objednala 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

dneska je zase prd v té TV večer ☹

carculka
5. črc 2009

to jo ☹ ja jsem stejne naka hotova,tak umeju nadobi a asi dneska brzy zalehnu...jen se dokopak k tomu nadobi a tak

a copak jste delali o vikendu??