Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. črc 2009

hehe má to asi vliv jen na to, že když už na tom utz ví výsledky krve, tak ti to řekne celý i se závěrem, takhle si asi musíš ještě počkat než do dá dokupy 😉

monci ale ty jsi byla jen na krvi 10tt+0 ne?

hehena
autor
30. črc 2009

jj MONCI tak je to asi v pohodě... šak to píšu, že každej dr. to má prostě jinak...

no mě by zajímalo, jestli mi toho 5.8. bude teda dělat klasickej UTZ nebo už screening... ale o tom by se snad zmínil ne? ... 🙂)) 😅

angetha
30. črc 2009

Já byla na krvi asi ve 12. týdnu a velký UTZ ve 14. týdnu..

prosteja
30. črc 2009

hehe tak mě to doktor přímo řekl, 19.8. a uděláme screening 😉 ale třeba tě překvapí 😀

jinak teda já se jen směju, krevní testy na žloutenku a HIV a jiný pohlavní nemoci mi budou dělat teď v průběhu půl roku snad potřetí 😀 pojišťovna se bude asi hodně divit 😀

moncicak3
30. črc 2009

no já byla na krvi v 10tt+0 a na velkým utz ve 12tt+4.....je to tak hehe, každej dr to má jinak 🙂

hehena
autor
30. črc 2009

MONCI ale ty tam máš odběry jen na ty krevní testy... to už mi dělali taky!!!!!

my se tu bavíme o screeningu a o odběru krve na genetiku!!!!! ale možná ti to dělali najednou...
mě teda zatím vzali krev na krevní obraz, skupinu, HIV, zloutenku, syfilis - jak už jsem psala pár příspěvků zpět...

prosteja
30. črc 2009

hehe no a mě budou brát to stejný co tobě + odběry na ten screening 😉 a budu 10tt+1 takže podobně jako monci... a na utz budu 12tt+2 😉 ale fakt to má asi každý doktor jinak 😉

hehena
autor
30. črc 2009

no já na tu krev na genetiku budu dokonce muset do Krče... i když nechápu proč no...

moncicak3
30. črc 2009

holčiny něco o kávičce a koupání ve vaně v těhu 😉 http://www.porodnice.cz/node/21125

prosteja
30. črc 2009

jj hehe, to jsi říkala 😉 hmmmmmm, no nevím proč... já jdu na všechny ty krevní testy do laborky, která je přímo na poliklinice kde sídlí doktor 😉

carculka
30. črc 2009

hehe,prostej,kdyz nebude videt co potrebuji,za tyden me tam maj zas 😀 a aspon zas uvidim mimise...

monci,se musim taky optat,jelikoz chci jet s tatkou a malou segrou do aquaparku,fakt by mi to zajimalo

prosteja
30. črc 2009

carcul 😀

monci krásně to napsal pan doktor, prostě nic se nemá přehánět 😉

moncicak3
30. črc 2009

carcul, mě dr dovolil se koupat, ale jen v čištěných koupálkách....v aquaparku jsem taky byla, ale holt můžu jen plavat, nic jinýho 😒 koupání se ale doporučuje od 12.týdne....opět to ale asi záleží na dr, hlavně na zdravotním stavu těhotné 😉

moncicak3
30. črc 2009

prostejko viď 😉 mě se to taky moc líbilo, jak to ten doktor napsal 🙂

angetha
30. črc 2009

Na tu krev se musí na specializované pracoviště, protože se musí zpracovat čerstvá..

prosteja
30. črc 2009

monci jj, fakt to hezky napsal... a má pravdu podle mě..... zakázat si všechno jen proto, že jsi těhu a netrápí tě žádné potíže je podle mě blbost 😉

angetha
30. črc 2009

Pan doktor to hezky řekl v tom odkazu ale jsem snad vystrašená maminka když jsem měla ležet? 😠 Holt se někdy musí ležet

moncicak3
30. črc 2009

tak tak prostej, já teď kafčo prostě pít musím, dělá se mi zle za volantem z nízkýho tlaku a přece se kvůli tomu nevysekám, tak jsem tak trochu brouzdala po netu ohledně toho kafča 😉 ......

