Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
7. srp 2009

holky..tak snad ef bude mit mimi brzy u sebe...a my si musime rikat-budeme mit krasny rychly porod-jak rika hehe-autosugesce 😀 ...a myslim ze obcas i ten cisar muze byt lepsi(v nekterych pripadech)

hehena
autor
7. srp 2009

CARCUL tak špinění zatím ťuk ťuk ustalo.. naposled v pondělí, ale jak beru ten ascorutin, tak je to v pohodičce....

a add ten obličej, mě se dělají i větší dost bolestivý boláky a s krupičkou mám taky potíže... hlavně ze strany krku...

prosteja
7. srp 2009

hehe neeee, musíme to dodržet 😀 jinak já teda taky musím jíst často, menší porce než normálně, ale poměrně často, jak se nenajím tak je zle 😖 a bříško mi jde taky vidět hehe 😉

jinak carcul císaři bych se raději vyhla, je to prý pěkně hnusný, navíc se maminky většinou nemůžou rozkojit, miminko ti přinesou pozdě, jizva pěkně bolí.... no normální porod je prý oproti císaři sranda... ale je fakt v některých případech (třeba s tou placentou) je císař určitě lepší a bezpečnější 😉

hehena
autor
7. srp 2009

já doufám, že to trošičku ustoupí... bo jinak pak přídu někam s břichem a budou se mě ptát, jak proboha v mým věku můžu mít dítě??? 🙂))))))) slečno, dyť vám snad ještě nemohlo být ani osmnáct ne? 🙂))))) fakt puboš hadr... a v 27ti mě to fakt už štve... 😠 😠 😠

carculka
7. srp 2009

prostej..ja taky nemela plet uplne cistou,ale ted je to fakt katastrofalni a i v dekoltu...mam uhry,pak i ty podkozni a pak ete krupicku 😝

hehe,tak ja ho mam taky videt....teda hlavne vecir...

jinak holky prave ze ja vubec nevim co jist-nejlip mi dela ovoce,rohliky a jogurty...z masa mi je zle a z nekterych dalsich veci taky...

hehena
autor
7. srp 2009

no s placentou radši císař než abych vykrvácela... navíc už se vidím, jak u toho mám ještě srdeční potíže a pěknej průser je na světě... 😅 ale mě se ta placenta určitě vytáhne.... .) 😉

hehena
autor
7. srp 2009

no CARCUL já mám takový nárazy v jídle... třeba paštikový dny, nebo dny s taveným sýrem... nebo zase dny s cibulovým chlebem, pomazánkovým máslem a rajčetem... 🙂)))) a tak... takže já nakupuju dle toho na co mám chuť 🙂))
a z čeho je mi teď blbě je kuřecí maso... ale včera jsem měla čínu s kuřecím masem a ta byla výborná...
ale taky celkově jím teď mnohem míň masa... 😉

hehena
autor
7. srp 2009

jo a furt mám žízeň....

prosteja
7. srp 2009

hehe kuš, jak píšeš, určo se placenta vytáhne nahoru a bude to ok 😉

carcul hmm, tak krupičku nemám, akné jo.....a jez jen to na co máš chuť, ale jez 😉

hehena
autor
7. srp 2009

no a to jsem vám ještě chtěla říct.... úderem 11 tt je zácpa fuč... ťuk ťuk.... hurááááááááááááá 😀

carculka
7. srp 2009

prostej,tak to je jasny..taky chci rodit normalne..jen myslim ze v nekterych okolnostech to pomuze...

hehe..ty bolavy mam taky-vidim ze tam mame rozsety vsechny druhy 😀 takova botanicka zahrada bedaru

prosteja
7. srp 2009

no vidíš hehe, tak hurááááááááááá 😀 😀 😀

hehena
autor
7. srp 2009

CARCUL 😀 😀 😀 😀 😀

jj PROSTEJKO vytáhne se a basta.... dyk říkám, autosugesce.... už na screeningu bude vejš jsem řekla 🙂))) 😀

prosteja
7. srp 2009

přesně tak hehe 😀 😉

carculka
7. srp 2009

jojo hehe bude a basta 😀 😀

jinak ja jim,ale od vcera teda nejak minimalne...a jinak mam prave chute jen na jogurty,ovoce,rohliky s kiri a zbytek do sebe soukam jakztakz,ale jak kdy

prosteja
7. srp 2009

tak holky, já se balím a mizím na manikúru.... jak přijdu domů, tak vložím fotku malého Ondráška od Blahu v lehátku 😉 kdyby psala efi, dám někomu vědět přes SMS, třeba hehe 😉 a o víkendu bych samozřejmě napsala přímo sem..... mějte se krásně, hezký víkend a v pondělí papa 😵 😵 😵

carculka
7. srp 2009

papa prostej 😉 a uzi si manikuru 😉

cat79
7. srp 2009

Ahojky🙂
Tak jsem udělala obídek, pak jsem musela ouřadovat a teď jsem přišla z pedikůrky, mám kytičky i na nohou, to je nádhera🙂 zítra na tu svatbičku🙂)))

