Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
16. srp 2009

ahoooooooooj holky... .) jak se máte při neděli? 🙂 😵

nám teď odjela víkendová návštěva, tak je tu zase klidno 🙂

hehena
autor
16. srp 2009

ty jo ANGE tobě odešla zátka... tak tfuj tfuj, ať už to tu je.... 🙂 😵 😵 😵

MONCI opravdu nááádherný břuško...
koukám, že 13+1 už bylo krásně vidět... já teda mám na břiše pořád nechutnej špek, doufám, že s rostoucím břuškem se to trochu ztratí...

v pátek jsem si v letňanech málem koupila těhu kalhoty... ale co je hooodně divný - 38 mi byla velká... takže netuším, jestli při objednávání gatí řídit tímhle, nebo jak jako... zase si říkám, že jedny těhu gatě nemůžou mít až tak rozdílnou velikost jako jiný... ale jsem z toho překvapená... 😕

hehena
autor
16. srp 2009

holky myslíte, že když má chlap dítě v 27ti, tak že je to brzo??? 😕

moncicak3
16. srp 2009

ahojík hehe 🙂 uvidíš jak ti pak břušánek poroste, já už teď nevím jak si mám sednout nebo lehnout, co teprve Anget nebo Bae 😀 uteče ti to jak voda hehenko, tak si to užívej 😉 od zítřka mě čeká už "jen" 10 posledních nekonečných týdnů.....

z těch těhů gatí si nic nedělej, já si objednala z mimibazárku pláťáky a jelikož se do 38 ani do 40 (co mám doma nevejdu, tak jsem si objednala 42 a jsou mi taky ohromný, ale říkám si, že do nich břichem dorostu 😀 holt ty kaťata je lepší si zkusit.....
a kdopak ti nasadil brouka do hlavy s tím, že když má chlap dítě ve 27 že je to brzo? já si nemyslím, a hlavně to záleží na něm a ne na tom co napovídá okolí 😉

angetha
16. srp 2009

Hehenko mému manželovi je teď čerstvě 27...( můžeš poupravit v tabuli, mě je už 22) a znám víc tatínků do 30 😉

cat79
16. srp 2009

Ahoj kočky, tak jsme se vrátili ze zahrádky, byla to nádhera, ale jsme přecpaný až hamba🙂)

Jo a máme 2 overálky z nextu na zimu, dám do foteček, dovezla nám je teta Renátka z Londýna, je to mazec!!Už se těším až v tom mimi bude🙂)))

hehena
autor
16. srp 2009

no zatím si to moc neužívám.... přídu si tlustá, obrovská, divná... nic mi není, v ničem se necítím dobře... to dělaj ty špekoně na břuchu...

no brouka.. maceška... nějak jsme se o tom bavili... a já říkala, že bude mladej taťka, tchán na to, že je to věk akorát a maceška, že je to fakt brzo... :( no já zrovna tyhle věci dost prožívám, tak mě to mrzí no....

ANGE jj upravím...

CAT ahoj 🙂

hehena
autor
16. srp 2009

CAT já teda slintám moc na tu semišovou mikinku cherokee 🙂 😵 😵 😵 ta je žůžová... 🙂 😵

hehena
autor
16. srp 2009

tak jsem koukala, že miminko by mělo teď mít od hlavičky ke kostrči 6 cm a s nožičkama zhruba 8-9 cm... a jsem z toho zas paf jak strašně rychle ten prcínek roste.... :-OOOOO 😵

amallie
16. srp 2009

Jééé, anget, tak tfuj tfuj, ať to přijde v pravej čas a Vendulka tě moc netrápí!!!!! Držíme s Amálkou palečky 😵 😵 😵

hehe: ale což, jak by byl moc mladej v 27! Někdo je zralej už ve 20, jinej ani ve 30-ti ne. To je indi-vindi a tchýňka ti nemá co vykládat za blbosti, ona si pořídila děti podle sebe a ty zas podle sebe 😉

Jinak s hadrama si nedělej depky, já je měla taky, neb mám nahoře 15 kg, neoblíknu skoro ani normální triko a to nikdo nepozná, že jsem těhule, páč jsem široká a břicho malý.........pokaždý se hrozně divěj, když to řekneme, no, ale což, nepodělám se, až porodím, budu muset zhubnout, manža mě ujišťuje, že jsem kr´ásná maminka, tak mu musím věřit a je to 😉

a jinak, já se skoro nevejdu do 42, ale těhu gatě mám normálně 40, byly mi dokonce zpočátku taky velký a teď už jsou mi akorát. Jsou to nextovky, je možný, že ty velikosti jsou vážně trochu jinak, aby se tam miminka netlačili. Určo si je ale kup, gyndař mi říkal, že většina hadrů těhotenskej je stejně špatnejch, páč tlačej na břicho a že je naprostý nesmysl nosit normální oblečení, i když se do něj vejdeš. Prej nesmíš nikdy mít vyrytý nic od kaljot ani kalhotek na břiše, že to pak uvádí dělohu předčasně do činnosti a nejlepší jsou prý hadry zavěšený na ramenou, jak se nosily dřív, lacláče, šaty a sukně 😉

