Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
25. srp 2009

hehenko s tím zubařem, asi takhle 😀 jak jsi to řekla..... jak říkám, doktor řekne stačí amalgán, jdu do amalgánu.... řekne, na tohle je lepší proto a proto něco jinýho, tak si nechám poradit... když tomu nerozumím, tak mu do toho nemůžu ani moc kecat 😀

jinak s tím doporučením kardiologa.... je to opravdu asi tak, že v dnešní době by ti pomohli všude 😉 nebudeš rodit na vesnici u nějaké porodní báby....... takže ohledně toho kardia bych se nebála rodit nikde 😉

prosteja
25. srp 2009

jo jinak ještě k té porodce, už jsme to tady říkali, každá má hold něco.... 😉 asi si nevybereš super nejlepší porodnici, kde by kolem tebe chodili jako kolem královny, měla jsi tam stravu jak v hotelu a pokoj jak v hotelu..... to je těžký.... každopádně na tom šestinedělí strávíš 72 hodin od porodu, když vše půjde tak jak má, tak to tam nějak přežijem ne 😉

nuki
25. srp 2009

Ahojky holky, tak jsem konečn zase tady..🙂 trošku jsme si prodloužili víkend..🙂

prosteja
25. srp 2009

ahoooj nuki 😵 😵

prosteja
25. srp 2009

holky tak mě docela zaujal nedávno tento kočík:

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...

prosteja
25. srp 2009

neviděla jste ho třeba některá na živo? 😉

prosteja
25. srp 2009

no nic holky, já si odběhnu do cukrárny pro zákusek....... musíme s kolegyní oslavit ty moje narozky 😀

hehena
autor
25. srp 2009

NUKI ahooooooooooj... tak jak bylo? 🙂 to je fajn si takhle prodloužit víkend 🙂 😵

ty jo PROSTEJ to je pořádnej vůz... a ten košíííík... páni... 🙂
taky si myslím, že si nevybereš ideální porodnici a všude bude záležet na personálu... když budem mít štěstí, budem prostě spokojený... ta moje kamarádka si moc na šestinedělí nestěžovala... říkala, že tam byli samo protivný sestry, ale kde ne.... a že s holkama na pokoji si docela pomohly, takže pohoda...

hehena
autor
25. srp 2009

***************************

jééé PROSTEJKO všechno NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 🙂

***************************

nuki
25. srp 2009

prstejko: všechno nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

nuki
25. srp 2009

hehe: Ahojky🙂 no jo když je tak krásně, ale manžílkovi nebylo nejlíp...něco s bříškem , ale už je to snad lepší..🙂
mě taky dns nějak pobolívá břicho..:(

hehena
autor
25. srp 2009

a vy taky podnikáte NUKI? že si takhle můžete vzít volno?

nuki
25. srp 2009

hehe: manžílek ano , já jsem ve státní správě..🙂 a zrovna to šlo..🙂

cat79
25. srp 2009

Ahoj Nuki a všechny co jsem ještě nezdravila🙂

Hehenko pravě že ten pokojíček se dá pak dokoupit jako pro větší, víš, mají pak stůl a větší postel a doplňky a neni problem dodělat to jako auto nebo cokoli, a to se nám právě líbilo, že to bude mít mimísek na dýl, postýlce se pak dají odendat ty špricle a je z toho postel cca do 6let...a to je taky fajn🙂
A kdyby si malej vymejšlel, tak tenhle pokojíček dostane 2. mimi a on lepší...varianty jsme zvážily, ale super bylo, že mají akci a do konce září mají zadarmo přebalovák při nákuou za 30tis, takže nás to se vším všudy tak jak je to na obrázku i s nálepkama na ze´d a dopravou vyjde na 30tis...takže to je bomba...podle mě🙂))

hehena
autor
25. srp 2009

hmmmmmmmmm 🙂 tak to je manžel asi úspěšnej viď... 🙂 když bydlíte v praze a píšeš tu o bazénu a ranním koupání... 🙂 to se s tím někdo necrcá jako my.... můj manža je dobrej, ale bohužel by dal každýmu pomalu všechno zadarmo... 😒

nuki
25. srp 2009

vidím, že jste řešily porodnice , tak co hehe už máš vybráno? 🙂))

