Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
20. črc 2009

jeee holky tak Peta rodi!!tak to je super!!!to na ni moc myslim a drzim pesti... 😵 😵

holky me od ty kontroly boli podbrisek,bricho,obcas mi to jde do zad a hlavne jsem porad nejaka nafoukla a chce se mi porad na zachod...proste jako kdyz me ma prijit MS...treba v noci taky pojedem,ale to si pekne a ruzove planuju 🙂

angetha
20. črc 2009

No Efi to jsem zvědavá i na tebe 🙂 🙂
A co znamená když mě občas nečekaně píchne v podbřišku že až nadskočím..to jsou poslíčci? Nebo je to kopání do močáku? 😅

eeefffaaa
20. črc 2009

no angeth taky jsem na sebe zvedava,ale je to takovy jiny a divny nez jindy...a hlavne to trva skoro cely den...tak uvidim...no angeth myslim,ze to se tam Vendulka jen nejak vrti a vzdycky te blbe kopne nebo tak neco...me Davidek porad zase kope do trisel a nebo se me ted porad pohybuje u cipku a tyhle dva pohyby jsou fakt od nej hrozny 😀 kdyz je u tech trisel tak ho vystouchavam

angetha
20. črc 2009

No mě u třísel šimrá ručičkou 😀
Prý než začne porod tak máš spíš průjem jak se tělo čistí..a můžeš třeba i zvracet..

eeefffaaa
20. črc 2009

no me prave porad bubla v brise a jsem hrozne nafoukla a na zachode uz jsem byla asi trikrat a to jsem skoro nic nejedla,ale na zvraceni mi teda neni,spis me boli to bricho a podbrisek a prijde mi ze ho mam od odpoledne porad takovy tvrdsi

angetha
20. črc 2009

No však už má Davidek taky docela načase 🙂 🙂

eeefffaaa
20. črc 2009

no ale myslim,ze on si to jeste nemysli,ze to zase jen prejde a pristi utery pujdu vesele zase na kontrolu 🙂

a angeth co ty jeste tady??se ti nechce spat??

angetha
20. črc 2009

Efi tak dobrou noc a budu na tebe myslet 😉

angetha
20. črc 2009

No vždyť už jdu 😀

eeefffaaa
20. črc 2009

ale takhle jsem to nemyslela 😀 to tady budu sama ☹ tak ja asi taky pujdu...tak dobrou noc angeth tobe i Vendulce... 😵

prosteja
21. črc 2009

dobré ránko všem 😵

no holky, to jsou novinky..... na petulku moooooooc myslím, jestli ještě nemá malýho u sebe, tak už určitě rodí a bude to mít brzo za sebou...... 😵 😵 😵

efi vypadá taky nadějně, no teď jsem na ně zvědavá se sac...... jak se budou předbíhat 😀

hypo velikáááááááánská gratulace k holčičce 😵 😵 😵

prosteja
21. črc 2009

to je asi tak co jsem pochytila..... 😉

ještě k těm kočárkům...... já bych taky úplně nevěřila tomu, že nejlevnější kočár (ani nevím za kolik se dá koupit) se může rovnat tomu nejdražšímu 😉 myslím si, že hodně dobrý je, když má někdo ve vašem okolí s některým zkušenosti a můžete si ho třeba i vyzkoušet 😉 to je asi velká výhra..... jinak to chce holt určit si nějaké ty priority a pak jít vybírat...... 😉 ale myslím si, že když si vyberete dobrý kočárek, třeba z 9 tis. tak vám může udělat tu stejnou službu jako kočárek za 20.000,-.... může ale nemusí...... mám podobný zkušenosti jako amal třeba se spotřebičema a levný spotřebič bych prostě nekoupila..... zároveň ale nemůžu kupovat ten nejdražší, protože na to fakt nemáme 😉 takže volíme vždycky zlatou střední cestu.... ani nejlevnější, ani nejdražší, určíme si přibližně cenu a snažíme se vybrat co nejlepší, co v té cenové relaci nabízí...... to stejné bude asi s kočárkem...... já třeba patřím mezi ty, co si musí tu horní cenu +- stanovit...... 😀

prosteja
21. črc 2009

no a já dneska ráno málem poblindila chlápka v metru.... holky tak rychle jsem z metra nevylítla ještě nikdy 😅 vyběhnu na nástupiště a rozhlížím se, kam to hodím 😀 protože koše dole na nástupišti samozřejmě žádný 😠 🙄 už jsem vytahovala pytlík, že tam normálně potupně vrhnu, lidi na mě hleděli a nakonec si to to moje břicho rozmyslelo 😀 a byl klid....... 😀

prosteja
21. črc 2009

a já mám dneska holky manžu v nemocnici na kompletním vyšetření 😔 už vůbec neví, co mu je..... měl zánět průdušek, ale to už je skoro půl roku a pořád chrmle..... no nejlepší varianta prý je, že by to bylo nedoléčený, nasadí silnější prášky a je to, to se prý stává...... nejhorší varianta je pak posranej jícen 😲 tak jsem zvědavá co mu řeknou 😔

prosteja
21. črc 2009

tak holky a už máme jasno...... není to ani nejlepší ani nejhorší varianta 😀 někde mezi.... alergie..... 😅 hmmmmm, takže už jsme doma alergici 2 😀 paráda...... no a protože chodí tam kam já, tak si našli s doktorem i mou kartu, doktor do toho mrkal a říkal teda, že miminko už to teď má z obou stran, takže jsme mu to mohli v genech předat oba 🙄 super.....

