Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
21. črc 2009

kebul super zprávičky 😵 jen tak dál 😀 a za chvíli budeš blindicí historky vyprávět ty 😀

a zdravím amali a svoju a miminka 😵

angetha
21. črc 2009

My dnes budeme dělat chlebíčky, zítra se jedu rozloučit oficiálně do práce 🙂

verled
21. črc 2009

ange.chlebíčky bych si dala denně🙂

prosteja
21. črc 2009

jů chlebíčky.... mňam 😀

angetha
21. črc 2009

Tak se zastavte 😉

amallie
21. črc 2009

chlebíčky miluju 😵 😵 😵

verled
21. črc 2009

to je sranda🙂prej žijte zdravě🙂nad čerstvý chlebíšky neni.-)

prosteja
21. črc 2009

ange tak jo.... čekej mě tak za hodinku 😀

verled a co je na čerstvým chlebíčku tak strašně nezdravýho 😅 neříkám, že je to zrovna výkvět zdravé stravy, ale pokud ho neobložíš zrovna bůčkem nebo nenamažeš nějakou šíleně nezdravou pomazánkou, tak si myslím, že je chlebíček ok 😉

verled
21. črc 2009

prostej|:majolka:-))))a bez ní by to nebylo ono.-))))

amallie
21. črc 2009

chlebíček by byl zdravej i s tím bůčkem 😵 😵 😵 😵

prosteja
21. črc 2009

amal to je fakt 😵 😀

verled tak to je asi to jediný 😀 když si představím jaký jiný sajrajty do sebe cpeme, tak majolka je proti tomu pramen zdraví z Posázaví 😀 😀 😀

angetha
21. črc 2009

No ale když se udělá krabí ne s majonézou ale bílým jogurtem..tak to vpodstatě zdravý je

hehena
autor
21. črc 2009

hoj ženy, jak se máte??? .)

tak PETULKA rodí.... jsem teda měla dobrej odhad, že bude z holek první... 🙂))) PETI tak držíííím palcéééé 🙂 😉

prosteja
21. črc 2009

hoj ženo 😀 😵

my se máme dobře 😵

zuzka.o
21. črc 2009

Ahojjjj Prvušky, zase ve chvilce volna najukávám..... cože, Petulka rodí????? úúúúúú, moc na ní myslím, ať to má rychlé a téměř bezbolestné. Mám normálka husinu!

verled
21. črc 2009

ange.to jo, ale prostě tomu pak nemůžeš říkat chlebíže, to musí bejt obžerství.-)
ahoj hehe🙂

hehena
autor
21. črc 2009

aúúúúúúúúúúúúúúú :(((((((((

http://www.novinky.cz/domaci/174287-meteorologo...

hehena
autor
21. črc 2009

holky mě dneska tak bolí hlava a záda.... spala jsem v límci, ale moc to nepomohlo... :(((( achjoooo

prosteja
21. črc 2009

tý jo 34 stupňů jo 😲 no to bude zase masakr 😖

zuzka.o
21. črc 2009

Prostejko: bezva historka o blindění 😀

zuzka.o
21. črc 2009

Hehe, copa, máš problémy s krční páteří? Mně pomůže to zaspat. Jakmile mi od krku chytne migréna a můžu se ve tmě zavrtat do postele,podložit si krk polštářem,¨tak je mi fajn.

34 ...kde? Já mám v cestovce zimu 😲 Teď mi volala švagrová, asi mě chce naštvat..válí se na plovce!!!!! 😠

prosteja
21. črc 2009

ahoooj zuzi 😵 no ráno mi to tak bezva nepřišlo 😀

hehena
autor
21. črc 2009

jj mám ZUZI... furt... jsem čekala, kdy to příde teď.... :(((((((( tohle se nedá vydržet... au auuuu...
mě taky pomáhá to zaspat, ale jedině když si vezmu dva ibalginy, jinak mi to moc nepomůže... bo jinak ani neusnu...

hehena
autor
21. črc 2009

a ještě do toho ty vedra.... CAT si tu stěžovala, že není léto, ale mě to teda vůbec nevadilo, nevím, co s tím horkem... achjo...

zuzka.o
21. črc 2009

😀 Hehe, tak to je naprd, žádnej prášek..... a co masáž od manžela? Ta mi taky vždycky uleví.

Prostejko: to mi je jasný, ale jak jsi to podala, se tady chechtám ještě teď

prosteja
21. črc 2009

hehe tak to ti nezávidím...... 😖 zkus si to nahřát a lehnout si a třeba se ti uleví 😉

zuzi no s odstupem času se tomu směju taky... jak na mě lidi hleděli, jak jsem rychle na jedné stanici vystřelila z metra, protože na mě to přišlo z ničeho nic 😀 a pak jsem tam stála bezradně na tom nástupišti, nevěděla co dál, pak jsem cítila, že to prostě půjde ven, tak horečně hrabala pytlík... a pak z toho stejnak nic nebylo 🙄 😀

hehena
autor
21. črc 2009

achjo... a ještě martin objednal prohlídku bytu na 14.30 - samozřejmě tu nebude... mi blbě jako blázen a musím uklidit, vysát... bezva fakt... ty vole jestli nevomdlím nebo nezhebnu bolestí, tak to bude zázrak...

prosteja
21. črc 2009

ježiš hehe 😖 ještě vysávat, prosímtě opatrně..... a nijak to nepřehánět, určitě máš vypulírovaný 😀

zuzka.o
21. črc 2009

Hehe, tak to zvládni a moc to nepřežeň

hehena
autor
21. črc 2009

holky právě, že je tu bordel a ještě tu musím uklízet po drahý polovičce že jo... a Rozule tak pelichá, že se musí vysávat každej druhej den, takže smůla... no nic... jdu to dodělat... už jsem ouplně zpocená...