Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
14. srp 2009

blahu:to věřim já už se taky těším...🙂

blahovka.cz
14. srp 2009

efi krasnej,krasnej,kresnaj a jeste jednou krasnej Davidek,neboj to se srovna,budes casem min a min vyrizena a zvyknete si oba 😀

verled
14. srp 2009

holkyyy effi dala fotky do albaaaa, Davídek je moc krásnej🙂

verled
14. srp 2009

aha už tu byla🙂.......🙂
efi?jen běž když mimi spinká maminka má taky 😉

blahovka.cz
14. srp 2009

ver hlavni je se udrzet v pohode,pak je v pohode i miminko,dokonce uz jsem imuni i kdyz mi neustale nekdo s necim radi

verled
14. srp 2009

blahu:no to si umim živě představit.-)

blahovka.cz
14. srp 2009

kazdej ma ver pocit.ze ti musi poradit,ikdyz ty reknes,ze je vse v poradku 😀 😀 😀 😀

sacvi
14. srp 2009

Ahoj holky, malá chvilku spí tak nakukuju 🙂 Trápí nás pupík tak máme trápení ☹

sacvi
14. srp 2009

efulko malej je nááádhernej!! 😵 😵

lowe
14. srp 2009

holky díky moc jste všechny 1

blahovka.cz
14. srp 2009

ahojky sac a janicko,to u nas uz se spinka v postylce davno,jak to,ze vas trapi pupik,nehoji se???

venyska
14. srp 2009

Ahoj holky.Koukněte na můj ovu test z dneška.Je konečně pozitiv že?Takže jak to je?Do 24 hod na to hupnout??? 😀 😀 😀

lowe
14. srp 2009

efa: malej je krásnej a super fotky z porodnice

angetha
14. srp 2009

Ahoj holky..tak jsme zpět z porodnice kvůli tomu dárcovství pupečníkové krve..
Ohledně nemocenské je to různé, já neschopenku dostala, ani se mě dr. neptal, protože bych mohla o miminko přijít..a dá se to doma vydržet, hlavně s Koníkem 😎
Jdu se podívat na Davídka 😵 😵

blahovka.cz
14. srp 2009

venys,no pozitivni je to 100% to ti muzu potvrdit

hehena
autor
14. srp 2009

no EFI Davídek je nádhernej... a z toho popisu zase bulím.... hormony bláznivý... krááásnýýýý 😵 😵 😵

angetha
14. srp 2009

Je nádhernej a má narozeniny stejně jako já 😵 😵 😵 😵

sacvi
14. srp 2009

to ne ale máme asi zaražené prdíky..blahu nemáš strach o malého? Dyž spinká v postýlce tak taky v klidu spíš? A jak to děláš přes den? Já mám mooc otázek 😅

hehena
autor
14. srp 2009

VENY jj jasně pozitivní 🙂 tak šup do akce!! .)))) a následující dva dny sexovat a sexovat... 😵 😵 😵

blahovka.cz
14. srp 2009

ahojky ange,tak porad jste 2v1,uz to bude kazdou chvilkou,co,prvni holcicka v diskusi 😀

venyska
14. srp 2009

hehe:Ahoj.Do akce už dneska?Zítra to nepůjde,pak až v neděli,to bude už pozdě že?

angetha
14. srp 2009

Blahu ahoj..Nene holčičku má Andreasek a přece i Sac 🙂 🙂 🙂

blahovka.cz
14. srp 2009

SAC tak se klido ptej,na prdiky mame kapicky od mudry SAB a jsou dobry a jeste mazeme gelem pupik,protu prdikum,to koupis v lekarne,kdyz malej spi uz spim taky a uplne v klidu,za prve chrupka,tak je slyset a knika ze spani a za druhe tohle jsme mela,kdyz jsem prisla z porodky,ted kdyz jdu spat,tak ho akorat zkontroluju

jinak se spani,kdyz jsme prisli z porodky brali jsme si ho do postele k nam,pak jsme ho zacali ucvit na jeho postylku a ted uz v ni spi krasne sam a k nam ho berem jen kdyz se nevybreci,po krmeni v nico kdyz je prebalenej,nakrmenej a odrihnutej,tak ho pak nechavame i vyplakat,aby si nezvykl na chovani a ze hned pribehnem

hehena
autor
14. srp 2009

BLAHU ségra je na švestku 🙂)) 😀
měla docela deprese, brala diazepam, do toho pila... drahej se totiž po dlouhý době vyžvejkl a řekl, že teda má tu milenku a jednu dlouhodobou... a od tý doby si nebral servítky... před několika dny se sbalil a že s ní jede na dovolenku - žádný ohledy nic... na tom všem je ale nejhorší ten barák že jo - oni prostě spolu musí bejt, musí se na sebe dívat, ona musí snášet jeho telefonáty a neustálý esemeskování a užírá jí to.... do toho nechápe, co se to jako stalo, že za celých 5 let nic nepoznala, že žila s jiným chlapem... prostě nápor na psychiku jako blázen...
tak se složila že jo, a asi dva dny v kuse jen bulela... no a jak už byla totálně na dně, tak vzala jeho telefon a jeho staronový známosti zavolala a ta holka jí všechno řekla, jak dlouho už spolu táhnou, že to všichni ví, že mu tu svatbu všichni rozmlouvali a že se společně snaží o dítě... a bla bla bla...
no tak ségra tu jeho prosila, ať si ho k sobě odstěhuje, že je pro ní nejhorší se s ním neustále vídat, že se s tím vším musí srovnat a že takhle to prostě nejde.... no ona na to, že už mu bydlení nabízela, ale on nechce... no prostě hroznej mazec... nakonec vzbudila chlapa ať si to s ní vyřídí a že ho odstěhuje.. tak snad to dopadne, že konečně vypadne a než se prodá barák, tak se prostě o hypotéku budou dělit, ale bydlet tam bude ségra... a bude si samo i platit spotřebu... no hrůza je to... asi fakt to největší týrání je to, že tam s tím debilem musíš bejt...

verled
14. srp 2009

veny:okamžitě hned🙂držíme palce.....

hehena
autor
14. srp 2009

no VENY jestli to nejde zítra, tak jednoznačně dneska... i v neděli... OVU test je orientační... a sexík obden stačí si myslím, bo ty spermoníci tam chvíli vydrží, ale rozhodně na to vlítněte i dneska.. 🙂

sacvi
14. srp 2009

blahu a kdy tě tak přešel ten strach? My taky spíme zatím s malou v posteli..ona zase dýchá úplně potichounku ale já dyž spí se aspoň tak vyspím dyž je u mě...no a my vůbec neodříháváme..ach jo..nevím proč..pak asi taky máme ty prdíky..a ty blahu nekojíš??

sacvi
14. srp 2009

blahu a přes den dyž spí tak normálně něco děláš a jdeš k němu až začne křičet že se probudil..?!

blahovka.cz
14. srp 2009

ty vogo ja jsem trubka,ja zapomela na JAnbicku,sac omluvuju se 😀 andreaska uz ani nepocitam,vzdyt uz k nam ani nezavita,ale ta ma opravdu krasnou holcicki

no hehe to je chlap na odstrel,ten se v tom tyrani vyziva,ne???a proc se snazi o dite s tou druhou,kdyz tam nechce bydlet,nebo chce vystipat segru?

verled
14. srp 2009

hehe:ty jo to je fakt, že se na něj musí koukat, měla se sbalit a vypadnout někam jinam asi než vypadně on!