Ahojky Cat🙂)))

angetha
25. srp 2009

Ahoj holky..zdravíme vás, malá je nakrmená a chrní v kočárku, tak jen přidám pár fotek a půjdu se válet 😎 tchýně si vzala volno aby tu byla se mnou, manžel je v práci..Zas byla trochu náročná noc, strašně se mi nalily a ztvrdly prsa, tak jsem odstříkávala abych malou mohla nakrmit. A asi jí trápí prdíky..
A ode dneška je v látce, nechtělo se mi ráno schýbat pro papírovou 😀 😀
A ještě něco, vejdu se do kraťasů 😵 😵 který jsem měla před těhu

Prostějce gratuluju ke screeningu, co jsem tak vyčetla, tak to dopadlo dobře ale mimi se nechtělo ukázat co 🙂 a s těmi blonďatými vlasy bych tě vůbec nepoznala 😔 bříško je nádherný 😵

Hehence budu držet palečky zítra na ten screening 😉

prosteja
25. srp 2009

tak su zpět 😀

prosteja
25. srp 2009

holky děkujuuuuuu 😵 😵 😵 narozky jsem měla minulej týden 19. jsem vzkazovala malé Vendulce od Anget, že kdyby si pospíšila o pár hodin, tak jsme slavili příští rok spolu 😀

prosteja
25. srp 2009

hehe mě ten kočík právě přijde dost dobrej......to je u mě úspěch, že se mi něco líbí, vyhovuje mi to celkem cenově a je dobře vybavenej..... a jako dárek k tomu teď dávají autosedačku zadara, která se dá přidělat na ten podvozek 😉 což mi přijde taky dobrý.... a manžovi se taky líbí, což je teda u nás fakt úspěch 😀 😀 😀 no ale chtělo by to ho vidět naživo, jestli není nějakej rozviklanej nebo tak 😉

prosteja
25. srp 2009

anget hned jdu mrknout na fotečky 😉 jinak mimi se ukazovalo, to ono jo, kopalo a mávalo..... ale sedělo na zadku, což je při měření dost velkej problém 😀 mělo by ležet příčně..... tak jsem jen vtipně konstatovala před doktorem, že je asi prcek po mě, že já seděla na zadku u mámy v bříšku asi celou dobu, páč jsem lezla koncem pánevním 😀

sacvi
25. srp 2009

Kuk holky..tak já právě skoro obědvám..malou mám v babyvaku a tak se jí tam líbí že asi aji brzo usne..no eště aby se jí nelíbilo u maminky..že 😀

angetha
25. srp 2009

Prostějko tak tedy dodatečně vše nejlepší k narozeninám 😉

p.e.t.u.l.k.a
25. srp 2009

Angeth Vendulka je kočanda, moc jí to sluší 😵 😵 😵
Tak to se máš já zatím vejdu do jedných ryflí co jsme měla před těhu, jsou to bikovky, takže musím mít volnější tričko 😀 ale hubnout nějak moc nechci ať neztratím mléko 😒

prosteja
25. srp 2009

hehenko určitě všude hodně záleží na personálu 😉 a já právě slyšela na to Podolí fůru negativ 😖 když si pak představím, že třeba psychicky na tom nebudu nejlíp a bude mi třeba jako efulce a začne tam po mě nějaká sestra zďápat, že to, že se nemůžu rozkojit je moje vina, tak se asi složím 😅 to prej v té Krči není...... 😉 tak uvidíme, to nějak přežijem snad.... těch pár hodin a dnů 😉

hehena
autor
25. srp 2009

CAT jj šak vy jste pro to rozhodly z nějakých důvodů... já jen psala ORCHI, že fakt nemusí smutnit... já třeba po takovým pokojíčku pro dítě ani netoužím. každá má jinej vkus a představuje si to jinak.. a tak to máš se vším! 🙂

add ta postýlka, tak samo to jde s tou obyč z ikea. mě (potažmo nám) prostě zatím stačí tohle a dál uvidíme 🙂
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9011...

hehena
autor
25. srp 2009

AHOOOOOOJ ANGE, ahoooooj SAC 🙂 maminy naše 🙂 😵 😵 😵

ANGE díky za paluchy 🙂

NUKI ještě jsem nevybrala......... ☹

prosteja
25. srp 2009

anget děkujuuuuuuu 😀 a Vendulka je prostě náááááádherná.... a ty plinečky, jééééé, k zulíbání 😵 😵 😵

nuki
25. srp 2009

hehe: ono to zas tak slvné nebude..🙂 baráček je tchánův ale jinak se manžíílek snaží..🙂
a hodně štěstí na screeningu..🙂

sacvi
25. srp 2009

angethko malá je vážně krásná 😵