Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
10. črc 2009

tak to jsme zvedava co nosis v brisku...uz se tesim az nam to napises 🙂 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

tak ja se jdu taky zase natahnout na gauc...ale predtim si ohreju asi parecek 🙂 zatim 😵

amallie
10. črc 2009

já jsem taky zvědavá 😉

a na gauíčku už jsem, schvaluju 😵

angetha
10. črc 2009

Ahoj Efi a Amal..
Efi taky myslím, že kleslo 😉

svoja
10. črc 2009

EFI kleslo!!!!

angetha
10. črc 2009

Když třeba kouknu i na ten 36. týden, tak je to jasný...Efi kdybys teda dneska začala rodit, jak dáš vědět? 😎

eeefffaaa
10. črc 2009

no angeth kdyz me to chytne doma,tak vam to sem napisu a kdyz me to chytne mimo domov tak si musite pockat az prijdu z porodky....nebo nekomu muzu dat cislo

lenka_bohousek
10. črc 2009

Zdravím moje milé prvosenky. Konečně se za vámi dostávám. Tento týden byl pracovně tak naducaný, že jsem koníka od pondělí neviděla.
Copak je tu nového, nějaká nová těhulka? Co Zuzí, moje spolučekatelka? Já zatím mršku nemám, ale ráno jsem testila a nic, takže počítám, že brzy dorazí ☹
A jak se mají těhulky a jejich miminečka?

carculka
10. črc 2009

ahoj leni..orchi je tehu 😀

lenka_bohousek
10. črc 2009

Carcul, no to je něco, Orchi je další těhulka 😵 To je super 😵

ORCHI, GRATULUJU 😵 😵 😵

angetha
10. črc 2009

Tak mi manžel řekl, že našli našeho kocourka..bohužel ho srazilo auto.. ☹ ☹ ☹

lenka_bohousek
10. črc 2009

Angetko, co to čtu, ach jo, to je mi moc líto. Víš, jak mám kočičky ráda a teď mi tu tečou slzy. Snad ho to moc nebolelo, chudáčka 😢 Pořídíte si určitě nového, viď. Já viděla minulou sobotu 4 koťátka britská modrá a všechny bych si je hned vzala 🙂
A jak se má vaše Vendulka? 🙂

carculka
10. črc 2009

ange,to je mi moc lito... 😢

angetha
10. črc 2009

Zatím novou shánět nebudeme, uvnitř jí teď stejně mít nemůžu a kdyby byla venku tak bych strašně hysterčila, že jí taky něco zajede..Hlavně se opět splnilo pravidlo, že do týdne po očkování, kočičku něco zajede..A kocour dostal očkování v neděli ☹ ☹
Vendulka z toho dostala škytku..

lenka_bohousek
10. črc 2009

Angetko, brzy to přebolí a až bude miminko větší, tak si určitě novou kočičku pořídíte. A máte hafíka a ten vám jistě taky dělá radost.

Holčinky, loučím se a jdu do hajan. Mějte krásný víkend 🙂

carculka
10. črc 2009

no holky moje mama se zas predvedla....manzilek uz nastvanej ze jestli budu z ni zas nestastna tak tam vleti a udela tam poradek....

angetha
10. črc 2009

Jejda Carcul...

carculka
10. črc 2009

ange...no jo no,chova se jak zarliva kamaradka a ne mama..za posl.mesice jsem od ni nesl.ani zdvorilostni otazku jak se mas?kdyz uz s ni mluvim,mluvi jen o sobe a chlubi se...u me ji zajimaji jen spatny veci a v tom se vyziva...jeden cas jse se spolu nebavili po tom co vse udelala a jak se chovala,pak hvuli brachovi(a to jen ale pocasi,protoze jsem vedela ze kdykoli mi podrazi,takze zadne duvernosti z me strany,natoz naky problemy-by mela radost)a ted zas ne,uz hrnecek pretekl...a ted vymyla mozek i brachovi,co je jen s ni...to mi mrzi nejvic..na ni uz jsem si zvykla ze se nechova ke mne jak mama

amallie
11. črc 2009

holky, to je kááára 😵 😵 😵

http://www.topkocarky.cz/inshop/kocarky/komplet...[id-JNAK025258J04]-jane-nomad-air-formula-strata-amazon-2009.html

svoja
11. črc 2009

Dobre rano,

ANGETKO jezisi, to je me strasne moc lito s tim kocourkem...vubec si neumim predstavit, ze by tohle postihlo nas...my je mame teda jen v byte....ale vzdycky, kdyz na silnici vidim prejetou kocicku, tak me to trha srdce...chudacek malej☹ ☹ ☹

CAR mazec 😠 😠

LENI tak zkus jeste testnout...treba to fakt vyjde!!! 😉

AMAL hezkyyy

lenka_bohousek
11. črc 2009

Ahoj holky, dobré ránko 🙂
Jen vás pozdravím a vyrážíme na kole. Ms ještě nepřišla, břicho pořád bolí, testík jsem ráno nestihla, tak kdyžtak zítra.

Carcul, teda to je fakt mazec 😠

Amálko, krásný 😵

Svoji, doufám, že ty se máš fajn a užíváš si prázdniny s mimískem 🙂

Holky, krásný den všem, my frčíme. Kdyžtak juknu zase večer. Paaaaaa 🙂

p.e.t.u.l.k.a
11. črc 2009

Dobré ránko holky 🙂
Právě jsem přijela z kauflandu, byly plenky ve slevě,ale to jsme neměla dělat, tolik lidí to byla hrůza 😠

Angeth to mě moc mrzí s kocourkem ☹

amallie
11. črc 2009

anget: to mě mrzí ten kocourek 😢 😢 😢 😢

svoja
11. črc 2009

PETUL ty jsi teda ranni ptace....se bojis, ze bys porodila a nic nestihla vid?🙂 mas nachystanou tasku uz???

p.e.t.u.l.k.a
11. črc 2009

svoji měla jsme natáhly budík na 6:30 😀 JJ tašku už mám nachystanou, ale myslím , že jí nakonec budu potřebovat fakt až za 14 dní 😀

angetha
11. črc 2009

Ahoj holky...
Peti i Kaufland u nás prý byl natřískanej..co to?

p.e.t.u.l.k.a
11. črc 2009

Angeth slevy 😀
Jinak včera ani sexík ani vínko ☹ Nějak jsme vytuhla dřív, než M přišel

amallie
11. črc 2009

Tak pak už jenom to luxování 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
11. črc 2009

amal já neluxuju nemám co . Ale vytírala jsem dneska á stejně nic 😒 a teď jsme zrala zase si zchrupnout. Zítra jedem v 5 ráno na burzu do Přerova, tak se musím nějak dobře vyspat, ale to už jde těžko v noci ☹

amallie
11. črc 2009

peti, vy nemáte podlahu? lítáte??? 😀 😀 😀

vím, říkala mi kamarádka, jak už v noci nejde spát, že chodí každých 15 minut na záchod 😖
ta tedy včera porodila už, ale miminko na tom není nejlíp, je na JIP páč špatně nedýchalo 😲