Koukám že Carul má už taky nevolnosti, chudinko, ale já ze začátku papkala taky asi jen jogurty a mléčný výrobky co se snadno jedli, jinka nic moc a svoja taky.takže je to normální.

Mě se ta pleť už zase zlepšuje, ale nic moc, mívala jsem ji jak sametovou a teď děs běs☹((

A co jinak?Dneska se tu probralo asi 30stránek🙂)))jo a ve stránkách máme rekord, co?ve 300už jsme museli nanovo a teď dáme 500?pak už se to špatně hledá🙂))))a můžem změnit i název🙂))ze snažilek prvotěhulky🙂)
Kéž by to teď potkalo Zuzika, Zubaj, Nuki, Jaju, Kebulku a všechny ty ostatní!!!!!!

verled
7. srp 2009

carcul:ty jo tak to jsme na tom stejně, já nikdy neměla problémy s pletí a teď je to fakt hrůza, hlavne na dolní části xichtu kolem brady a pusy samý malý hajzlové, dekolt taky a na čele krupice:-/

angetha
7. srp 2009

Ahoj holky, vy jste při pátku upovídaný 🙂 🙂
Chudinka Efi se asi ještě trápi, jak tak čtu, ale 7. 8. 2009 je hezké datum, tak snad jí to vyjde..
Já jsem stále 2v1, měla jsem dvě návštěvy a večer budeme grilovat..mám totiž narozeniny 😎
Jo a Cat mě se pupínky taky nedělaly a čekám holčičku 😉

hehena
autor
7. srp 2009

ANGE jééé moc ti gratuluju! to je krásný.... 🙂 😵 😵 😵 užij si to moc...

angetha
7. srp 2009

Děkuju Hehenko...jo a četla jsem, co se ti zdálo 😀 😀 tak dům na pláži nehrozí 😀

carculka
7. srp 2009

verled-copak mi to pripomina 😀 😀 😀 😀 ale tu krupici mam i na brade mezi tema ostatnima bedakama...

cat a jsi delala k obidku??

jinak k tem pupinkum-kamoska cekala holku a mela lepsi vlasy i plat nez pred tehu-silnejsi,zarivejsi a taaak..a ze byla kocka uz pred..takze fakt se podle toho soudit neda

ange-moc gratuluju a preji vse nej a hlavne kratky bezproblemovy porod..uzijte si grilovacku 😉

svoja
7. srp 2009

CAR ahoooj kocko...ja uz jsem tady psala...muj ksicht je na tom taky dost bidne....hrozny....se na sebe nemuzu ani divat do zrcadla....a o poznamkach rodiny na adresu meho obliceje jsem tady dneska taky psala... 😀 😀 jinak ja jsem na zacatku taky nejedla....taky treba rohlik za den a mela jsem dost....ptala jsem dr a rikal, ze proste mam jist na co mam chut a kdy mam chut...ze ty prvni tydny proste jsou o tom no....

carculka
7. srp 2009

svoji..tak to jsem rada,ze to nijak mimi neovlivni...svoji a kdy budete vedet pohlavi??no rodina by si mohla poznamky usetrit vid-akorat ti delaji depresy...no fakt si ted prijdu jak exot..a jak neni ete videt ze brisko je tehu,tak oplacanej exot...

prosteja
7. srp 2009

tak holky, efi to má za sebou 😵

prosteja
7. srp 2009

Davídek má 47 cm a 3,15 kg 😵

prosteja
7. srp 2009

a jinak efulka je asi zničená, protože napsala naprosto nenadšeně: tak máme kluka 😖

prosteja
7. srp 2009

takže už je natolik unavená, že se asi ani radovat nemůže 😖

carculka
7. srp 2009

prostejko...ale jeste ze ji to zabralo...ze mooc gratulujem a prejem hoodne zdravicka