Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. črc 2009

ahooj holky...

tak prcek je v pořádku - má 2,5 cm 🙂 😉 ********************

prosteja
29. črc 2009

ahoooj sac.... no to tě nechci děsit, ale nemocnýho ho asi k porodu nepustěj 😖 tak ať se pěkně kurýruje 😉

baeszinka
29. črc 2009

Ahojky Hehenko,jééé,tak to je supéééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Sacvi,neboj manža se brzy uzdraví,nenechá si to přeci ujít 😉

prosteja
29. črc 2009

ahooooj hehe 😵 no to je paráda 😵 😵 😵

hehena
autor
29. črc 2009

no ale co mi vrtá hlavou holky, jsou ty UTZ a měření... můj záprdek je větší než PROSTEJ, ale tenhle dr. zaměřil prcka a spočetlo mu to 8+6 .... a dneska bych měla mít 9+4 .... PROSTejky prcínek měl na kontrole 2,19 cm a byla 9+0..... no tak chápete to??? to je to měření opravdu tak orientační.... v tabuli to měnit nebudu, bo příště mi dr. zas řekne něco jinýho....

prosteja
29. črc 2009

hehenko a kolik ti to uvedlo tu odchylu +- 😉 a máš fotečku? ty utz jsou stejnak divný, my se právě s doktorem o tom bavili a on říkal, že jelikož se nijak neliší od ms, tak mi to bude počítat podle ms a já jsem za to ráda 😉

prosteja
29. črc 2009

takže hehe to 9tt+0 mám podle ms, utz vypočítal dokonce 9tt+1 😲

sacvi
29. črc 2009

jéé hehenko to je super 😵

Ach jo ale muž jak něco chytne tak to kurýrování je nadlouho 😢 To abych aspoň týden přenášela aby se měl čas vyléčit 😒 Ach jo..tak třeba to nebude tak hrozné a bude mu brzo líp 😔

Jako já sama rodit nejdu..fakt ne.. 😒

cat79
29. črc 2009

Ahooj🙂)
No hehe supeeer!!!!!!mám radost🙂))
Orchi taky gratulace, pošli mi do IP ta hesla, já to určo nemám, jsem mazalka🙂))
Mrknu ještě na Vítka a Prostějky kalhotky🙂)a letím do fitka a na úřady a odpo se tu zase stavím🙂)

Včera večer jak jsem dopsala koníka jsem si dala obě ruce na bříško a zřetelně jsem cítila ty pohyby, ale fakt, i miláček pak jeden mini kopaneček ucejtil, dávali zrovna fotbal, tak jsme usoudili, že to bude kluk a fotbalista jako řemen🙂)))

prosteja
29. črc 2009

ahoooj cat 😵 prej prostejky kalhotky 😀 😀 😀 jsi mě pobavila 😀

sac nebooooooj, manža se vykurýruje 😉

hehena
autor
29. črc 2009

PROSTEJ jj právě jsem na to koukala... ono asi záleží na tom, jak si to dr. změří a v jaký je prcek poloze... bo jinak tomu fakt nerozumím, že mám větší mrně, ale jsem dle UTZ jsem teprve 8+6 ..... to je záhada hlavolamu...

a všechny zdravím...

SAC chápu, držím palce, ať je manža OK... mě by hráblo...

sacvi
29. črc 2009

no snad jo.. 🙂

cat79
29. črc 2009

Petulko Víteček je nádhernej, zdá se mi, že je celej TY🙂)))
Prostějko kalhotky teda jako z Bridget Jones🙂)hihihihihi maxi bombarďáky🙂)))

baeszinka
29. črc 2009

Sac,kamarádka rodila v březnu a ten její měl angínu,byl i na neschopence a na antibioticích a stejně šel k porodu 😉 akorád pak na sále měl ústenku 😉 Nestresuj se zbytečně ještě tímhle 😉

prosteja
29. črc 2009

cat ale víš jak jsou pohodlný 😀 😀 😀 ty já mám jenom na doma, jsou bezešvý ze super materiálu a teď si je natáhnu krásně přes celý bříško a na to jen tričko a super 😉

sac určo, nadopuj ho vitaminama a nebooooj, on tě v tom nenechá 😉

já nevím hehe, podle mě když utz změří 2,5 a 2,2 tak je to rozdíl a každopádně je pořád tvoje mimi větší 😉

prosteja
29. črc 2009

bae fakt jo? pustili ho tam? tak to čučím 😉 jinak mě je jasný, že jakmile by začal manža chrchlat, tak já bych začala jako na potvoru rodit 😀

sacvi
29. črc 2009

holky dybyste viděly jaký já teď nosím bombarďáky 😀 Ale ty sou teď vážně nejlepší..jen manža se dycky zhrozí dyž mě v nich vidí..prej co to máš zase za vykopávky?? 😀

baeszinka
29. črc 2009

Pustili,neřekl jim teda,že bere antibiotika a je na neschopence,ale že je nastydlej na něm poznali a o.k.,pustili ho 😉