prosteja
21. črc 2009
verled
21. črc 2009

dobrý ránko prvušky🙂...nové fotky protože už jsme 17tt koukejte🙂

verled
21. črc 2009

prostej:jeee petulka rodí??no hurááááá hurááá🙂))
hypo:další holka:-/grrr já chci taky.-)
prostej:článek mazec, ty tu povídáš sama se sebou??.-)

prosteja
21. črc 2009

ahooj ver a mimi 😵 bříško krááááásný 😵 už se nezapřete 😀

ver jj, psala tu včera sac, že když petulka do rána neporodí, tak jí to v 6h budou vyvolávat..... tak buď už to má za sebou nebo si to právě prožívá 😉 sac prý napíše 😉

a povídám si tu viditelně sama se sebou 😔

verled
21. črc 2009

prostej:no ale včera jsem měla depky jak mi spadlo a dneska ráno jsem se probudila a bylo tam🙂uplně jsem koukala jak už se vystavuje v leže🙂mam ho těsně kolem pupíku proto ho mam špičatý🙂tak to se těším na mimi🙂

prosteja
21. črc 2009

to jsem zvědavá, jestli ti už řeknou pohlaví..... vím, že bys radši holčičku, já ale zatím tipuju kluka 😉

verled
21. črc 2009

prostej:tak víme že tam pohlaví už je uplně udělaný🙂a že by se to teoreticky púoznat mělo, tak uvidíme🙂...no možná kdybys viděla můj xicht tak nemluvíš.....takhle🙂

prosteja
21. črc 2009

jj, vím, že by to jít poznat mělo, ale někdy může být mimi otočený nebo mít mezi nožičkama třeba pupeční šňůru a pak to prostě doktor nevidí 😉 ale budu držet pěsti, aby bylo pohlaví krásně vidět.... a promiň no, už to teda říkat nebudu s tím klukem..... ale myslím si, že svět by se snad nezbořil ne? hlavně, že to bude zdravý 😉 teda to si aspoň myslím já 😉

verled
21. črc 2009

prostej.ale to je jasný je uplně jedno jestli to bude Vanda nebo Tadeáš🙂hlavně aby bylo mimi zdravý 😲 ....já tam budu sedět a vrtět se tak dlouho dokud vidět nepujde😀D

eeefffaaa
21. črc 2009

ahoj holky a miminka!!

jdu se jenom podivat jak Peta a zase mizim...ale jeste koukam ze se sac neozvala,tak budu prubezne koukat..

prostej to jsem rada ze to manza nema nic vaznyho a tobe verled se uz brisko pekne zvetsuje 😵

jinak holky my nerodime,ale je to porad stejny jako vcera,podbrisek a bricho docela boli,skoro porad mam to bricho tvrdy a zacinaji me bolet uz i zada chvilkama,tak jsme na to teda zvedava,co to ma jako byt a jestli se to rozjede...tak ja se jdu nasnidat...zatim ahojky

prosteja
21. črc 2009

já si myslím verled, že v závěru ti to bude úplně jedno, jestli holčička nebo chlapeček.... ale když si víc přeješ holčičku, tak držím palec, aby se ti krásně ukázala a byla to opravdu holčička 😉

prosteja
21. črc 2009

ahoooj efi a Davídku 😵 sac ještě nepsala........ a vám držím pěsti, aby se to taky pěkně rozjelo 😉

angetha
21. črc 2009

Ahoj holky...my jsme včera s manžou kecali asi do půlnoci, Vendulka se do toho předváděla, no sranda 😀
Ráno jsem sem naběhla co nového a koukám, že jen alergie u Prostějky v rodině 😒 ☹

angetha
21. črc 2009

No jo Verli, bříško už se krásně ukazuje 😵

cat79
21. črc 2009

Ahooj všechny🙂)
To jsou novinky, takže Peťulka už to má asi za sebou, nebo to každou chvilku bude...to je nádhera, bude to tu teď samé miminko🙂))

Verled nojo, my už jsme taky 17tt🙂)taky dodám fotečku, já dnes ráno měla mrňouska napravo, zdá se mi, že se mi jako nadulo bříško hodně dole, ale když si třeba pčíknu,tak to zabolí, musím opatrně:.))))

Včera jsem měla taky depky, z té dovči, chci tolik k moři a do teplíčka, ale asi to půjde až v září, to je děs, snad to uteče, to už budeme oěkná kulička🙂)))

Prostějko tak to jsi šikula žes to udržela🙂)metro musí být strašný, hlavně když ty lidi smrdí, na to jsem háklivá zase já🙂)

Holky dneska 10.45 první cvičení pro těhulky, pak vám poreferuju🙂))