Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
24. čer 2009

anget: ale ty jsou hezký, ne?

angetha
24. čer 2009

Ahoj Hehenko 🙂 🙂
Jojo Amalko, to je dobrá značka 😉

hehena
autor
24. čer 2009

ANGE je toho mnoho, všechno to zní jak nějaký tajný hesla a vůbec se v tom nemůžu vyznat... a za boha se mi to nechce studovat, který jsou jako lepší a který na co.... no prostě zmatek pro mě...

angetha
24. čer 2009

To přijde Hehenko...jak se cítíš?

hehena
autor
24. čer 2009

nejradši bych, aby mi někdo nadiktoval co mám koupit, co je nejlepší a zároveň vyjde nejlevněji a bylo by to... 🙂))

angetha
24. čer 2009

Hehenko viz předchozí stránka 😀 😀

hehena
autor
24. čer 2009

🙂 ANGEthko bře se cítím... nechutně spokojeně 🙂))) 😀 😵 a kontroly se asi nedočkám... jsem zvědavá jako blázen fakt že jo... 😀

prosteja
24. čer 2009

ahooooj hehe 😵 spolubojovnice 😀

ahoooj zubaj 😵 jak je? 😉

hehena
autor
24. čer 2009

pročtu.... už jsem něco málo dočítala... ale mám z toho mozkovnu na kaši 😀

hehena
autor
24. čer 2009

ahoooooj PROSTEJííííí 🙂)) 😵 😵 😵

angetha
24. čer 2009

Já jsem to vše nastudovala díky tomu, že jsem doma a ležím..jinak bych taky neměla šanci se orientovat 😎

hehena
autor
24. čer 2009

a nechutně se na všechno těšíííím... na těhotenský břicho, hadry, oblečky na mimčo, první blbůstky... nakupování v ikee, natěšený prarodiče, na hodnou tetu... prostě je toho mnoho na co teď myslím...

prosteja
24. čer 2009

anget taky stačí klasika bílé pleny a na to ty svrchní kalhotky.. pochopila jsem to správně 😀

hehe taky se cítím strašně spokojeně 😉 prostě tak nějak jinak 😀 a na kontrolu už se strááááášně těším, i když vím, že mi nic moc neřeknou, ale aspoň prubnu nového doktora, zaregistruju se a snad mi vezmou tu krev a vyloučí se mimoděložní 😉

hehena
autor
24. čer 2009

no kvůli tomu mimoděložku mě štve, že nejdu dřív............ :/

prosteja
24. čer 2009

hehe 😀 já normálně ztratila chuť na takový to nakupování oblečení pro sebe a třeba knížek, na který jsem ujetá..... 😀 teď jsem byla s kolegyní v knihkupectví, protože tam pro nás měli nějaký slevy a tak jsem si jako cosi vybrala a šla pryč 😅 no to se mi u knížek ještě nestalo 😀 a naopak se těším na nakupování plínek a dudlíků a postýlky a oblečků a tak.... no prostě jiný stav 😉 😵

prosteja
24. čer 2009

hehe neboooj, bude to ok 😉 vůbec na to nemysli 😉

angetha
24. čer 2009

Jo jsem si myslela, že mi budou stačit bílé pleny a svrchní kahotky, pak jsem zjistila, že nejlepší jsou vlňáčky ( nejvíc prodyšné) a tak mám i vlňáčky...a pak jsem viděla ty plínky "vše v jednom" za dobrou cenu a navíc si je holky taky chválí..

zubajda
24. čer 2009

ahojky prostej,... jj, celkem dobry... 🙂.. co ty, jak se citis?... 😉

prosteja
24. čer 2009

u mimoděložního se myslím tvoří daleko pomaleji hcg, takže si myslím, že pokud nám tak rychle tmavnou čárky na testíku, tak to bude ok 😉

angetha
24. čer 2009

Holky počkejte až vám dr. řekne: Tak vám gratuluju maminko, tady je vaše miminko, vidíte tu tečku? 😵 😵 😵 😵

angetha
24. čer 2009

Zubaj, ty příští týden nastupuješ do nové práce?

zubajda
24. čer 2009

Angeth... jj,.....1.7. 🙂....

prosteja
24. čer 2009

jj anget, já to myslela do začátku 😉 jako že víme s holkama čím začít.. klasický plíny a svrchní kalhotky 😉 a ještě se zeptám... co do porodky? přibalíš si zrovna tyhle plínky? 😉

zubaj cítím se tak nějak báječně 😵 špatně mi není, jen jsem víc unavená......prcek malej, ještě ani nevíme, jestli je vše ok a už mi takhle bere energii 😀 😅

angetha
24. čer 2009

A těšíš se? Nebo máš trochu nervy?

angetha
24. čer 2009

Prostějko do porodnice je brát nebudu, ještě by mi je tam někdo ukradl 😀 Ne, než se naučím pracovat s miminkem, tak papírové, ale doma už látkové..

prosteja
24. čer 2009

anget no nevím, jestli mi vůbec utz bude dělat 😅 asi jo, ale vidět tam nic nebude 😉 si myslím já....... ale na tu větu se strašně těším 😀

zubaj tak budu držet palec 😉 aby se ti v nové práci líbilo a byla jsi tam moooooc spokojená 😵

zubajda
24. čer 2009

prostej... no, však je to nový život a dává o sobě vědět a potřebuje energii,.. 😀...

angeth... těším se, ale zároveň mám žaludek jak na vodě.. 😅 Ale bude to dobré, toho šéfa znám už 11 let, když jsem přišla do Prahy, tak to byl můj první zaměstnavatel v Praze, teď je to spíš kamarád... a ty lidi, co jsou tam také znám, protože se to prostě všechno točí okolo branže a ty lidé se nemění...

zubajda
24. čer 2009

prostej... díky, myslím, že to bude dobré... 😉

prosteja
24. čer 2009

zubaj to dává a tou energií fajt hoooodně 😀

anget jj, já si to myslela, že do porodky si je brát nebudeš 😉

prosteja
24. čer 2009

zubaj určitě... 😉 každá změna je k něčemu dobrá 😀