moncicak3
17. srp 2009

dobré raníčko kočandy 😵

hehenko jj roste ti miminko jak z vody, v těch prvních měsících je to prý nejrychlejší růst prcka 😉

amali, tak už jsi se nám vrátila z cest 🙂 jak píšeš, že by se měly nosit třeba lacláče, když já je nemám ráda 😖 mě vadí jak mi tam ze stran fučí 😀 mám sukni s laclem, ale ještě mi je krapet větší, ale tam ty fuky po stranách nemám, takže tu unosím........

p.e.t.u.l.k.a
17. srp 2009

Dobré ranko holky 😉

Monci já mám taky bepanthen, rybelku..... ale používám ondřejovou mast a je to fakt super, namíchali mi jí v lékárně a navíc krásně voní 😵

moncicak3
17. srp 2009

ahoooj Peti, ondřejová mast se to jmenuje? tak to zkusím taky 😉 tu rybilku používala i ségra, tu koupím taky....

moncicak3
17. srp 2009

jéééé teď na ondřejovou mast koukám na netu a je levandulová, levanduli miluju 😵

p.e.t.u.l.k.a
17. srp 2009

monci opravdu krásné voní a ten kelímek má 100 g a stála necelých 50 kč a malý nemá žádné opruzeniny

moncicak3
17. srp 2009

peti tak to je paráda, že to pomáhá, ségra malou mazala vším možným, navíc má malá od narození atopický ekzém, tak pořád mazala až malý trochu na opruzeniny pomohla ty rybilka 😉 ale s ekzémem se trápí pořád a to jí bude v listopadu 6 let ☹

p.e.t.u.l.k.a
17. srp 2009

monci tak to nevím jestli ta mast pomůže s ekzémem , ale za zkoušku nic nedá

moncicak3
17. srp 2009

peti ona ji teď maže modrou indulonou, aby tu kůži pořádně promastila, už je jí 6 let 🙂 ale já si ondřejovu mast stoprocentně koupím 😵 děkuju za tip 😉

p.e.t.u.l.k.a
17. srp 2009

monci jdu přebalit a převléct Vítka na 9 hod máme bt u Dr tak pak písnu jak jsme dopadli.Zatím papa 😉

moncicak3
17. srp 2009

ahoj ať dobře dopadnete 😵

nuki
17. srp 2009

Ahojky holky, kráný den všem...ať zvládáte dobře ty vedra....já jsem po prodlouženém víkendu zase tady...🙂 tak co je nového 🙂

cat79
17. srp 2009

Ahoooooj a dobré ranko všem!!!!
Pondělky mám ve znamení makando, takže tady dneska bohužel moc nebudem, ale pokusím se nahlížet jak jen to půjde🙂
Jsem zvědavá na Ange, pořád na ní myslíme!!!!
Už zítra v 11.30 jdeme na ten ultrazvuk, tak jsme napnutý jak kšandy, jestli nám mimísek ukáže copa má mezi nožičkama🙂))))
Holky přeju krásný den a zatím papa lala

...jo dnes dodám i nové bříško...ať to nezanedbávám🙂

nuki
17. srp 2009

Anget: držím palečky ať je to rychlé a v pohodě..🙂

baeszinka
17. srp 2009

Dobré ránko všem 🙂

Tý jo Ange,tak držím moc pěstičky,ať už je Vendulka brzy u vás a ať všechno dopadne na jedničku 😉 😉

zuzka.o
17. srp 2009

Ahoj Prvušky 😵

Tý jo .... Ange... přeju ti, ať už to máš co nejrychleji za sebou a můžeš se těšit z tvojí Vendulky 🙂

Jak se máte????

nuki
17. srp 2009

Ahojky Zuzi🙂))
tak jak se vede? 🙂))
U mě to docela jde, byli jsme na víkend v Jižních Čechách..🙂

blahovka.cz
17. srp 2009

Ahojky prvosenky jsem tu jen na skok zkontrolovat stav ange a pridat fotos,varim poblivku nez pujdeme s babickou do mesta k mudrum pudrum 😀 jeste ze ne k judrum 😀

nuki
17. srp 2009

blahovka: jde vidět, že si to s malým užíváš a tak to má být..🙂

blahovka.cz
17. srp 2009

dekuju ti nuki.no my uz se budeme muset balit k doktorce,nevim jestli se tu objevim odpoledne tak pa pa

nuki
17. srp 2009

blahovka: není zač...hezky to zvládněte..🙂