Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
6. srp 2009

já jsem taky o půl roku starší než manžík

hehena
autor
6. srp 2009

ZUZI............♥ ♥ ♥

angetha
6. srp 2009

Jo ty český filmy jsou fajn 🙂 🙂
Prostějko já teda spíš nespím, kostrč mě tak nějak přestala bolet ale tahám za sebou nohu, jak mě bolí kyčle..ze začátku těhu to byla druhá noha 😀

hehena
autor
6. srp 2009

no ZUZI to je zvláštní... manžův bratranec je taky mladší o půl roku než jeho žena a takových párů znám víc... a většinou jsou to velmi spokojený vztahy... a jak píšeš... ty společný cíle a zájmy - to je pro vztah to nejlepší! .)

nuki
6. srp 2009

holky tak já dnes pádím, mějte se skvěle a já se zítra zase objevím..🙂

hehena
autor
6. srp 2009

NUKI tak pááááááááá 🙂 těšíme se .) 😵

nuki
6. srp 2009

papa..taky se těším..🙂

angetha
6. srp 2009

No jo Nuki, krásné fotečky, vypadáš tam tak na 20 🙂 🙂

zuzka.o
6. srp 2009

Pa Nuki a držím palce, ať ty tvý pocity vedou k // 😵

Hehe ♥ ♥ ♥

zuzka.o
6. srp 2009

Angethko: ty jo, už aby byla Vendula nasvětě a přestaly ty problémy. Kamarádka tahala nohu až po porodu, nějak se jí tam uskřípnul nervík a musela na operaci (asi měsíc po porodu), aby jí to srovnali. 😖

hehena
autor
6. srp 2009

no to je neskutečný co se člověku může všechno stát... já nechci... 😖

zuzka.o
6. srp 2009

Hehe, neboj, tohle byl extrém, já jsem tě nechtěla děsit. Prostě doktoři se na ní vyprdli a prostě jí pustili domů i když si stěžovala na tu nohu. Lemplové!

hehena
autor
6. srp 2009

no jasný.. hysterická prvorodička ne? dyť jí nic není.... 😔

no mě třeba vyděsila kamarádka, že poslední měsíc spala v sedě, bo miminko bylo natlačený nahoře a dost jí tlačilo na plíce, takže nemohla dejchat... 😲

zuzka.o
6. srp 2009

Jůůůů, na plíce??? Hm, ale co bychom pro mímo neudělaly, co? 😀

Jedný holčině, která taky měla mimoděložní, se v nemocnici při vyšetření stalo, když jí sledovali, jak roste hcg, dělali Utz a vedle dělali Utz těhulce a bušilo tam srdíčko miminka, tak ta holčina začala bulet, že to její těhotenství nedopadlo dobře a bylo jí jasný, že na tu laparku s mimoděožním bude muset. No a tak doktorka suše prohlásila:"no jo, zase další hysterka!" Bych jí jednu vrazila!!!!!

hehena
autor
6. srp 2009

děláš si srandu ZUZI..... to je čůza!!!!!!!!!!!!!!! ty jo proč to dělá, když jí to až tak prudí....já vím, že všichni furt nemusí mít dobrou náladu, ale tohle je snad neprofesionální....

zuzka.o
6. srp 2009

Tohle bych od doktorky nečekala.Taky mi to fakt dostalo!!! Ono to čekání,jestli bude mimi v děloze, jak rychle roste hcg je dost stresující, si na to mooc dobře pamatuju. No a vyšetřovat společně s těhulí je taky nefér ....

hehena
autor
6. srp 2009

no mě stačil ten stres před prvním UTZ, kdy prostě kažou napadne, jestli je miminko v děloze... pak to zakrvácení...
no měla jsem nahnáno... a když by to blbě dopadlo, tak je snad jasný, že to s ženskou zamává ne? natož když jí takhle kontrolujou HCG, to je prostě děsný... a vyšetřovat s těhulkou... no je mi jí líto... to musel bejt hroznej zážitek...

prosteja
6. srp 2009

teda holky to jsou ale zážitky..... 😖 mě bohatě stačilo, když jsem nemohla otěhu a šla jsem do čekárny, kde seděly maminky s bříškama 😔

no a já za chvíli pokvačím domů 😵

hehena
autor
6. srp 2009

no PROSTEJKO huš se těšíme na Janičku...

a kdybys psala EFI, tak jí moc zdravíme a držíme pořád paluchy! .) 😵

prosteja
6. srp 2009

manža mi šel reklamovat pero, tak už bude doma chystat baštu a já ho hned zaúkoluju ať stáhne to foto malé Janičky a budete ho mít u mě v albíčku 😉

prosteja
6. srp 2009

hehe když efi nic nenapíše, tak jí zkusím večer písnout, že na ni moooooc myslíme a ať kdyžtak píše mě i s fotkou 😀 😀 😀

zuzka.o
6. srp 2009

JJ, moooc na ní myslíme ať už to Efi má za sebou ... a těším se na Janičku 😵

prosteja
6. srp 2009

zuzi za chvíli ji tu budete mít.... 😉 radši poprosím manžu, mě by to určitě trvalo hodinu, než bych to sem vložila 😀 tak holky loučím se, mějte se krásně, efi budu určitě pozdravovat a kdyžtak napíšu zprávy o ní a Janičku hned vkládám....... papa a hezký zbytek dne a zítra ahoooooj 😵 😵 😵

hehena
autor
6. srp 2009

PROSTEJí páááá 🙂 měj se! 🙂 😵

zuzka.o
6. srp 2009

Pa Prostejkoooo 😵

baeszinka
6. srp 2009

Jůů,já se taky těším na fotečku Janičky 🙂

prosteja
6. srp 2009

tak jsem tady holky a jdu vkládat fotečku, omlouvám se, že to tak trvalo, počítač nechtěl spolupracovat 😠

prosteja
6. srp 2009

efi ještě nenapsala, kdyžtak dám vědět 😉

zuzka.o
6. srp 2009

Jůůůůůůůů, ta je krásnááááá 😵 😵 😵