carculka
30. črc 2009

monci,hmmm tak se optam,chcem jet tak za deset dni tak by to byl necely 12.tyden...uvidim co dr rekne 😀 ..dekuju..

moncicak3
30. črc 2009

anget jasný, když dr přikáže ležet, tak se musí, vždyť já taky musela ležet 😉 vystrašená mamina nejsi, jsi jen opatrná a zodpovědná, stejně jako by jsme byly my tady, kdyby nám to dr přikázal 🙂

prosteja
30. črc 2009

anget ale on to podle mě myslel tak, když je ženská v pořádku 😉 a tak to myslím i já.... já jsem teď taky vyděšená těhule, co prostě kromě práce nic jiného nedělá, přijdu domů a ležím, manžel mě ani nic dělat nenechá... ale to je proto, že nás straší ten hematom 😉

moncicak3
30. črc 2009

jj prostej, teď dokud se ten hemík nevstřebá, tak ležánkovat, já taky nic nedělala, jen ležela 😉 ale pak jsem zase začala vytírat a tak všechno kolem domácnosti, protože bych se jinak zbláznila, i když teď když vytírám, tak vkleče, protože to jinak nejde 😀 někdy mě zastoupí manža když je doma, ale od září ho to čeká každou sobotu, to už mi asi nepůjde 😀

prosteja
30. črc 2009

monci no doktor se i ptal, co neschopenka a já mu říkám, jestli je to nutný a jestli mi ji doporučí, takže jo... a on se ptal co dělám, tak říkám, že v kanclu a nic těžkýho jen sedím u pc a vyřizuju papíry..... a že nemám ani žádnou hoňku..... a on říká, tak to je asi neschopenka zbytečná, doma by jste akorát ležela a napadaly by vás samý černý myšlenky a pokud nemáte bolesti a hematom je maličký, tak já bych vás klidně nechal chodit do práce, tak říkám, že jsem ráda, doma bych se asi fakt zbláznila 😖 no a říkal, že doma už nic dělat nemám 😉 tak nedělám 😀

angetha
30. črc 2009

Jo jo holky, ale ta paní mi přišla taková..jakože ona určitě ležet nebude, taková akční.. 😉

hehena
autor
30. črc 2009

no já chodím k dr. kde je dole poliklinika... a běžně tu krev převážejí do nemocnic.. proto to nechápu... hlavně mi vadí ten neservis 🙂)) platím za gyndu 700.- ročně a pak musím běžet do krče, což je od tý gyndy ještě pěkná štreka ))))) mno a hlavně už budem přestěhovaný a zas budu muset někam běžééét... bože čí to byl nápad se stěhovat... jdu ho zabít 🙂)))

moncicak3
30. črc 2009

prostej je fakt, že být doma je fakt na palici, jiný to samo bude až se prcek narodí, ale takhle....no vždyť to snad každá zná...
mě se právě ani dr neptal, jestli chci neschopenku, prostě bez diskuzí, ptal se mě na práci, tak jsem mu řekla, že akorát sedím u pc, nic těžkýho, pak se ptal na dojíždění a to se mu asi nelíbilo, tak mi řekl, že sice nemám těžkou práci, ale dlouhý dojíždění, tak raději ať doma ležím a odpočívám, že tím nic nezkazím 😉

holčinky jdu se chvílu natáhnout, jsem po tý cestě KO....tak pá

prosteja
30. črc 2009

monci tak já dojíždím taky půl hodinky, v tom ale neviděl problém, prý leda kdybych měla bolesti nebo mi bylo nějak špatně, tak ať přijdu a napíše mi to hned 😉 zatím se cítím fajn, občas mě ke konci pracovní doby pobolívá bříško, ale doma si pak lehnu a hned je líp 😉

ange no ona ať si je jaká chce 😀

prosteja
30. črc 2009

hehenko tak to by mě taky zajímalo proč tě žene kamsi do řiťky 😖

carculka
30. črc 2009

holky musim bezet..tak se mejte krasne,opatrujte mimisky...papa

prosteja
30. črc 2009

carcul a monci papa 😵