No holky,musím jít vařit,za chvilku přijde manža na oběd,tak ať je hotovo..ale budu sem mrkat 😉

sacvi
29. črc 2009

No taky to taky vidím prostejko..zítra muž dostane horečku a já povalím do porodky 😝 😀

Holky a nemůže miminko pak nějaký ten bacil chytnout? přece jen je to pro něho šok dyž se narodí kór dyž kolem něj budou lítat nějaký bacily 🙄

bae zatím pa pa 🙂

verled
29. črc 2009

ahojky:orchi:jojo našla jsem🙂
hehe:vůbec si s mírama nelámej hlavu🙂moje mimino je pokaždý jináč🙂

verled
29. črc 2009

sac:tak snad to ude v pohodě a nepřivolávej čerty🙂

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

Holky tak Vám popíšu jak probíhal porod 😉
V pondělí jsme jela do Zlína na diabetologii a při té příležitosti jsem se stavila na gynekologii a tam mi Dr řekla, že jsme otevřena na 2 prsty a že už si mě nechají v nemocnici a že se to buď rozjede samo nebo že mi to ráno vyvolají a navíc jsme měla tlak 145/110. Během noci se nic nedělo a tak ráno klystýr a už to jelo 😀 . V 7:00 mi zavedla Dr tabletu do spodku a odvezli mě na porodní sál, tam mě přijela velmi milá porodní asistentka a ještě taková mladá taky velmi příjemná holčina, která se "zaučovala" ale tableta nezabrala tak mě zavedli v 8:00 hod další a už 8:20 mi začali poslíčci a v tom přijel M a já jsme byla strašně ráda, byl fakt zlatý a strašně moc mi pomohl a zvládal to na 1*. Točili mi ozvy , měřili tlak a pak jak poslíčci zesilovali tak jsme šla i s M do sprchy a tam jsem byla tak půl hoďky ale nedělalao mi to nějak dobře tak jsme se vrátila zpět do svého "pokojíčku" tak tomu říkala asistentka. Jak to pořád zesilovalo, tak mi napustili vanu, tak mi nakapali hřebíčkový olejíček a bříško mi namazali olejíčkem , ale už nevím jakým a do aromalampičky mi dali citronovy aromaolej a postili mi hudbu a dali mi nějaké pití ionťák ale( jinak ty olejíčky jsem si mohla vybrat jaké jsme chtěla ale mě to bylo celkem v tu dobu jedno, teď bych si vybrala vanilku 😀 )a v té vaně jsme si za hlavu dala balonek a krásně jsme všechny ty vztahy rozdýchávala , ty asistentky říkalz, že jsme strašně šikovná i M mě chválil, tak jsme měla radost. Takže jsme buď byla ve vaně nebo na tom porodním lehátku a nebo jsme chodila na záchod , tam byly kachličky a chládek, tak jsme si tam sedla na mísu a chladila a tak pořád dokolečka. No fakt paráda. 10:20 mi odtekla plodová voda a pak už to byla taková rychlovka, že se i ty asistentky divily 😀 . Jak už šla vidět hlavička, tak mi ta asistentka vzala ruku ať si šáhnu na hlavičku a tím jsem začala tlačit a 12:44 už byl malý Vítek na světě. Fakt to bylo něco krásného, úžasného a nikdy na to nezapomenu. Ještě měl malý 2krát obtočenou pupeční šňůru kolem krku ale všechno asistentky zvládly na 1* . Pak mi ho dali na tělo a to už jsme s M plakali radosti.
Holky těšte se na porod je to opravdu něco náááááááááááádherného 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

hehenko to ráda slyším, že jste v pořádku 😵 😵

sacvi
29. črc 2009

Jééé peti tak to jsi měla krásný porod 😵 😵 To je úžasný mám velkou radost 😵

Dej za mě Vítečkovi moc pusinek 🙂 😵

verled
29. črc 2009

petulko ahoj holka zlatá.-)

zvládla jsi to perfektně🙂gratuluju, muselo to bejt něco neuvěřitelnýho, závidim ti že už máš malýho u sebe🙂

sacvi
29. črc 2009

jééé já se teď na ten porod opravdu vyloženě těším dyž to tady tak peti čtu 😀 😵 😵

verled
29. črc 2009

Petul:popsalas to tak že se snad i těšíme🙂

angetha
29. črc 2009

Je Petulko, moc ti gratuluju, měla jsi krásný porod...jsem úplně dojatá 😵 😵 😵

angetha
29. črc 2009

A jinak přeju všem ostatním krásné skoropoledne 🙂
Já měla včera docela velké bolesti, tak jsem čekala co z toho bude..ale nakonec nic, jen mě teď bolí hlava

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

Holky fakt se těšte a nebojte se je to oprvdu nádherné 😵 😵 😵
Jinak jsme vložila nějaké fotečky co měl M v PC
Vítek je strašně hodňučký je to zlatíčko 😵