Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
12. srp 2009

jako si myslím, že tak do 20tt možná dýl, bych si koupila tu stejnou velikost jako mám teď...

a pak bych si koupila větší, ale nevím prostě....

když si koupím gatě s širšíma nohavicema, tak nemusím řešit, jestli mi kynou stehna...... 😅

verled
12. srp 2009

hehe, carcul:já si teď objednala normál velikost svojí, tak večer je jdu vyzkoušet už došly, tak zítra poreferuju, ale já myslim že to je jako velikost před těhu

carculka
12. srp 2009

😀 blahu..taky vas zdravim 😀 a jakpak se mate??

blahovka.cz
12. srp 2009

hehe kupovala jsem gate dvoje jedny byly z H a M to byly normalni plateny velikosti stejny a pak CcA sa ty byly pruzny cerny,ja si rikala,ze budou jako teplaky,moc se mi do nich nechtelo,aly byly skvely,nic te nikde nemackalo,maximalni pohodli

carculka
12. srp 2009

verled..ono spis zalezi kam se to tehu dava-nekomu to jde jen do briska a nekomu vsude...ale kdo to ma vedet 😖

blahovka.cz
12. srp 2009

carcul ted uz dobre,malej mi tu povida v lehatku a radi 😀

carculka
12. srp 2009

blahu,malej je fakt nadhernej 😀

hehena
autor
12. srp 2009

CARCUL no tak to udělej jako já.... kup si nejdřív jedny s nižším těhu pasem, nebo ty co jsem vkládala....

a až víc "povyrostem" tak budem vědět, jestli o číslo větší... ale já myslím, že tobě to půjde jen do bříška... 😉 😉 😉

baeszinka
12. srp 2009

Blahu,jsme spolu...s tamtou pipkou už si dal snad pokoj..ani s ní nic neměl,naštěstí se to chytlo asi v začátku 😉

Jinak s tím kynutím to celkem jde,ale ten pocit,že je člověk jak balón je hroznej..přibraka jsem zatím 10 kilo a asi z toho bude i dost vody,protože mi otíkaj nohy i ruce 😒

A s těma gatěma,já sá je kupovala dost brzo,asi kolem 14 týdnea trochu větší,sice mi malinko plandaly na stehnech,ale teď je to super,jsou mi děsně pohodlný,nikde neškrtí..kamarádka si koupila stejnou velikost jako měla před těhu a už od osmýho měsíce je nemůže nosit,jsou ji moc těsný a tlačí jí i pupík...

hehena
autor
12. srp 2009

jinak díky za odpovědi a VER se těším na reference 🙂 🙂

angetha
12. srp 2009

Kupovala jsem volnější takže mi jsou i teď kdy mám navrch 16 kilo 😔

baeszinka
12. srp 2009

To je taky Hehe dobrej nápad,s těma dvouma kalhotama..ale mě bylo líto utrácet za dvoje,tak to nakonec unosím v jedněch 😉

blahovka.cz
12. srp 2009

carculko dekuju,ono je kazdy miminko krasny 😀

aha baes to mi tesi,tak at seka latinu,nebo tam vlitnem 😀 ja byla taky natekla,ale uz den dva PO PORODU MI OTOKY ZMIZELI 😀 je zase ten caps lock

ale hehenkjo u kazdyho to je jinak,kazdopadne je dulezite pohodli pro tebe i mimi

verled
12. srp 2009

hehe, carcul:ale holky i tak, mi to jde jen do bříška, zadek a boky se jen zakulatili, ale i tak mam jedny těhu věěělký na zimu, a hodně volný, myslim si že i když budu mít jenom bříško dám přednost volnějším gatím....

angetha
12. srp 2009

Blahu koukala jsem na fotečky Ondráška..to je fešák 😵

baeszinka
12. srp 2009

Blahu,seká teď opravdu latinu,tak snad to bude zase všechno v pohodě 😉

blahovka.cz
12. srp 2009

ange a pockej az vecer pridam toho nahace 😀

tak to je dobre baes a uz mate vubec vybranej kocarek??? 😕

verled
12. srp 2009

heh:jasan:-)zejtra se v nich i vypravim do práce a blejsku se🙂

carculka
12. srp 2009

hehe....kezby to slo jen do briska,moc bych si to prala..ale to kazda...no vsak uvidime..ale ja to asi zatim vyresim bokovkama dokud brisko nenaroste nejak vic.....zatim vetsina kalhot mi je a najdou se tam i dost bokovy,takze jestli by to slo jen do briska,tak tehu kalhoty koupim az na podzim,abych mela prikryty zada...a pokus se vejdu do nakych tech bokovek tak budu pouzivat i ten tehu pas

baeszinka
12. srp 2009

Blahu,my už ho máme i koupenej...asi od 5.mésíce..a zaparkovanej v pokojíčku,na nějaký pověry jsme se s prominutím ....... 😀 😀

verled
12. srp 2009

carcul:jen počkej já taky nosila bokovky,:jenže jak ta děloha leze odspoda tak tam mě to nejvíc tlačilo, takže nosim naopak kalhoty do pasu🙂

carculka
12. srp 2009

verled.....tak uvidime...ale ty mas hezoucky brisko 😀 😀

holky musim..jdu si umyt hlavu a jedem pryc a vecer na vecu 😵 mejte se krasne..paa

blahovka.cz
12. srp 2009

a jakej baes,no to ja na ty povery taky neverim,na zadny ani ohledne miminka ani ohledne zivota 🙂

baeszinka
12. srp 2009

Cortinu,tříkolku,tyrkysová barvička..moc se nám s manžou líbil a byl i za docela pěkný penízky,tak jsme ho vzali 😉

blahovka.cz
12. srp 2009

je ten muzj broucek se ted na me dvakrat usmal,holky to je krasa,kdyz se na vas podiva vase dite a usmeje se 🙂

verled
12. srp 2009

carcul:děkuju🙂
blahovka:já taky ne, ale kvůli tetce, ta jela v 7mym do porodnice hned jak si domu přivezla kočár(taky nevěřila) to mam zakázaný🙂)
bae:jo tu taky budem mít.-)

hehena
autor
12. srp 2009

mě to asi líto není - koupit si dvoje... ty co jsem vybrala stojí 700.- a to mi příde jako slušná cena... no a pak si myslím, že je unosím ještě dlouho po porodu... a pak bych chtěla na ty poslední tři měsíce - podle bříška ty větší s větším pásem, kvůli pohodlí i teplu... a to už po porodu asi toliko neunosím no....

no a navíc, jak jsem tu psala, mám strašně hubený nohy, většinu gatí mám právě přes stehna volný, u mě bude nejhorší to břicho a boky.. :(((((

hehena
autor
12. srp 2009

no já bohužel přibrala už před těhu, asi těma změnama, hormonama a tak.... takže se do žádných svých gatí nevlezu, proto bych si ráda koupila už teď ty rifle... nemá cenu pro sebe kupovat větší normální, to až pak někdy za pár let 🙂)))))) 😀 😀 😀

verled
12. srp 2009

blahu:já ti závidim, už chci taky prcka venku

blahovka.cz
12. srp 2009

ale jdi ver,vsechny se dockate a moc a moc vam to utece 😀