Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
7. črc 2009

efi:užij si melouna na mě doma teež čeká🙂paaaa

ange🙂tak to snad bude holčiii.-)

prosteja
7. črc 2009

sac aby ses nedivila.... už jsem to tu psala, mojí mamce praskla v noci voda, do porodky přijela kolem půl druhé a já byla ve 3 na světě 😀 😀 😀 a rodila taky poprvé 😉

sacvi
7. črc 2009

holky já si jdu dát polívečku a budu chystat zapečený bramabory až se muž vrátí z nákupu aby měl teplé jídlo 🙂 Zatím teda pa pa 🙂

angetha
7. črc 2009

Pa Sac..
Prostějko a ještě zadečkem napřed 😎

prosteja
7. črc 2009

sac papa 😵

jj anget 😀 ty si to pamatuješ? 😀

hehena
autor
7. črc 2009

tak jsem konečně dovařila a najedla se .... huráááááá 🙂 😵

verled
7. črc 2009

sac.paaačko:-)
ange.no já taky a ještě jsem dělůala provaz mi nešla vyndat nožička tak musela mamka na císaře....

prosteja
7. črc 2009

jé hehe, ty se máš 😀 to mě oběd čeká až tak za 3 hodiny 😖

hehena
autor
7. črc 2009

šmarjá ženy.... vy jste toho napovídaly.... to se nedá toto....

mno jo PROSTEJ, já zas neměla nic teplýho přes víkend... nějak mi ta představa, že něco pozřu nelíbila... takže jsem si akorát v pátek udělali polívku a od tý doby jen tak něco studenýho... dneska mi není blbě, tak jsem se na to vaření vrhla 🙂

bramborová kaše MLASK... to já fakt můůůžu 🙂)) 😀

prosteja
7. črc 2009

aha hehe 😀 tak to jo.... bramborovou kaši mám doma taky udělanou a k tomu pěkně uzený, jéééééé 😵 😵 😵

verled
7. črc 2009

hehe:jo taky jsem dělala a sekačku🙂

hehena
autor
7. črc 2009

no teď jsem holky v nějaký diskusi zahlídla, že nějaká holčina porodila za 3 hodiny....
to je právě to, že nikdy nemůžete vědět, jak rychlý to bude... tak to by bylo nepříjemný rodit v autě což?

prosteja
7. črc 2009

holky nevíte, co je s orchi? jí asi zkusím napsat SMS, co je, že se neozývá jak je na tom 😉

hehena
autor
7. črc 2009

já jsem ke kaši upekla ještě kuřecí paličky a udělala dušenou sladkou mrkev 🙂

no na sekačku, takovou tu domácí, jsem měla dneska strašnou chu't..... 🙂))

hehena
autor
7. črc 2009

PROSTEJí napiš určitě... taky by mě zajímalo kdepa je........ 😖

prosteja
7. črc 2009

přesně tak hehe 😉 obecně se říká, že prvorodičky rodí déle, ale nemusí to být vždycky pravidlo 😀

už jsem jí napsala, tak uvidíme, jestli odepíše 😉

orchidei
7. črc 2009

ahojky vy jste sluníčka že o mě máte strach! Mám fofr v práci tak makam makam! Ale vůbec mě to nebaví! Pořád musím myslet na toho mrňouska u vnitř a vůbec se na tu práci nesoustředím! Jak se asi má a co se tam zrovna děje a už bych ho chtěla vidět a cítit! Jo dneska už mám i silnou čárku takže jsem taky klidnější! Jinak jsem koukala na sabinku a Ondráška! jsou to nádherný miminka a maminkám moooc gratuluju!

prosteja
7. črc 2009

orchi 😀 😵 no to byla rychlost 😀 😀 😀

prosteja
7. črc 2009

tak orchi tichounká gratulace a doufám, že bude vše ok 😉 😵 a jinak je dobrý se registrovat třeba na rodina.cz tam ti budou každý den posílat mejlíka, co se právě uvnitř děje, když tě to tak zajímá 😀

hehena
autor
7. črc 2009

tohle mi teď napsala kamarádka dr.

"nezapominej, zes brala leky na srdicko,ktere maji zamezit spazmum, tedy stazenim cev, a protoze je uzivas celkove i ucinky jsou celkove!!!To zpusobuje vazodilataci - tedy roztazeni cev a hormony v tehu k tomu navic mohou slabou cevku proste roztahnout tak, ze rupne, takze z toho krvaceni, hlavne v miste nejvetsiho prokrveni, co je ted u tebe jako tehulky v organech male panve, hlavne sliznice delohy, takze bych se u tebe neznepokojovala..."

orchidei
7. črc 2009

Ahojky jakpak Vám je! Těhotenské nevolnosti se rozjeli? U mě zatím nic! Břicho nebolí, prsa nebolí, a nevolnosti taky nemám! Je v tom kříži mě bolí, vždycky večer to přijde a nemůžu ani spát! Břicho začne bolet jen když ležím na boku takže teď už se snažím usínat jen na zádech, ale nevím jestli si na to zvyknu, já miluju spát na bříšku!

hehena
autor
7. črc 2009

ORCHI ahooooj já taky moc gratuluju... už jsi objednaná k dr.? a co manža?

hehena
autor
7. črc 2009

ORCHI u mě se nevolnosti teda rozjeli... někdy je mi blbě celej den, tak jako těžko až na zvracení.... často i z představy jídla se mi zvedá kufr, ale zatím je to v rámci možností dobrý .) dneska je mi zas hej (ťuk ťuk) 🙂))

prosteja
7. črc 2009

orchi no mě je pořád blivno, tak divně prostě žaludek na vodě a tak..... bříško bolí jen občas a trochu, záda taky.... 😉 prsa teda bolí neskutečně........ 😲

hehe no vidíš 😵

hehena
autor
7. črc 2009

rozjely..... achjo jo, ta gramatika... 😠

orchidei
7. črc 2009

No vidíš hehe takže to neustáli špinění a krvácení způsobují léky na srdíčko! O tom si asi taky budeš muset promluvit s doktorkou, třeba ti to nějak upraví!
Prostej už tam jsem a každý den jsem netrpělivá co za zprávu mi přijde! bych je asi potřebovala každou hodinu místo každý den! 😀
Zuzi a Leni už budou taky testit co! Teda to jsem zvědavá! Jestli budou obě taky těhu tak to je normálně zázrak, jinak se to asi nazvat nedá!
Jo hehe já jdu na kontrolu hned po tobě!

prosteja
7. črc 2009

orchi 😀 😀 😀 ty jsi ale netrpělivá 😀

orchidei
7. črc 2009

Manža teď nedělá nic jinýho než že lový kočárky! A je teda nadšenej a večer si lehá nabříško a říká aby jsme sladce spinkali(oba dva) To je tak strašně hezký a milý!

orchidei
7. črc 2009

Spíš jsem strašně zvědavá! Přijde mi že to než miminko uvidim a ucítim, je tak strašně daleko! A už bych to chtěla někomu říct, ale nejdřív chci slyšet srdíčko a stejně to asi řeknu jen rodině a ostatní ať si to vypozorujou sami! 😀

prosteja
7. črc 2009

orchi 😀 ty jsi číslo, fakt 😀 neboooj, všechno má svůj čas.....a k doktorovi jdeš teda 15.7.? a teď jsi kolíkátý tt? 5.?