Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
24. srp 2009

Rychlozavinka je supr věc..Vendulka v ní spinká nebo na ní kojím 😉

verled
24. srp 2009

ahoj Ange🙂.....děkujem za rady........no jo ten monitor, to je prej radost už říkala Sac🙂...tak hlavně že to s manžou zvlládnete ve dnou🙂

prosteja
24. srp 2009

ahoooooj anget 😵 😵 😵 zdravím a ještě jednou gratuluju..... ale kdyby si teda Vendulka pospíšila o pár hodin dřív, tak jsme mohli narozeniny slavit spolu 😀 😀 😀 že jí to vzkazuju 😀

myslím si taky, že rychlozavinovačka je super věc, není to nic tak drahého, pokud si nekoupíš nějakou luxusní a já bych ji třeba upřednostnila před tou dekou 😉

prosteja
24. srp 2009

a jinak ange super popis koupání.... zvládli jste to ve 3 na jedničku 😉

svoja
24. srp 2009

My budeme mit dve rychlozavinky(mozna jeste jednu koupim), fusak do autosedajdy(kterej se da dat i do kociku) a fusak do kociku...pak jeste mame deku, zatim jednu, jeste jednu koupime asi.

CAT to obleceni si myslim taky tak podobne. Ja uz neco mam, ale to mam spis ty vetsi velikosti. Na to uplny mimco asi tak, jak pises. Na to nemam skoro nic....ale jeste je cas...

ANG ahoooj, maminkoo. jezis to je tak hezky, ze uz mas vendulinku!!!! huraaaa!!! tak povidej!!!

blahovka.cz
24. srp 2009

Ahojky hoky,tak jsem tu,ted jsme se vratili z mesta uplatnit kupon na 15% slevu do dm,kdyz Beba stoji 309kc,tak sleva se hodi,malej je ted v postylce,trosku se vzteka,nemuze spat 🙂

prostejko a kde je nejaka aktualni fotka teba a mimi????

Ahojky ange,tak jeste jednou gratuluju a co ze byla mala takova fialka????? 😀

jdu vas krapet docist

angetha
24. srp 2009

Svoji něco jsem psala včera odpoledne..Až bude víc času, tak to doplním do albíčka..
Ještě jsem včera nepsala, že jsem měla hrozně velkou placentu - uživila bych z ní tři děti a když jsem jí porodila, tak jsem hrozně krvácela, takže jsem byla dlouho na kapačkách a dostávala injekce a tak různě..Fakt jsem byla úplně mimo no...

prosteja
24. srp 2009

ange ale malá byla stejně větší než se předpokládalo, říkala jsi, že doktoři to odhadovali sotva na 3 kila 😉 a je fakt nááááááádherná 😉

ahooooj blahuško 😵 😵 😵 fotečky dodám holky, budu je dávat na rajče kvůli rodině, pak vám sem hodím určo odkaz...... dneska vyfotím i břuško a snad to zmáknu dát na net 😉

verled
24. srp 2009

ange:hlavně že už jste obě v poho.-))a veselý🙂)
ahoj blahu.-)

eeefffaaa
24. srp 2009

tak cvrcek zase usnul...je uplne z toho sluneni a doktorky vyrizenej...jo a prislo nam sedatko!!!odpoledne ho tatka slozi a bude se v nem houpat 🙂

anget ja mela taky ze zacatku prsa tvrdy a desne me bolely,bala jsem jsem se abych nedostala zanet,ale segra me poradila vlazny obklady spis studenejsi,hlavne po kojeni a je to dobry...prsa se rozkojily a po obkladech se mi vzdycky ulevilo...a taky jsem se snazila aby mi to malej vzdycky poradne co nejvic to mliko vytahal..a ted uz je to fajn

angetha
24. srp 2009

No prostějko, během tlačení se mě ptali kolik měřím, protože se malá zašprajcla zadečkem nahoře..takže na mě byla docela velká..
A malá byla fialová, protože má velkou hlavu a baculatý tváře 😀

svoja
24. srp 2009

ANG jj, to jsem cetla....a jak fungujete ted, manzel je doma? kolik ks vecicek nam doporucujes ty?

