Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
7. črc 2009

eimmy zabralo,za chvili budu rodit 😀 prvni dva mesice,jsme se totiz nemohli trefit do ovu,budto nebylo na sexovani cas nebo se to uz prosvihlo,ale ten treti mesic jsme se poctive snazili a dobry 😀 rakytnik je zdroj vitaminu C,prirodni zdroj a je dobrej i na imunitu,ale nevim jestli to nejak pomaha k tehu,ja to nekde slysela tak jsem ho pila

eimmy
7. črc 2009

já si koupila něco jako je BABY plan ale tojle je prý s více vitamíny, ale mám problém s nepravidelnou menstruací takže to bude asi u nás těžšíí...

eimmy
7. črc 2009

už se těšíš co... 🙂

zuzka.o
7. črc 2009

Eimmy. tak zkus měřit teplotu a uvidíš, kdy máš Ovulajdu a jak probíhá cyklus.

eeefffaaa
7. črc 2009

no ja prave taky mela nepravidelnou,protoze jsem nebrala ze zdravotnich duvodu HA,takze jsme museli zintenzivnit snazeni...jeden mesic dostala MS treba 23. a dalsi mesic treba az o 14 dni dyl,takze jsem taky prave myslela ze se netrefime...zkousejte vic sexovat,treba fakt i nekolik dni,pokud chcete a uvidis...a nebo si zkus merit BT nebo ty ovu testy...

eeefffaaa
7. črc 2009

eimmy tesim hlavne uz to zacina byt hrozne dlouhy a ty problemy na konci tehu jsou hrozny a je jich nejak moc,takze uz chci aby byl prcek venku a uz ho chci muchlat

eimmy
7. črc 2009

jéééé taky bych muchlala .....

eeefffaaa
7. črc 2009

a co manza byl na spermio???aby treba nebyl problem u neho

eeefffaaa
7. črc 2009

zuzi a ty mas nejaky priznaky???ja uz se tak tesim az testnes 😵

eeefffaaa
7. črc 2009

no holky ja zase mizim...zatim ahojky

eimmy
7. črc 2009

pa

zuzka.o
7. črc 2009

Efi: nemám žádný, takže stejně zítra bude testík negativní.

hehena
autor
7. črc 2009

VER a kolik měříš??? mě přídeš štíhloučkááá... 🙂 😉

koukám, že tu máme novou EIMMY 🙂 ahoooj Eimmy jdu dočíst....

holky asi se budeme zase stěhovat.... to jsou věci - minulej týden jsme se rozhodly a zítra to asi podepíšem... 😨

hehena
autor
7. črc 2009

ZUZI nevím nevím jestli VENDEL nebyla v nějakých těch záplavových oblastech.... taky už po ní několik dní pátrám...

holky dneska furt žeru... tímhle tempem ze mě bude kočka koule... :((((

hehena
autor
7. črc 2009

jo a jak tady diskutujete o MC 🙂)) tak mě bylo posledních pár dní dost nevolno a jediný na co jsem měla chuť byl právě MC - bigmac menu 🙂))) většinou si dávám místo hranolek salát, ale tentokrát jsem si musela dát i ty hranolky... 🙂)))) tak ti nevím EFI, jestli to u mě taky nebude kluk, když máme stejný stavy i chutě 🙂)) 😉

hehena
autor
7. črc 2009

EIMMY při nepravidelných cyklech bych ouplně vypustila ty OVU testy a zkusila měřit... i kdybych měřila 3 měsíce, tak ti to lecos napoví.... já taky měla nepravidelný cykly.....

co se týče toho sexování... tak v cyklu 28 dní, bývá OVU ideálně kolem 14 DC... zkus si svoje cykly zprůměrovat a pak naplánovat sexování cca na 10 dní... a stačí obden.... my na to nevlítli každej den a vyšlo to... tentokrát mě teda překvapila Ovulace, bo jsem jí mívala až kolem 30 dne cyklu a ona se najednou posunula na cca 19 DC...
mrkni - na stránce jsou odkazy na naše grafy (některé jsou i u těhulek).... tak stačí kliknout na ten červenej odkaz "graf"

hehena
autor
7. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tady jest ten odkaz.... ale ty už tu asi nejsi...

se proberu z mrákot a všechny jste pryč... buééééééééé 🙂))

eeefffaaa
7. črc 2009

holky tak Balisek uz ma Tomaska!!!poslala me fotku na mobil,ale mam ted starsi telefon a nemuzu to ani dat do kompu,takze cekam az mi to posle na mejla...az budu vedet vic hned napisu

hehe a kam se budete stehovat??

eeefffaaa
7. črc 2009

tak se narodil 30.6. cisarem a mel 4 kila a 55cm!!!to byl obricek 🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

no tak jsem tu ted sama ja ☹

hehena
autor
7. črc 2009

no zase do podnájmu na okraj Phy... je to lepší i když jen o trochu levnější... .-/... ale tady bysme stejně časem nemohli bejt, bo tu není výtah, ani kočárkárna, ani místo na chodbě.... :((( bohužel...
no a tam kam se postěhujem, budem mít i vlastní kousíček zahrádky... takže by to bylo supr... pak se podělím o foto nebojte 🙂 😵

hehena
autor
7. črc 2009

pááááni 4 kila... a to byl ještě před termínem.... 😲 😲 😲
BALISKOVI gratuluju a ať jste všichni moooc spokojení!!! 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
7. črc 2009

jj hehe tak to budete mit dobry kdyz tam bude i zahradka a na okraji Prahy je to asi lepsi ne??

psala mi ze citila pri cisari uplne vsechno krome bolesti,ze mela umrtvenou jenom tu dolni pulku a jak byl malej velkej ze to bylo vsechno citit i jak se ji tam hrabou a tak...je to pry uzasny mit uz prcka u sebe,akorat ze ze zacatku je to trochu skok nez si clovek zvykne

angetha
7. črc 2009

No ty brďo, 4 kg, moc Baliskovi gratuluju...
Hehenko a na jaký okraj Prahy??? ( Jih, jih, jih 😎 ) 😀 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

pry nemuze verit ze se ji tam vesel 😀

hehena
autor
7. črc 2009

ty jo, to fakt musí bejt dost divný...... tak to si zvykla rychle... dneska je to teprva 8 dní...

kamarádka byla taky dost v šoku... přeci jen je to nová situace! navíc mi psala, že po tom špatným porodu si nemohla víc jak týden pořádně sednout a všechno jí pořád bolelo.... takže když je člověk bolavej, jak po normálním porodu, tak po císaři, tak je to asi ještě o to těžší..... teď je na tý kamarádce vidět, jak si to užívá... nikdy mi nepřišla jako mateřskej typ, ale je úžasná... je fakt, že i tak k tomu všemu má takovej svůj svéráz přístup, ale o to je to možná lepší.... .)

eeefffaaa
7. črc 2009

koukam ze Tomasek se narodil i driv jak Sabinka...to je dobry...a ted budu vest tehulky ja a myslim,ze jeste dlouho 😀

hehena
autor
7. črc 2009

né ANGE bohužel.... východ...

angetha
7. črc 2009

Jo Efi, já za tři týdny můžu klidně rodit, tak tě třeba předeběhnu 😎 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

no pry sli domu az vcera...jj je to nova situace a cloveku to prijde neuveritelny...jsem zvedava na sebe,me to taky asi chvili bude trvat nez si zvyknu ze jsem mama 🙂