BLAHU hoooj

Holky, mamky....dlouho se chci zeptat...jak vypada vase brisko po porodu? Na kolikaty tyden tak vypada? Boli?

prosteja
24. srp 2009

angetko i fialová je nádhernáááá 😀 a fialová byla jen chvilku 😉 jinak anget a kolik měříš? právě vím, že jsi říkala, že bude mít okolo 3 kil a najednou 3,5 to mi přijde jako docela velkej rozdíl 😲

eeefffaaa
24. srp 2009

svoji ja ho mam jako klepajici se rosol 😀 a vubec to neboli...me teda bricho bolelo trochu jen po porodu a bolela me hlavne kostrc a zada a vubec cela jsem byla namozena,svaly bolely...a na kolikaty tyden nevim...ja ho mam proste jako takovej rosol,ale nijak zvlast veliky ne 🙂

eeefffaaa
24. srp 2009

prostej nas 2 dny pred porodem podle UTZ odhadovali na 3 a pul kila a malej mel 3,15 🙂 a stacilo to bohate

hehena
autor
24. srp 2009

ahoooooooooooj 🙂 jak se máte??? 🙂

a konečně tu vidím PROSTEJ 🙂 😵 😵 😵
tak jak jste se měli??? 🙂

nahoře jsem zahlídla ohledně RYCHLOZAVINKY... tak kamarádka taky vřele doporučuje, ale nejlépe pořádnou silnou - bo ta prý dobře drží tvar, tenký jsou nanic!!! 🙂

a já objevila včéra toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21975085&tab=2

cat79
24. srp 2009

Tak tu podložku do vaničky jsem hned objednala Ver🙂 moc se mi líbí
Teď jdu na ten Emitex🙂
Holky a co myslíte, tmavě nebo světle modrou?🙂

svoja
24. srp 2009

hehe hoj

svoja
24. srp 2009

cat no aby ti to ladilo🙂
a jakej pokojicek teda objednavate?

hehena
autor
24. srp 2009

PROSTEJ čtu, žes ukončila první trimestr.... první trimestr je ukončen až ve 14tt (13+4) ne??? ... já už se v tom nevyznám....
mám tu publikaci Velká kniha o mateřství a tam je napsáno, že 4 měsíc začíná 12 tt... ale tady všude najdeš, že až 13+4, tak to je zajímací fakt... 😕 😕 😕

angetha
24. srp 2009

Měřím 160 cm...
Kolik kousků přesně netuším, ale tak 7 bodyček by mohlo stačit, něco na noc, ze zkušenosti se líp oblékají dupačky...
A břicho jako rosol mám taky...čekám, co z toho bude 😀

cat79
24. srp 2009

holky nemáte stránky nebo odkaz na ňáké hezké rychlozavinovačky?

elitera
24. srp 2009

Jůva, Ange už taky porodila! Tak moc gratuluju 😵

svoja
24. srp 2009

ANG krasny fotecky...koukam, jek pekne krici v te vanicce, to je roztomily....
koupou se miminka kadzy den? jsem cetla, ze nemusi....

prosteja
24. srp 2009

ahooooj hehe 😵 😵 😵 no něco tady pracovně řeším, ale jak budu moct tak se rozepíšu o těch pocitech, jak jsme oznamovali a tak, chvilku vydrž 😉

jinak s tím trimestrem, já už jsem z toho taky zmatená, když se mrkneš ke mě do albíčka, jak tam mám to odpočítávání týdnů, tak tam jsem včerejškem ukončila první trimestr..... a i jak mi chodí mejly z rodiny, tam mi psaly taky včera, že to nejhorší mám za sebou 😉 tak nevím, počítám že ten začátek je za mnou, je jedno jestli tento nebo příští týden 😉

a mám pro tebe zprávu ohledně zubáka 😀 sestřička když mi vracela průkazku tak mi říká, máte zubaře? a já že jo, a ona, že by bylo dobrý, aby mi tam dal razítko, že to porodnice vítají..... ale prý to není povinný 😲 což jsem teda čuměla, tak se na to kdyžtak zeptej u doktora... mě sestra tvrdila, že povinnej je akorát obvoďák kolem 30tt 😉

blahovka.cz
24. srp 2009

uf tedy vas docist,jste ukecany,ale 😀 😀 😀 😀

prostejko tak to se budu tesit urcite!!!

holky maminy - ja vam to mliko tak zavidim,jsme pocitali,ze nas ta beba vyjde mesicne na 1000-1200,to palka,ke vsemu tatka asi konci s podnikanim,takze privydelek se nekona 😖 to budou hubeny casy

hehena
autor
24. srp 2009

no ženy to se nedá dočíst........ 😅

verled
24. srp 2009

cat:jojo mě taky.-))))já jí dostanu jsem dala klegyňkám za úkol vaničku tu podložku a za co jim zbyde kosmetiku hipp🙂super, tak pak dáme holkám echo jak je to super🙂))já teda tu tmavě modrou se mi líbí.-)
hehe:jeee pěkný jen si myslim že ten polštář využiješ fakt jen na prcka když je malej jako zavinka.....a já bych ho chtěla i sobě na spaní🙂abych si na něj mohla dát nohu.-)))))...jinak ohledně těch měsíců...je to podle toho jak to počítaj jestli na 9měsíců, nebo 10(pak je jasný že to utíká rychlejc.-)

elitera
24. srp 2009

A Blahu je tu taky - tak gratuluju i Tobě!!! Co Crohn, nezlobí nějak?